E-pasaule.lv – jaunā izskatā

E-pasauleJaunais gads daudziem bija kā atskaites punkts vai vienkārši sākums kaut kam jaunam. Internetā tas izpaudās kā uzlabotas vai pilnībā pārveidotas mājas lapas. Viena no tām ir datoržurnāla E-pasaule mājas lapa, kas ir ieguvusi ne tikai jaunu izskatu, bet arī daudzas jaunas papildus sadaļas un iespējas.

Iepriekšējā lapas versija nebija nedz vizuāli izdevusies, nedz arī spīdēja ar funkcionalitāti. Jaunajā versijā šie trūkumi ir daudz maz novērsti. Veco versiju vēl var aplūkot šeit. Salīdziniet un vērtējiet paši vai ir kāds progress, vai nē.

30 thoughts on “E-pasaule.lv – jaunā izskatā

 1. GXC

  e-pasaule suck shaa wai taa wisi raxti ir kaa no pagaajoshaa padsimta(ghmmm laikam parspiileeju bet any way u got the point propably)

  Atbildēt
 2. Kaklz

  nuu .. varbūt arī labāka tā lapa ir, bet līdz labai gan vēl tālu. Ir daudzas vietas, kur pazūd vienotais stils noformējumā..
  kaut vai: šeit
  Vienaa vietā virsraksts vienā fontā, nedaudz zemāk jau citā.. Bet nu visā visumā ir labāk, nekā bija.

  Atbildēt
 3. Anonīmais

  hvz un ar sevišķi stilīgu drošību 😉
  http://www.e-pasaule.lv/search.php?sadala=&searchtxt= &parent id=0
  http://www.e-pasaule.lv/forum_insert.php
  http://www.e-pasaule.l v/admin/

  Atbildēt
 4. SomeGoofy

  Pirmā lapā pie Programmu TOP rindiņa šāda:
  TDS (Trojan Defense Suite) 3 [19]
  No tās es saprotu, ka ir 19 komentāri.
  Meklēju rokā, kur šie ir – nava; vai kāds var pateikt kas tas 19 tāds ir?

  Atbildēt
 5. Gremlins

  Negribas mest uz konkurentiem akmenus, bet palasiju pedejo numuru un sapratu, ka labak lasit ir pokemonu zurnalus nevis sitadu akademisku sviestu. Pats trakakais, ka daudzi uzskata, ka sis akademiskais sviets ir super kruper.

  Atbildēt
 6. she`ka

  nē nu nav jau tā, ka visi raksti ir galīgi nejēdzīgi un neaktuāli..šad tad nākas izlasīt ko interesantu… bet tā lapa..nu smukāka, bet satura ziņā – nekā jēdzīga… tas pats viss, kas citās lapās..pat mazāk

  Atbildēt
 7. AB

  nu viddeji kadi 5 raxti gada varbuut tai zurnaala ir labi( ko raxta LV autori)…visi pareji kaukadi PC world tulkojumi nekam nevajadzigi no seeerijas ” ka ievietot datoraa jaunu videokarti”

  Atbildēt
 8. nthg

  manuprat zhurnals prieksh sev paredzetas auditorijas ir ljoti OK.. un ta auditirorija noteikti nav sisadmini ka dazhs labs varbut iedomajas.

  Atbildēt
 9. Janks

  žurnāls nav lāga.
  žurnāls sēc no sajūsmas par sevi un to, ka latviski runājošajā auditorijas daļā tam nav konkurentu, tāpēc arī var uzturēt tādu pseidoakadēmiski nopietnu stilu. un tikai tāpēc, ka e-pasaulei nav konkurentu, es to lasu. lasu un brīnos, cik jocīgi – viņiem vieglāk pārpublicēt pcworld nekā pašiem savu tekstu par tādu pašu tēmu uztaisīt.
  žurnāls nav domāts normālam datoru cilvēkam. ar normālam datoru cilvēkam domātu žurn;alu es saprotu krievu haker. lūk, tur ir stils, tur ir drusku nelegalitātes sajūtas, tur ir padomi, kādus neatrast uz katra stūra, tur ir pozitīva un pat personiska attieksme pret lasītāju.
  ceru, ka e-pasaule kaut kad aizdomāsies par savu tēlu.

  Atbildēt
 10. Filozofs

  Šis žurnāls dažkārt raksta nezin kam un nezin kādēļ ; arī datoru lietotājiem manuprāt pat dažreiz ir kaitīgs….
  Nu tā vienkārši pārtulkot protams ir vieglāk nekā pašiem rakstīt, bet arī tulkot var daudzreiz prātīgāk gan izvēle, gan teksts.
  ——
  manuprat zhurnals prieksh sev paredzetas auditorijas ir ljoti OK.. un ta auditirorija noteikti nav sisadmini ka dazhs labs varbut iedomajas.
  Autors: nthg :: 13.01.2004 / 12:14
  ——

  Atbildēt
 11. Pecis

  Nu interesanti, tas žurnāls tiek lamāts no panckām ārā, bet nu esmu viņu it kā regulāri apskatijies un varu teikt, ka no redakcionārās kvalitātes tas ir labākais par IT jomu, kas ir. OK, jā, viņš neraksta parastajiem ierindas datortārpiem, kuriem vairāk kā par jaunāko Nero un zālēm pret to nekādu infu nevajag. Raksti regulāri ir nopietni un labi, reizēm iesprūk par tādam kā pasūtijumrakstam, bet tie arī nav traki – vismaz puslīdz objektīvi.
  Saits ir ok, protams drošību gan vajadzētu iečekot pirms kaut ko laiž laukā. Tā kā Latvijā izmisīgi trūkst sakarīga kvalitatīva saita šajā jomā, jebkura uzņemšanās tādu veidot ir apsveicama.

  Atbildēt
 12. Dreef

  Man te laika nebija visus komentaarus lasiit, bet kaut kur pamaniiju, ka kaads saliidzinaaja lapu ar pods.lv/spameris/. Nekaa liidziiga neredzu. Bet vot liidziibu ar politika.lv gan redzu. Man pat liekas, ka taas peleekaas ruutinjas ir identiskas ;-). Bet taa principaa izdomaat jaunu dizainu, kas nebuutu nekam liidziigs ir diezgan gruuti. Ieprieksheejaa lapa likaas ljoti vienkaarsha (padomiski sarkana ;-)) un shii jaunaa ir biki labaaka, jo ja tas ir IT zhurnaals, tad arii Web lapai jaabuut kaartiigai (profesionaalai).

  Atbildēt
 13. kolja

  Tā bija mana pirmā reize tajā lapā. Hmmmm… PAvisam slikti nav. Arī žurnāls „E-pasaule“ dažureizit ticis lasīts.

  Atbildēt
 14. danila

  kaut ari esmu latvis, latviešu žurnālus nelasu, jo tie ir pārāk pareizi, sausi un neinteresanti. imho best ir chip.ru tandēmā ar xakep (abi iznāk aptuveni vienā laikā). chips patīk jo ir labas dzelžu analīzes un CD ir uzslavas vērts. xakep’s ir atraktīvs (bet dārgs sivēns) un ja kādam ir daudz liekas $ tad tagad arī ar 2CD…
  uff sāp roka… Jēkaba grava RULLZZZZZZ

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *