Google skatās uz IRC tīkliem?

Internetā ir paklīdušas ziņas par to, ka pasaulē populārākais meklētājs Google ir palaidis savus botus dažos IRC tīklos, lai papildinātu savas datu bāzes ar papildus informāciju un pakalpojumiem. Šajā blogā var palasīt par pirmiem novērojumiem šajā sakarā. Vēl šo to var palasīt arī slashdot.org.

Man pagaidām nav viennozīmīga viedokļa šajā sakarā, jo trūkst informācijas. Vienīgi esmu pārliecināts, ka šādi boti noteikti tiks izbanoti no privātajiem kanāliem – nelien, kur nevajag…

Savukārt, ja Google taisītos logot visas sarunas publiskajos kanālos, kas paredzēti specifisku tēmu apspriešanai kā, piemēram, #php, #html un līdzīgi kanāli varētu iegūt no šāda servisa, jo ļoti daudzas lietas tiek apspriestas tieši IRC kanālā un, ja tu neesi bijis uz vietas vai esi palaidis gar ausīm kaut ko, tad var gadīties, ka šī tēma vairs neuzpeldēs vai nebūs uz vietas tas cilvēks, kas zināja pareizo risinājumu konkrētai problēmai. Google līdz šim spēja atrast atbildes, kas bija publicētas webos, bet ne apspriestas IRC kanālos. Laiks rādīs…

19 thoughts on “Google skatās uz IRC tīkliem?

 1. Barvins

  Grbeeju daliities savaa shodienas priekaa:
  http://www.xstandard.com
  Vai tieshaam beidzot ir uztaisiits normaals WYSIWYG XHTML editors prieksh content management tūļiem?

  Atbildēt
 2. Andron Mc

  Nu nez. Google vairs sen nau tik laba kaa bija. Tur neko jeedziigu atrast nevar. Mekleeju manuaali A-Tren ATC-5220 un vel tur kaadai maatenei, google met aaraa suudus, altavista un yahoo atrod uzreiz.

  Atbildēt
 3. she`ka

  nope..google joprojam ir pats labakais mekletaajs. tikai zheel ka kaut ko paarkomercializeejushies..man ta shjkjiet..ceresim ka neparadisies ari googlei kaut kadas barbiju pogas un krasas…
  meklejot piemeram google “ringtones”..nu pirmaas 2-3 lapas izsviezh kaut kaadus meeslus un tad paradas ari ka snormalaks..tas taa – piemeram

  Atbildēt
 4. she`ka

  devnull, bet vai tad nebija ta ka altavista, lycos un visi tie paretie balstas uz google pamatiem..tipa aizmanto google kanaalus?
  esmu kaut kur shadu info dzirdeejis…

  Atbildēt
 5. Sunsfuns

  Jaa, jaa… un Yahoo arii izmanto Google rezultaatus. Vieniigais reaalais speeleetaajs starp mekleetaajiem bez Googles ir MSN. Bet nu vinsh jau tochna dod aaraa taadu svistu (it iipashi jau tagd, kad neizmanto Looksmaarta pakalpojumus). Nu un intelektuaalji spriedelee, ka naakotne pieder Teomai.
  Lai vai kaa, Googlis rulzz!

  Atbildēt
 6. Dr.Evil

  MC ANDRON, ko tu tur staasti, gan yahoo gan altavista atrod gandriiz to pashu ko google, neviens no search engineem neatrada tavu manuaali kaa pirmo linku….

  Atbildēt
 7. CannibalSmith

  Galvenais, lai tie IRC boti nav uzbaaziigi un aizvaacas no kanaaliem, ja vinjiem taa liek. Un opcija, ka kanaala ops var noteikt “turpmaakaas piecas minuutes tu nelogosi” vai “izdzees visu ko ielogoji tikos un tikos”. Tas buus par labu personiigajam privaatumam vai kaa to sauca.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *