Adobe Photoshop 8 nobanotie ekrānuzņēmumi

Pirms nedēļas tīklā parādījās pirmie ekrānuzņēmumi no vēl neiznākušā Adobe Photoshop 8. Kaut kā biju palaidis garām šo faktu un diemžēl šīs bildes jau tika aizvāktas no lapām kurās tās tika publicētas.

Par laimi, ja kaut kas parādās internetā, tad šīs informācijas tālāku izplatību apturēt ir ļoti grūti. Izdevās, tomēr atrast šīs bildes.

Photoshop 8

Nedaudz par jaunumiem, kas mūs sagaida jaunajā Photoshop 8 versijā jau rakstīju iepriekš.

10 thoughts on “Adobe Photoshop 8 nobanotie ekrānuzņēmumi

 1. coolynx

  Delf: manupraat vai nu 5.5 (image ready paraadiijaas) vai 7.0CE (baltic, cyrillic atbalsts). 6taa bija perversa versija. ljoti ceru, ka 8 buus optimizeeta un vismaz tik viegla kaa 5.5.

  Atbildēt
 2. K|NG

  Nevaru īsti pateikt, bet manā galvā kaut kas nelīmējās. varbūt kaut kas nav īsts ar tām bildēm? Tā front bilde no sērijas kad iekš PS7 turot Ctrl ar peli spiežam uz Help -> About Photoshop…

  Atbildēt
 3. F9

  nu kur var skriet ar taam versijaam 8 9 10 11 veel beigaas taapat kaa premiere lai uztaisa PRO. Photozhop PRO. man lai straadaatu ar texturaam pilniigi pietiek ar 6.0.1. un tas teletuubiju dizains… nu vai tad taa ir profesionaala progza?

  Atbildēt
 4. N0iSex

  Nu dikti gaidam 🙂 gribas redzet tas izslavetas jaunas vektorgrafikas, shapes u.c jaunas fichas..mosh labaki dizainiji taps 🙂

  Atbildēt
 5. ZBH

  bljaa, nu vai tiesaam cilveekiem redz veel suudiigaak kaa man, ka breec par tuubijdizain? neredzat, ka bildees shortcutos redzams Mac zakjkaaposts? secinaajum?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *