EsunTu.com – tīmekļa žurnāls laikabiedriem

Kaklz blogā uzzināju par to, ka Jāzeps ir atgriezies un atvēris jaunu projektu – Es un Tu.

Atgādināšu, ka pirms vairāk kā mēneša viņš mēģināja pārdot savu .lv domēnu un līdz ar to it kā pārtraukt savu projektu un beigt publicēties internetā.

Zinot to cik ātri mainījās viņa veidotie projekti iepriekš, es atļāvos pāris dienas pavērot jaunā projekta attīstību, lai nebūtu tā, ka paziņojot par to tas vai nu atliecās, vai vienkārši pazūd.

Vācu deju mūzikas autora ATB komponētajai “Sunset girl” skanot, Jāzepa Baško jaunākā virsvadībā ar lielu blīkšķi vispasaules tīmeklī atgriežas visu laiku dzīvespriecīgākā radošā apvienība Internetā – Zilupe entertainment group.

No šodienas regulāri apmeklējiet mājaslapu esuntu.com, ja nevēlaties palikt neziņā, neprātā un ideju badā. Tīmekļa žurnāls laikabiedriem “Es un Tu” domāts cilvēkiem, kurus interesē pasaules glābšana, dzīves vienkāršošana, Internets, programmēšana, aktīvs dzīvesveids un dzīvesprieka meklējumi.

Triju dienu laikā, kopš es vēroju to, projekts ir mainījies gan saturiski, gan arī vizuāli. No iepriekš rakstītā sapratu, ka tā īsti dzīvot tas sāks tikai sākot ar pirmo februāri tā kā līdz tam brīdim mēs vērosim tā attīstību.

13 thoughts on “EsunTu.com – tīmekļa žurnāls laikabiedriem

 1. Reinis

  esuntu.com vizuālais noformējums, salīdzinot ar bijušo 42901.lv, izskatās mazuliet nenostrādāts. Ar informāciju gan viss ir kārtībā 😉

  Atbildēt
 2. hmnc

  jā dizains tāds patruls godīgi runājot. vecais bija labāks.
  man liekas ka Jāzeps ar dizainisko pusi varētu kā nākas pacensties, jo kā ne kā tas ir CSS kurā viņš dizainējas līdz ar to parādot CSS iespējas.

  Atbildēt
 3. Benvenuto

  taa nenoliedzami ir sazveerestiiba.
  ES – eiropas savieniibas reklaama.
  UN – apvienoto naaciju reklaama.
  TU – kaada slepena organizaacija, kura veel tikai taps. pieljauju ka taa vareetu buut Tea Union.
  taa ir speele ar praatu. kaa 25.tais kadrs.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *