Perc.lv izpirkts?

Perc.lv2001. gadā perc.lv pārgāja Lattelekom īpašumā. Tīri subjektīvi man šķita, ka šis tāpat kā arī citi projekti pārejot šī giganta rokās strauji zaudēja savu popularitāti. Nevis tāpēc, ka apmeklētājiem nepatika jaunais saimnieks, bet gan vairāk tāpēc, ka projekts vairs netika uzturēts ar pienācīgu entuziasmu kā tas bija līdz saimnieku maiņai. Vienkārši to apsaimniekoja jau kāds vienaldzīgs algotnis, kam tas bija kā ikdienas darbs un papildus nasta ar pienākumiem. Bet tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis.

perc.lv

Zilonis atsūtīja informāciju, ka Perc.lv šodien vairs neko nepārdod. Šajā bildē var redzēt, ka tiešām nav nevienas preces, lai gan lapa pilnvērtīgi funkcionē.

Varbūt kāds ir papētījis šo pasākumu sīkāk. Nekāds ebay pagaidām nav sanācis, bet nu kaut kas jau laikam notiek.

13 thoughts on “Perc.lv izpirkts?

 1. hmmm, hmmm, hmm..

  varbuut dereetu papeetiit, kas un cik “iesuuca naasiis”, kad perc.lv iegaadaajaas LTK un cik “nenormaali izdeviigs” dariijums tas bija uznneemumam, kura 51% akciju pieder valstij.. ;))))) Varbuut kaads grib dzirdeet/redzeet konkreetus ieintereseeto vaardus? :))))

  Atbildēt
 2. John

  Tev pilniga taisniba – domaju ne viens vien sanema savus 10% procentinus:) Vispar tas, kas daras Lattelekom iekspuse, atgadina sausmu stastu – viens otru gatavi nodurt gaisa dienas laika, lai tiktu talak pa karjeras kapnem:( Somi dzivojas ka pa taukiem ar savam 5x lielakajam algam, parejie kepurojas ka var.
  Vispar so monstru vajadzetu likvidet – un jo atrak, jo labak!

  Atbildēt
 3. Grrr

  navis likvidēt, bet galu galā pataisīt par biznesa uzņēmumu.
  Citādi daudz kur tur sēž vīriņi ap 40-50, kuriem līdz pensijai vēl jānovelk, a nebūt ne visi no viņiem māk arī ko darīt t.s. tirgus apstākļos, ņemot vērā, ka lielāko daļu mūža nostrādājuši LTK kā padomju valsts iestādē…
  Nu tad pieplusojiet vēl spēcīgu arodbiedrību, kuras iespaidā normāli atlaist var tikai par nāves grēkiem, un situācija skaidra.

  Atbildēt
 4. Rukicc

  Viens pirkums tika izveikts ieksh www.perc.lv – ledusskapi nopirku, mosh vareeja meegjinaat ar pirceeju sarunaat apiet to pasaakumu uztaisot joku ka neviens nepiesakaas….
  Baigi topiigaas bija ASV veestnieciibas izsoles un pasha LTK mantas izsoles…

  Atbildēt
 5. real

  Perc_lv saaka izmantot kraapnieciskos noluukos .taadeel arii apstaajaas taa bodite,bet par LTK arodbiedriibu -nevajag neziniishiem izteikties ,buutu taada aarodbiegriiba visaa valstii -kaartiibas buutu vairaak – nevareetu kursh katrs iebiezinaajies debiilikjis par cilveekiem njirgaaties,

  Atbildēt
 6. Benvenuto

  viss ir ljoti vienkaarshi:
  kad perc.lv paraadiijaas nebija nepiecieshama nekaada maksa par izsoleem. piedaliishanus vai ko citu. tirgojaas ljoti daudz un ljoti aktiivi. ja tas taa buutu turpinaajies, tad tagadeejaa doska.lv nobaaleetu.
  peekshnji kaadaa jaukaa dienaa paraadiijaas pazinjojums, ka turpmaak tiks iekaseeti 10% nevis par katru paardoto preci, bet par katru izsolee izlikto. piemeeram tu paardod gludekli pa 30 Ls, bet 1 Ls esi spiests atdot perc.lv vienalga vai paardevi vai nee. protams, visi pasuutiija shaadu sisteemu dirst. tai skaitaa es.
  pagaaja labs laiks un perc.lv attapaas. WOW! muus vairs neapmeklee, par mums visiem nospljauties! kaut kas jaadara! AAA. un uzlika %, kas paardeveejam jaamaksaa tikai taadaa gadiijumaa ja prece reaali ir paardota. bet ak vai – perc.lv jau vairs nevienam neinteresee, slikta slava ir ieguuta un ataa.
  un man par to prieks. neesat nekaadi ebay galugalaa, lai peec vinju sheemas iekaseetu % no paardeveeja.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *