WinRAR v3.30

WinRARLongT informēja par jaunā WinRAR 3.30 988KiB iznākšanu. Visu jaunumu un izmaiņu saraksts ir atrodams šeit.

Jaunā versija piedāvā iespēju notestēt jūsu dzelžus uz ātrdarbību.

No jaunumiem gribētos pieminēt šos te:

New “Benchmark and hardware test” command allows to compare performance of RAR compression algorithm on different computers and detect possible errors caused by hardware failures.

New “Tools” menu contains “Wizard”, “Show information”, “Convert archives”, “Find files”, “Repair”, “Convert to SFX” commands previously available in “Commands” menu and new “Scan archive for viruses”, “Generate report”, “Benchmark and hardware test” commands.

22 thoughts on “WinRAR v3.30

 1. Tilo

  ieņemsim testēšanai… Man gan ar rar arhīviem nekādas problēmas nav bijušas… UN gigabaitus ar nežēlīgākos nearhivēju.

  Atbildēt
 2. Janekuss

  Nesaprotu, kāpēc arhivēšanas programmai varētu būt vajadzīgs benchmarkings. Uzskatu, ka katrai programmai jādara savs darbs un nav ko to piesārņot ar apšaubāmas kvalitātes “fīčām”.
  Tikai mani Ls 0,02.

  Atbildēt
 3. Delf

  nu jaa. ja buutu iespeeja nonjemt nost benchmarku un citas fignjas, kas ikdienaa nafik nevajag. tad vareetu upgreidoties. :]
  cerams driiz iznaaks jaunaa versija, kur buus taadaa iespeeja :]

  Atbildēt
 4. Jazz

  Winrar’s kā Winrar’s. Man gan (at)arhivēšanas priekus nodrošina 7-zip’s. Arī iekšā ir kautkāds benchmarks. IMHO “+” tādi, ka ir failu menedžeris un pats par sevi free.

  Atbildēt
 5. Daemon

  Buus jaaieveertee….
  Es gan nevienam neieteiktu izmantot lokalizeeto lv versiju, jo peecaak var rasties dazjaadi sarezjgjiijumi ar atpakoshanu….. LOL

  Atbildēt
 6. Rukicc

  Ir dafiga visaadu gljuku bijis ar visadiem PowerArchiver un 7-zip un veel visaadiem mega coolajiem arhivatoriem, kuru arhiivus nekas cits kaa vien vinjsh pats nevar atveert…..
  Ar RAR vieniigaas probz bija paarejas posmaa uz 3.0 versiju kameer veel daudzi izmantoja vecaas 2.xx versijas.

  Atbildēt
 7. e-remit

  RAR būtu tā nekas, tikai besī, ka ja vecāka versija sastop jaunākas versijas rar arhīvu, tad atspiežot nepasaka neko par versiju nesaderību, bet rāda tikai erroru…

  Atbildēt
 8. zampa

  Gribat vai negribat – droshvien naaksies iesuukt jaunaako versiju. Nebriiniishos, ja atkal ar winrar 3.2 nevarees atspest ar winrar 3.3 taisiitos arhiivus.

  Atbildēt
 9. Labvelis

  Kam vajag zalites, var dabut sheit http://www.studiomc.co.yu/e-Lunatic/26.01%20WinRAR%20v3.30%20Final%20- %20e-Lunatic.com.zip

  Atbildēt
 10. dunduks

  to Daemon [www] . Stāsts par lokalizētās lv versijas problēmām ir pilnīgas mulķības . Tā ir tā pati eng versija + 4 faili ar saīsinājumu _.lng . Ja nepatīk lv versija tad tos _.lng failus var nodzēst no C:Program FilesWinRAR un būs eng versija. Nekādas problēmas tur nevar būt.

  Atbildēt
 11. dunduks

  to Daemon: saved kārtībā sistēmas fontus. pati proga ir eng, bet 4 _.lng faili tikai nodrošina tikai lv interfeisu. tāda pati lokalizācija ir 3.00 versijai un strādā bez problēmām. pako un atpako eng versijas winrar, bet šie 4 failiņi tikai to visu parāda lv. pats winrar nav modificēts, tā ka skaties kaut kur citur.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *