Sound Forge 7.0 build 214

SoundForge Kaut kā biju palaidis garām ziņu, ka Sony ir izlaidusi jauno audio redaktora Sound Forge 7.0 versiju. Tā tiešām nav kļūda un pasaulē viena no populārākajām, ja ne pati populārākā profesionālā ciparu audio rediģēšanas programma, ko kādreiz izstrādāja kompānija Sonic Foundry kopš šī gada 31.jūlija pieder Sony korporācijai.

Principā šī nav nedz pirmā, nedz arī pēdējā reize, kad kāda liela korporācija nopērk mazāku kompāniju, kas ar savu programmatūru ir kļuvusi par tirgus līderi. Nenodarbojos ar audio failu apstrādi un neesmu pārāk labi informēts par situāciju šajā lauciņā, bet cik es atceros, tad Sound Forge jau izsenis skaitījās viena no labākajām savā jomā.

CULVER CITY, Calif. and MADISON, Wis., — Sony Pictures Digital and Sonic Foundry®, Inc. (Nasdaq: SOFO – News) announced today that Sony Pictures Digital has acquired all of Sonic Foundry’s desktop software products and related assets for $19 million cash, certain other consideration and assumption of certain trade payables, accrued liabilities and capital leases associated with the desktop software business.

Summiņa ir diezgan iespaidīga. Tikai gribētos cerēt, lai šis būs viens no tiem gadījumiem, kad programma pēc pāriešanas cita īpašnieka rokās kļūtu labāka.

Daudzas programmas, kas kādreiz bija populāras un tika pārpirktas, jauno saimnieku rokās kļuva par tā saucamo *bloatware* jeb programmatūru, kas tiek pārbāzta ar nevajadzīgām ierindas lietotājam draudzīgām iespējām – krāsainas podziņas, maināvi programmas apvalki un cita draza, kas padara programmu smagu un nelietojamu.

Gribat piemēru? Lūdzu. Škrobe joprojām ir par divām programmām jeb ugunsienām – Conseal Firewall un Atguard. Kā vienu tā otru nopirka lielas korporācijas un abas programmas kļuva par paši zieniet ko. Beigās iznāca McAfee Personal Firewall un no Atguard uztaisīja Norton Internet Security. Abas programmas kļuva reizes 5, ja ne vairāk, smagākas un krāsainākas. Vienu vārdu sakot nobeidza programmas 🙁 Lai gan izskatās, ka Conseal Firewall ir atdzimusi. Vienīgi vairs nezinu vai maz gribēšu no Outpost šķirties, tomēr laiki ir mainījušies un šobrīd jau ir citas prasības…

Sound Forge 7.0 salīdzinājums ar iepriekšējo versiju. Te būs pati programma Sound Forge 7.0 build 214 34 380KiB (Windows 2000, XP). Starp citu, atslēgas ģenerators no SSG guļ pagaidām Times UFES.
Jaunāko iespēju saraksts:

New Feature List
DirectX® plug-in effects automation
Automated time-based recording
Audio threshold record triggering
Prerecord buffer
VU/PPM meters for RMS playback and record monitoring
Media Explorer with automatic file previewing
Drag-and-drop CD extraction
Enhanced Spectrum Analysis tools
Clipped peak detection and marking
White, pink, and brown noise generators
Simple synthesis sweep
Waveform volume and pan envelopes
New fade curves
Sound Forge project files
Undo past save
Automatic file mixing and conversion
Improved compressed file format handling
Windows Media® 9 Series import and export
QuickTime® 6 import and export, RealMedia® 9 export

Tiem kuriem patīk pastaigāt pa direktorijām varētu noderēt šī http://download.sonypictures.com/current/, kur varēs atrast daudzu jaunāko programmatūru no Sony. Tagad arī programmatūras giganta?

Diemžēl arī šī programma mēģināja pieslēgties tīklam. Pirmais mēģinājums ir instalējot programmu, iespējams, ka to dara Microsoft Installshield un otrs mēģinājums ir palaižot pašu programmu. Maitas vāc statistiku.

SF firewall

20 thoughts on “Sound Forge 7.0 build 214

 1. Val

  zaales mantaaliekas ka shitaas nebuus, vajag keygeneratoru, katram kompim stshkiraas kaukaads identifikators. taa vismaz bija 6.tajaa versijaa

  Atbildēt
 2. Fricis

  Rakstā ir minēts ka programma Sound Forge 7.0 build domāta Windows 2000, XP .Vai gadījumā ir arī šīs programmas variants priekš Windows 98 ???

  Atbildēt
 3. ndqc

  jaaa… kaadreiz lietoju tikai sounforge 4.5. ja nemaldos. radium, ja nemaldos, reliize 😉 un treku mikseeshanai izmantoju acid 1.0. bet vienreiz tomeer pameeginaaju cooledit 2000… un viss cauri… tagad jau lietoju tikai cooledit pro kuraa jau pashaa ir iekshaa multitrack editors… tos soundforge baigi izmanto speelju developeri. tas spriezhot peec izripotiem no geimaam waviem. bet audio apstraades kvalitaate atpaliek no cooledit gan 😉
  2 Fricis: audio un video editeeshana uz win9x ir kaitiiga pasha un apkaarteejo veseliibai… 😀

  Atbildēt
 4. mxms07@A

  2 Fricis: audio un video editeeshana uz win9x ir kaitiiga pasha un apkaarteejo veseliibai… 😀
  ==
  pilniibaa piekriitu 😀

  Atbildēt
 5. Jazz

  Vienam patīk māte, otram meita, trešajam – SoundForge/WaveLab/Cooledit, e.t.c. 🙂
  Nu tā 7.0 bišķi gļuko gan, uzliku 6.0 atpakaļ, vienīgi marķierus kautkā mēdz izlikt tur kur nevajag.
  7.0 labākā fīča ir clip detektors, pārējais līdzīgi 6.0, nekādas kardinālās izmaiņas nav manītas. Itkā RMS meters, bet nu neesmu viņā iebraucis…
  Jāgaida labākas relīzes.

  Atbildēt
 6. ritvars

  Hei You vechi! Izruchiijiet mani! Kaads aizvaacis keygeneratoru! Atsuutiet man uz emailu ritvars@macro.lv. Moshka varu paliidzeet ar kaadu citu softu!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *