Ogrē konkurentiem griež kabeļus

Ja kādam šķiet, ka Latvijā darbojas tirgus apstākļi un godīga konkurence, tad te būs viela pārdomām.

Vakar 12.jūnijā Ogres novada pašvaldības aģentūra (P/A) “Mālkalne” patvaļīgi bez iepriekšēja brīdinājuma nogrieza SIA “Ogrelande” piederošos tīkla vadus 140m garumā kā rezultātā tika atslēgta daļa no lokālā tīkla. Aptuvenie materiālie zaudējumi pagaidām tiek aprēķināti Ls 150 apmērā, neskaitot tīkla atjaunošanas darbu izmaksas un klientiem nesniegto pakalpojumu zaudējumu kompensāciju.

Ogre

Tajā pašā laikā P/A “Mālkalne” ir noslēgusi līgumu ar firmām kurām nav SPRK licences par telekomunikāciju pakalpojumu sniegšanu. Ogres Interneta Centrs ar kuru tika noslēgts līgums, uzstādīja uz šīm mājām savas radiolinku antenas un tagad piedāvās savus pakalpojumus.

SIA “Ogrelande” juristiem no SIA “Gelios” pagaidām nav izdevies sakontaktēties ar P/A “Mālkalne” vadību, lai noskaidrotu kāpēc šī patvaļa ir notikusi.

Par doto notikumu ir uzrakstīts iesniegums policijā.

101 thoughts on “Ogrē konkurentiem griež kabeļus

 1. Mārtiņš

  Kad es Rīgā lietoju internetu tad viena tante no kaimiņu mājas regulāri graizīja pušu rūterim elektrības vadu .. dīvaini, ka nenositās .. bet katrā ziņā viņas dēļ internets laiku pa laikam atrubijās!

  Atbildēt
 2. Joe

  Ta nemaz nedrikst vilkt vadus no majas uz maju! Gan jau ka tikls nemaz nebija isti likumigi ievilkts! Riga lielaka dala ethernetisti nelikumigi velk vadus!

  Atbildēt
 3. sorehead

  Man liekas, ka cilveeks vaardaa jeb driizaak ar *nick* CORE paluudza, lai kaads, kuru vinji hostee, izdara LAACCA pakalpojumu un drusku apmelno kaadu, kuram ar to visu nav nekaada sakara. Visiem viens likums, lai kaa mums tas nepatiktu. Visiem ir par visu jaamaksaa. Protams nav skaisti apgriezt visus vadus, bet taada ir taa Malkalnes politika- ja atbilstosa naudina netiek ieskaitiita, tad par sekaam mees neatbildaam (vismaz izskataas, ja var ticeet tam, kas sajaa rakstaa ir uzrakstiits). Izskataas, ka kantoris OgreLand(e) soreiz buus tas, kurs buus iekritis. Bet tie komentaari, kuros ir teksts “maitas, lohi, utml” ir pilniigi aprobezotu cilveecinju kliedziens miglaa. Vinji diez vai saprot, ko vini ar to bija domaajusi. Droshvien vinji uzskata, ka vini tacu arii grib buut pamaniiti, un kapeec gan nee, ja vinjiem ir iespeeja iespamot “PODS” lapaa, vismaz komentaaru sadalaa. Nozeelojami.

  Atbildēt
 4. andza

  kaa jau tu teici visiem viens likums, viena kaartiiba. Tad kaapeec N/P nnem un brutaali griezz nost vadus, kas ir klaja likuma neieveerossana? Organizaacijaam ar savaam pretenzijaam ir jaagriezzas tiesaa un pie kreditoriem. Bet peec ssaada impulsiivas darbiibab ir pelniijussi skarbus vaardus.

  Atbildēt
 5. kasp

  Principaa taa notiek visur, bet reaali njemot – vadus driikst graiziit tikai pashvaldiibas iestaadiijumi. Otrs kas ir – ne jau visus vadus, bet gan tikai tos kas nelikumiigi novilkti paari ielaam (lielaakaam vai mazaakaam). Taadi vadi kas ir vilkti no maajas uz maaju (daudzdziivoklju maaju pagalmos) nevar tikt apgriezti. Taa nu tas ir. Bet ja tu nelikumiigi esi vilcis vadu pa gaisu paari pilseetas lielaakajai ielai… vaino pats sevi.

  Atbildēt
 6. Janka Pipar Piparitis

  Core Eti pidari tebja razdovitj hotjat bydet OiC’eshnij Radio link tam vzorvjom ego nahuj !!! tak 4to Tovarish Bercis smotri Mne blja !!!

  Atbildēt
 7. Traffic

  Ļoti pretendzioss raksts, citiem vārdiem sakot, “ko tik neizdarīsi sponsora/draugu labad”.
  coolynx, gribētos zināt arī pašvaldības amatpersonu viedokli un paskaidrojumus it kā notikušajā vadu graizīšanā. Gribu objektīvu izvērtējumu situācijai, nevis kādas ieinteresētas puses aizkaitinātus apvainojumus un pieņēmumus.
  Tomēr ir viens pozitīvs fakts – cilvēki ir pamanījuši šo “slēpto reklāmu” un tas nozīmē, ka ne visi Poda lasītāji ir “apdāvināti” ar zemu IQ līmeni.

  Atbildēt
 8. Me

  Man viens ljevais gribeeja piesleegties pie neta. Shamais jau bija novilcis vadinju, un riikojaas pa beeninjiem. tikai viena kljuuda. Taa vietaa, lai normaaali savu konektoru iespraustu hubaa, vinjsh saaka maskeet vadu. Es pa to laiku kulturaali seedeeju un mochiiju AO. Skatos, kautkaadi lagi paraadaas. Ierubiiju pingu. Naf nekaa, aizmetu actininju aiz kompja, un vienaaa stiepienaa augshaa uz beenijiem. Jaa ir! Chalis ieshljuucenees un treninjbiksees darbojaas ap MANU kabeli. Pieeju un pajautaaju
  (Me)-Ko Juus sheit daraat.
  (Specs)-Da ņechevo
  (Me)-???
  (Specs)-Internet podkljuchaju
  (Me)-No kaadas firmas??
  (Specs)-Teļija
  Sekoja zveeliens pa sprandu. Skruuvgriezis uz vienu pusi, palkjenes uz otru. A shamais tenteriski lejaa pa trepeem. Kļūda bija viena. Man nav Teļijas, bet ir Vide. :))

  Atbildēt
 9. mish

  Starp citu par shito topicu lokaalajaa TV bija bazars. Tur, gan, tas viedoklis bij’ biku savaadaaks – ka “nabaga” cietushais pusgadu ir mekleets, lai nosleegtu liigumu par sadarbiibu. Un taa kaa Maalkalnei tas nav izdevies un citu ietekmes liidzeklju nav atradies, un kas ir veel incantaak – tas ir Maalkalnes iipashums, tad arii briidinaajuma noluukam, kabeli kopaa ar Modema specu noiisinaajushi – profilaxei.

  Atbildēt
 10. tamster

  Es gan šeit nekādu slēpto reklāmu nesaskatu. Tas ka Pods hostējās uz OgreLand nenozīme ka katrs related raksts ir reklāma.
  Jā, un Bērcim pa seju!

  Atbildēt
 11. core

  to mish: kopsh Marta meenesha Maalkalne censhas nosleegt liigumu ar mums kursh nav juridiski pareizi sastaadiits kaa ari no galvas izdomaata maksa un es uzskatu ka vispaar nav jaamaksaa tikai ir jaasaskanjo(kaa bija teikts pa Ogres TV)! Bet maalkalne grib 10,00 LS + PVN tikai par to ka caur beeninjiem iet kabelis bez nekaadas atbildiibas no maalkalnes puses. Es saprotu Latvenergo ka vinjam ir jaamaksaa par elektriibu bet maalklanei? Tajaa TV shovaa ko vinji ir izdomaajushi tika skaidri un gaishi pateikts ka “mees, nogriezot dazhus vadus, gribat to firmu nedaudz pabiedeet” – diemzheel tas ir aizliegts ar likumu – moraalais aizskaarums kuram ir savs pants likumaa. Otrs moments – Maalkalne nav oficiaali briidinaajushi muusu firmu par taadu riiciibu – diemzheel tas atkal ir pretlikumiigi! Treshais moments – tik liidz mums nogrieza vadus momentaali paraadiijaas OIC ar savu antenu – ghm, tas atkal ir pants par konkureci! Ja OIC grib taadaa veidaa ciiniities ar konkurenci Ogree un tas noziimee tikai to ka savaadaak vinjsh vairs nav speejiigs normaali konkureet tirguu, kaa ari izmantot komerciaalajos noluukos Ogres Domes apmaksaato optisko liiniju no Lattelekom.

  Atbildēt
 12. gints.info

  Nu shitaadu nekauniibu es veel nebiju redzeejis, es tai firmai pa nakti uguni pielaistu lai bishkjiit pasvilst, un peec tam veel tiesaa iesuudzeetu

  Atbildēt
 13. core

  to sorehead: taa izklausaas ka tu esi no kantora Maalkalne? Zinu ka Maalkalnes sisadmins kopaa ar modeema paarstaavi S*** tieshi grieza muusu vadus.

  Atbildēt
 14. mish

  Nu, vispar cik es zinu, tad optiku pilniibaa apmaksaa pac oic.
  Bet kas attiecas uz pantiem – ja nonaax liidz tiesas darbiem overall tas buus incants notikums lokaalaa meeroga… 🙂

  Atbildēt
 15. Mārtiņš

  Ogrē ir tā diezgan bēdīgi ar internetu. Kad pats meklēju pārvācoties alternatīvu DSL ievilkšanai un sazvanījos ar OIC tad priekšstats par viņiem radās diezgan bēdīgs .. pirmkārt cenas lielas, ātrums mazs un nu galīgi nekādas pretimnākšanas .. Piedāvājos uzlikt savu antenu radio un slēgties pie viņiem, viņi man piesolīja par 25Ls tādu pašu ātrumu – 256Kb/s kā DSL ..:)
  Attiecībā par kabeļu griešanu tur šajā gadījumā diezin vai kas pretlikumīgs ir .. ja ir bijušas sarunas par samaksu, līgums nav noslēgts un kabeļi nav aizvākti (tos bez līguma nedrīkst vilkt uz savu roku), tad sorre .. lai cik tas būtu nežēlīgi .. OiC ātri vien aptvers ar savu “godīgo” , gandrīz vai, monopolu tās apgrieztās vietas ..

  Atbildēt
 16. ahoi, Bebra kungs

  Jaa, jaa, gazt oic, sist beerci utt. A kursh ar projektiem ieriikoja liiniju liidz pljavinjaam? Ogreland? 🙂 Nope, oic. Sorre, bet liela bucha ogrelandam nebuus. Pac office ari atrodas kaut kada devjatkaa & “datorsalons” ir nariku pilns. Pakalpojumu kvalitaates zinjaa esmu jutis tikai oic pie serveriisha. Domaju, ka neta kvalitates zinjaa oic toch ieliek, bet tas jau ir cits staasts…

  Atbildēt
 17. core

  to ahoi, Bebra kungs: ja gribi aprunaaties par servisa kvalitaati tad welcome pie manis. Es tev pastaastiishu vairaakus interesantus faktus par OIC 🙂 Par projektiem runaajot: taa izkataas ka tu neesi no Ogres vai neesi lietas kursaa par “Daugavas liinijas” daliishanu starp OIC un LatNetu pirms vairaakiem gadiem kaa arii jaunaas liinijas ieveshanu no LTK par DOMES liidzekliem – Ogreland tomeer pats to visu supportee un apmaksaa. Taada luuk ir taa situaacija ar OIC…

  Atbildēt
 18. core

  to sorehead: Interesants fakts(to man teica SIA Modeems paarstaavis): kad lieta nonaaca liidz kabelju grieshanai tad visi peekshnji kautkur pazudushi uz palika tikai tas nelaimiigais sisadmins no maalkalnes M*** un modeema civleeks S*** 🙂 Tagad nabagam S*** vajadzeeja rakstiit paskaidrojumu policijai. Interesanti, kaapeec pats P/A Maalkalne direktors A. Roze negribeeja griezt kabeljus ja vinjsh uzskata kas tas ir likumiigi?

  Atbildēt
 19. noveerotaajs

  to core: vai Jums tik tieshaam ar Ineta kvalitaati ir tik labi? es personiigi zinu paaris Juus bijushos klientus, kuri veel joprojam atceras ar lamuvaardiem Juusu “apzhilbinoshu” aatrumu, kursh paarsvaraa nepaarsniedz modeema aatrumu. No Juusu puses, kad tika jautaats: vai kaut kas tiks dariits lietas labaa – atbilde bij viena: nepatiik ej pie citiem. Dazhs labs taa arii izdariija un piesleedzaas pie OIC un pats interesantaakais ir tas, ka ir apmierinaati.
  Tagad ir viegli teelot upuri un taisiit shaadaa veidaa sev reklaamu. Bet kaa jau tika teiks: likums ir visiem viens – ja buuvee firmu puslegaali ir jaareekinaas ar to ka atnaaks viiri melnaa. Bet pashlaik uzskatu, ka Tu ljoti labi izmanto situaaciju, lai apmelnot konkurentus. Tas ir manupraat nozheelojami. Farss.Vajadzeeja domaat aatraak.

  Atbildēt
 20. tamster

  2 noveerotaajs -> nu nezinu… man jau kaadu laiku ir OgreLand piesleegums un paaris pazinjaam arii ir. Un neviens nesuudzaas… Par modeema aatrumu… nu nezinu, aatrums ir pilniigi normaals (vismaz parastam lietotaajam pietiek lai novilktu kaadu movie).
  Man iepatikaas kaada fraaze no raksta par sho teemu vieteejaa aviizee:
  Kabelju atsleegshanaa piedaliijaas …, …, komunikaaciju speciaalists no neatkariigas organizaacijas… Taalis Beercis
  Vai tik Beercis nav mazliet iesaistiits OIC ko?
  Un par OIC *kavlitaati* neizteikshos…

  Atbildēt
 21. sorehead

  to tamster & core: par oic kvalitaati Tu tiesaam nevari izteikties, jo redz, Tu nemaz nezini kaada ir TAA kvalitaate. OiC strateegija ir ljoti vienkaarsa, bet efektiiva-nodrosinaat klientam to par ko vins maksaa. Protams, var dariit kaa Riiga tas notiek, atnaak klients un staasta milzu lietas – Jums buus internets ar 100-300 KB/s par 14 Ls. Pasties uz tiem aatrumiem un padomaa, vai tas maz ir iespeejams. Nepaiet ne nedeelja, kaa klients zvana un saka, ka vinjam nav vairaak par 30 KB/s. Jaapiemin, ka taadi kantori nodrosina arii *aarzemes*, zeel tikai, ka atrums nav lielaaks par 5 KB/s. Kas attiecaas uz Ogreland, tad arii man ir pazina, kam ir taads piesleegums, un ziniet vins iipasi nav prieciigs, ja sestdienaa pazuud internets. Vienigais, kas taadam atliek ir gaidiit pirmdienu, un jaacer, ka viss tiks salabots. Straadaajot telekomunikaacijaas ir nepieciesam nodrosinaat servisu, kuru OiC sobriid nodrosina, pateicoties Lattelekom optikas piesleegumam, kurs patreiz ir pietiekams, lai visi klientu sanjemtu to par ko vinji ir samaksaajusi. Core, nav jeegas springt, saja cinaa tu esi zaudeejis. Ogre nav nekaada liepilseeta, te katrs viens otru paziist, un neslavas celsana var atnaakt atpakalj. Labi, veiksmi un galvenais domaat par servisu nevis par klientu pievilinaashanu staastot par skaitliem, kurus nevarat nodrosinaat. Tamster, ko noziimee *vismaz parastam lietotaajam pietiek lai novilktu kaadu movie*. Atgaadinaasu, ka ar 5 KB/s arii protams var novilkt;p

  Atbildēt
 22. ZBH

  2 Maartins:
  nuu, taa vees praat padomaajot, laikam jau nevarees likumiigaa kaartaa kuram katram taa pa kluso kabels graiziit, it iipas publiceejot to kaa iebiedeesan, neir jau bezsaimniek mant, tipa beigts suns bez zheton uz iels. nekaad akt par siim darbiibaam no pasvaldiibs ta neviens nesastaadiij, cik saprotu?

  Atbildēt
 23. ZBH

  2 Core: pilniig logisk notikum seciib, vec kaa pasaul. shestak pas vainiig, ka nenodrosin sav pakal ar visaadiem papiiriem, lai peecaak vareet atmaazeeties. gan jau nojaut, ka iist likumiig tas neir. nebuus pirmie, kas par nelikumiig mutisk riikojum izpildiisan vairaak vai mazaak dabuu pa ausiim.

  Atbildēt
 24. ZBH

  2 noveerotaajs: tas iraid pilniig po, cik legaals vad iipasnieks, un cik (ne)suunain servis vins piegaadaa. arri nelikumiig savilkts kabels taa vienkaars cirst pus nevar, cietusajam teritorijs vai lai kaa nosauc iipasniekam zinaam papiirdarb vispirms jaasatais. nez, kaads negribeet tiir privaataa kaartaa ar buldozer pabraukaaties gar krastiem, lai atbriivot tauvasjosl? ann net, jo zina, ka pa ausiim dabuus ne tikai uzreiz no iipasniek, a i veelaak no represiivajiem orgaaniem.

  Atbildēt
 25. Lucky

  Isi un skaidri – OgreLand 0wnZ .. atrums nereali rox .. un lai visi *5 kb/sec un 300 kb/sec pa leto* neta piedavataji iet ieskrieties .. Ogreland ieliek shamiem. OiC, vai ka vinu tur, IMO, nereali sux .. un vel dabus pa kaklu .. pat ja nebus to pelnijushi. 😉

  Atbildēt
 26. MMK

  Man neinteresee kaads kuram Ogree ir aatrums, bet skaidrs ir viens – griezt kabeljus ir lame, un vinjus vajg normaali sodiit peec pantiem.
  Tad jau patieshaam driiz varees dedzinaat konkurentu houses uz nebeedu..

  Atbildēt
 27. Lasītājs

  Konkrēti šīs lieta apstākļus nepārzinu, bet šķiet tie kas muld par represijām pret “kabeļu grizītājiem” vai nu nesaprot, vai negrib saprast par ko iet runa.
  Ja kāds man cauri viesistabai un virtuvei (koridorim, bēniņiem, manai zemei) pa diognāli (vai kā citādāk) novilks kabeli (sakaru, elektrības, ūdensvadu, kanalizācijas rori utt), bet es par to gribēšu 10Ls+PVN un šis ateiksies maksāt, protams ka es tos vadus griezīšu nost. Protams ka man par to būs jāraksta paskaidrojums policijā (svešas mantas bojāšana- kā, nekā), bet diez vai man ko vairāk varēs izdarīt jo to, ka jebkādi servitūdas apgrūtinājumi ir izbūvējami TIKAI ar īpašnieka piekrišanu nosaka likumdošana.

  Atbildēt
 28. log

  Cik zinu Ogres intreneta centrs .. tb OIC ir kretiiniskaakais pasaakums kas var buut tas vinju shevs kaukaads veciiti ble visiem kaukaadass izstaadees tb seminaaros uzmaacas ar saviem debiilajiem kalendariem !!! GO Ogreland !!! SUCKS OIC !!!

  Atbildēt
 29. log

  Runaajot par to ka OIC grib parnjemt visu INetu OGRE !! tas jau sen skaidrs no PVIS projekta sadabujis piki savilkushi trubas meegina jau sen paarnjemt visu rajonu ! tb var jau bet ja tas ir domaats prieksh skolaam bet ka shie saak mochiit pirvaatos ! tB vajadzetu pameekleet ka OIC ir izleetojis valsts naudu !!!

  Atbildēt
 30. noveerotaajs

  cik man zinaams par trubu OIC pats pikjo. bet sheiten vispaariigi neiet lieta par OIC bet gan par savilktiem vadiem. un veel ko es vareetu pateikt arii antireklaama ir reklaama. bet ogreland lai sakaarto papiirus un viss buus shtokos.

  Atbildēt
 31. Kaspars

  Lai nu kā, bet ZBH ir taisnība. Tā bez brīdinājuma un akta sastādīšanas vadus griez nemaz nedrīkst. Bez tam par cietējiem taču kļuva tie paši ogrēnieši, kas dzīvo tajās mājās, gan tajā ziņā, ka viņiem uz laiku pazuda internets, gan arī tas, ka zaudējumus galu galā sedz klienti, vai ne.

  Atbildēt
 32. Antons (Setnieks)

  Kas par huinju. Vadi ir pie manis. Ko juus Malkalni nodirshat. Tas Dzelzsgriezeejs vispaar fufels. Prasti griezh. Es labaak un leetaak griezhu.

  Atbildēt
 33. The

  Nu ko sviests… Ja godīgi abi vainīgi, gan OgreLand – nelikumīga vadu vilkšana, gan Mālkalne – mantas bojāšana. A ja godīgi tur OIC ņipričom. Viņi atšķirībā manksā par katru vadu, katru elektrības kw/h un antenu valstij, atšķirībā no OgreLand. Nevar piešķirt balts – OgreLand, melns – Mālkalne. Ja nemākat analizēt situāciju oblektīvi – nafig vispār spamot…
  Un par tiem projektiem… OIC ir celmluzis Ogres rajonā, un ja piedāvā tev naudu, lai tu varētu uzlabot savu biznesu idiotiski ir to neizmantot, vai ne tā? Kāpēc neesmu dzirdējis, ka OgreLand būtu kādā projektā peidalijies. Nemāk biznesu taisīt, sorry… bet tapēc nevajag nomelnot citus. Izcelties var divos veidos – uzsverot savas prikšrocības vai nomelnojot citus. Pēdējais variants parāda vienkārši zemu IQ. OgreLand būs mācība – vajag lietas legalizēt, Mālkalne – nedrīkst patavļīgi rīkoties. OIC savukārt vienkārši gudri var izmantot saituācijas priekšroību. Un tas nav nekas slikts, tas ir biznes 24/7 On-Line, realtime. OgreLand to arī pašreiz dara – visus nomelnojot, jo pats arī sašmucējies un tagad tas kļuvis plaši zināms… Savukārs Mālkalne podus taisa regulāri. Man privatizētā privātmāja dzīvojot pienāca reiķins no Mālkalnes, par koplietošanas kāpņu telpu apgaismojumu, koplitošanas antenu, un pat dzīvokļa īri… Bija pat brīdinājums ka izlikšot… No personīgās privātmājas, kas reģistrēta zemesgrāmatā… Smieklīgi… Sorry, bet dzīvē nav melns un balts, bet pelēks, labi ja…
  Viela pārdomām… man liekas ka kādreiz pats OgreLand izmntoja OIC pakalpojumus…

  Atbildēt
 34. THAT

  Es piekriitu “The”. Runaajot par internetu – citeeju manu kaiminju: “…tas ir tik nepatstaaviigs, ka man jaaluudz dievs, lai iesleedzot kompi tas vispaar aizietu…”. Par Malkalni arii dazhi vaardi. Kaa jau juus zinat nesen no kaads 9-staavenes nokrita balkona plaaksne un nocirta kaadai meitenei pirkstu. Malkalne visu vainu uzvelj balkona iipashniecei no kura shii plaaksne esot kritusi. Beigaas izraadaas, ka skruuves, kas satureejushas plaaksni ir noruuseejushas tievaakas par seerkocinju un nolikumaa rakstiits, ka taas jaamaina ik peec 5 gadiem, kaut gan es 50 gadiigs viirs pieredzeeju shiis maajas celtnieciibu, ne reizi par taam skruuveem neviens nelikaas ne zinis. Un Malkalne neliekas ne zinis par to vien, varu sadereet. Taa plaaksne vareeja uzkrist kaadam no maalkalnieshiem varbuut tad tos vadus vinji liktu mieraa. Ogrelands lai apdomaa notikusho un tiek skairiibaa pashi ar sevi.

  Atbildēt
 35. Scorpion

  Konkurentiem vadus griezh arii Tukumaa. Parasti gan censhas izdomaat kaadu “iemeslu” kas parasti ir otmazka vai nu diezgan ne pa teemu. Ar to ciinaas vienkaarshi – tikliidz mana ka no monitora pazuud kaads segments, fiksi banda saseezhas autinjaa, aizbrauc un ja ierauga konkurentu tehnikjus, tad ar roratsleegu pa galvu un miers-a. Nu varbuut ne tik skarbi, bet ideja liidziiga 🙂

  Atbildēt
 36. khm

  ir dazas fiskas tai lietaa:Malkalne pieprasa 2500 plus PVN par ieprieksejo periodu ,kas pats par sevi nav pat rekets…Nomaksaat tadu pikji nav reali!Tatad iespeja legalizeties automatiski ir liegta!Legalizeshanas malkalnes izpratnee ir piekrist maksaat Ls 320 plus PVN katru menesi!Cik tad maksaas inets klientam? Majas reali nepieder malkalnei, bet tie taas tikai apsaimnieko,tas ir -tira pagalmus, labo logus ,piegadaa udeni utt.Piemeram,ja tu paludz izremontet vai iztiriit kadu savu dzivokli, a tas saak kaast naudu par to ka kads grib pieiet pie loga paelpot….

  Atbildēt
 37. Monstrs

  Jazvana valts kontroleij ko vipar Bezpelnjas Organizacija dara Komerc tirgu un cik zinu bija laikam Sorosa naudas zadzibas fakts tika par sorosa naudu buveta daugavas linijas to apkalpoja latnets UN TE PEKSHNJI OIC TO VIENKARSHI MANA
  domat ka Brecitis vai Bercitis ir ieziepejis Ogres veco domes veci interesanti ka ta ziepeshana notika shi doma ka Ogres Dome var izsniegt vai neizsniegt uznemumam tiesibas ogre vilkt telekomunikacijas hehe tas joks jau pirms gada vai diviem regulari ir no OIC un Ogres domes puse Ogre ne delfi Ne Latneta UTT vis tipa noticies ka elektribu atslegushi radiolinkam ka par radiolinka iri (novietoshanu prasijushi) tadu piki prasijushi :)) DOMAJU ka te ir diezgan liels korupcijas gadijums un valts naudas izsaimniekoshanas gadijums :))

  Atbildēt
 38. Ogrietis

  Prieksham juus tev uztaisiijaat tik lielu diskusiju, nu padomaasi nogrieza vadus, nu i… saaka sheit sacereejumus pa visu lapu raksttiit, tik sashutushu ka nu vai, it kaa caureja buutu un tagad pa visiem caurumiem tek aaraa……

  Atbildēt
 39. tamster

  2 Ogrietis -> *tik sashutushu ka nu vai, it kaa caureja buutu* ->
  ja deelj taa tev pazustu nets, tad tu diezvai taa uzskatiitu. Lieta taada ka ciesh lietotaaji…

  Atbildēt
 40. Anonīmais

  tamster , nu i kas tur liels ka pazuda i-nets uz dazhaam dienaaam, nevajg uz reiz saakt rakstiit komentaaru vietaas sacereejumus, kuri stiepjas pa puslapu, visi tik gudri palikushi – jaazvana tautas kontrolei, jaazvana kanalizaacijas dienestam utt. Lieku dienu nevarees pornikus paskatiities nu ja jau taa gribaas tak skatieties pa TV.

  Atbildēt
 41. hvz

  Kā var nelikumīgi sagriezt nelikumīgi vilktu vadu?
  Tak tā vada tur oficiāli nemaz nav! Tā kā sagriezt ar neko nevar un juridiski piesiet neko nevar!
  Lai kā tas nepatiktu kādam, bet Ogreland var iet uz veikalu pēc ledus.

  Atbildēt
 42. tamster

  Anonīmais -> komentāri ir domāti tam lai cilvēki izteiktu savu viedokli, kaut ko pastāsītu, etc.
  Ja tevi šī tēma neuztrauc tad nelasi šo postu, un kur nu vēl komentārus.

  Atbildēt
 43. Grrr

  Vobščem cienītie interneta griezēji un sagrieztie…
  Līdz policijas + autozagļu kopai jums vēl tālu.
  Mācaties.
  Un vai nu legalizējaties pilnībā, vai dabonat jumtu.
  A to nelabi paliek lasot. Amatierisms.

  Atbildēt
 44. vadja

  a esli bercisu prikol zdelat` i ego provoda porezat` ? eto mi legko:))) 4tobi svoju lisinu nesuval kuda nenado :)) a bercis otsosal u vsego malkalne prosto i ter` hodit blatuet :)) na shishku ego :)))

  Atbildēt
 45. ZBH

  2 alien: Riigaa, Briiviibenee (13x) otpus jaunajai Gertruuds bazniicai ar slej nesaskanot buud. vari 3x mineet, vai ar taas nojauksan aukleejs vai nee, un kaapeec.

  Atbildēt
 46. someone

  to core un paareejiem: Core, vai Tu neveeeleetos pastaastiit komenteetaajiem, kaa savaa laikaa Tev OIC piedaavaaja savu paliidziibu Tava tiikla juridiskaa legalizaacijaa?

  Atbildēt
 47. alexUk

  Da net Bercis tut vrode ne zameshan. On core zvonil i plakal 4to tut ne pri4em. u nego samogo licenzii netu. a vot drugaja kontora kotoraja tam antenu postavila na4inaet dempingovat`ceni. tipa slu4aenno tak.

  Atbildēt
 48. somebody

  to someone: someone, pierakstiit ogreland tiiklu zem OIC nemaz nenoziimee “paliidzeet legalizeeties”! Vai tas tomeer tev neatgaadina gadiijumu ar “Daugavas Liiniju”?

  Atbildēt
 49. someone

  to core & somebody:peec publiski pieejamaas informaacijas, Daugavas liinijas projektu atbalstiija SOROSA fonds, no Latneta prieksh Daugavas liinijas tika nopirkts Internets. projektam beidzoties, iekaartas tika nodotas pashvaldiibaam nevis Interneta piegaadaataajiem, vai Tev ir cita informaacija?

  Atbildēt
 50. UBJU

  HEHE
  Reka nak, nelegali nogrizts nelegals kabelis 🙂
  normals celsh parasti ir saruna ar namu parvaldi un tad velk. nevis otradak.
  Paskatijos regulatoru majas lapā Ogre land nav vispar nekadas licenses 🙂
  OIC license ir un 2.4GHz vini var likt.
  secinajumi
  Ogre lend ir uzkapis kadam uz tuznas, a tam kuram ir tulzna ir daudz speka.
  tipa donkihots pret vejdzirnavam 🙂
  Ieteikums Ogre lend, notirgot savu tiklu, kadam citam, kamer vinus nav likvidejis parspeks. Rigā daudz tādi X lend tika iznicinati bez raksta podā.

  Atbildēt
 51. somebody

  to somebody: Interesanti kaadaa veidaa tad BO OIC var veikt komerciaalos piesleegumus izmantojot “Daugavas liiniju”? Liigumi par interneta lietoshanu ir ar pashu OIC nevis ar pashvaldiibu 🙂

  Atbildēt
 52. to core

  Bardaks valda uz Ogres pilsētas namu jumtiem!!!
  Visi kam tikai vajag velk kabeļus un liek antenas. Dabīgi, ka “Malkalnei” tas piegriezās. “Malkalne” jau bija Ogres avīzēs ielikusi sludinājumu pieteikties tīklu īpašniekiem un civilizēti sakārtot izveidotos tīklus.
  Ogrelande pati vainīga, ka ignorēja Mālkalnes uzaicinājumus ierasties un lietas kārtot!

  Atbildēt
 53. someone

  to somebody: es pieljauju domu, ka pashvaldiibai vienai pashai pietruukst liidzeklju, lai uztureetu visu infrastruktuuru, tad nu OICam liidzekli veel mazliet jaapiepelna. Un Tev kaa viszinoshaakajam cilveekam shajaa jautaajumaa vajadzeeja gan zinaat, ka Daugavas liinija ir paarstaajusi eksisteet.

  Atbildēt
 54. Ogrenietis

  Sveiki, dziivoju Ogree, un cik esmu saskaaries ar Malkalnes darbu – visu dara pavirshi, neieveero likumu, jo tur straadaa zaglji un bandiiti.
  Taa piemeeram maalkalnes vadiiba uzskata, ka bez atljaujas (pat bez briidinaajuma) vinji driikst uzkaapt uz mana dziivoklja balkona un logju raamjos dziit naglas, es gandriiz tam pidaram pa seju saliku.
  Veel vinji kaa maaju apsaimniekotaaji – neruupeejas par maajas tehnisko staavokli, bet saka lai iedziivotaaji pashi visu remontee, par ko mees vinjiem iiri maksaajam ?
  Parunaajot ar cilveeku kas straadaa maalkalnee un ir aciimredzami izdariijis kautko nepareizu, sapratu cik vinji ir stulbi, jo pat aciimredzamas lieas noliedz, melo.

  Atbildēt
 55. BRO

  Jaa cuukas kas cits kaa var nogriest i netu…. viela pardomaam kas notiek ar tiem kas taja briidi geimo CS vai straadaa ar kaadas maajas lapa laushanu nu blje es viniem kaajas nogrist lai vinji nevareet tik taalu liidz tiem vadiem aizsniegties un naakamo reizi netiktu tiem klaat….. MAITAS

  Atbildēt
 56. to Core

  Nu moins ko pa brīvdienām visi sarakstījuši!!
  Jautājums tiek apspriests ne pa tēmu – to, kas ir labāks OIC vai Ogreland nav šis topiks. To izlems tie, kuri šo Interneta pieslēgumu lietos.
  Cita lieta, ka lasītājs tiek maldināts par “negodīgo konkurenci”: ja Ogreland grib nodarboties ar radiopieslēgumiem (un to viņi reāli šobrīd dara!), tad ir jāiegūst 2,4 GHz frekvences lietošanas atļauja un jāmaksā elektrosakaru inspekcijai, kā to dara OIC, jā vajag elektrību, tad ir jāslēdz līgumi par pieslēgšanos, ja “Mālkalne” prasa samaksu par antenu izvietošanu vai kabeļiem, tad ir jābūt noslēgtam Līgumam, kā to ir izdarījis OIC un maksā Mālkalnei tāpat šo pieprasīto īres maksu!
  Ogreland tikai SOLA, ka to visu kādreiz sakārtos!!!
  Absolūta dezinformācija ir par OIC bezmaksas pieslēgumu pie Lattelekoma optiskā kabeļa – katru mēnesi Lattelekom saņem no OIC trīszīmju ciparus par maģistrālo Interneta pieslēguma īri!!

  Atbildēt
 57. to somebody

  OIC ir pašas pašvaldības (konkrēti : Ogres pilsētas) kopīgi izveidots uzņēmums – vari paskatīties Lursoft vai http://www.oic.lv

  Atbildēt
 58. daysleeper

  lasu un priecaajos ka nedziivoju ogree – vai ir kas dzirdams zinaams par LTK konkurences jaunumiem interneta jomaa ???? aktuals jautajums saistibaa ar LTK 😀

  Atbildēt
 59. GUNDEGA

  Taa es isti nesaprotu, kas kadam nepatik?
  LIKUMI IR ATTIECINAMI UZ VISIEM….
  “Malkalne”izdarija tikai to, kas likuma ir paredzets – proti aizvaca kaut kadus sveshus kabeljus no saviem jumtiem!

  Atbildēt
 60. GUNDEGA

  Kursh ir pret konkurenci?
  Butu labi, ja kads uzklausiitu arii Malkalnes viedokli..bet izskatas ka sheit cilvekiem ir svariigi tikai kaadu nosodiit, nevis saprast problemas juridiskas puses. Man ar nozhelu jasaka, ka tikai dazhi cilveki saprot, ka kabelju un visadu citu antenu izvietoshana uz namu jumtiem IR JASASKANJO, es nesaprotu, kas ut tik gruuti izdaraams? OGRELAND….pashi vilcinaaja problemas labveligu atrisinashanu…..jau no marta menesha notika parrunas….Lai tagad padomaa, ka taisiit biznesu.

  Atbildēt
 61. alien

  2 ZBH:Tas ir privaatiipashums un buuvi celj iipashnieks… taapeec arii ir vajadziigs spriedums par nojaukshanu… un gan jau ka arii kaadam ir sapikjots….

  Atbildēt
 62. ZBH

  2 alien: ties spriedum tur afair nevaidzeej gan, un sapikots tik nevs domniekiem, jo tad buut muts ciet, a driizaak tai tiesai, kas nelaav nojaukt uzreiz (ja pareiz aceros notikum seciib). un ja jau Ogrs gadiijumaa viss juridisk tik chiki, tad nahh sestjorks dabuuj rakstiit policijai paskaidrojums? es taa saprat, ka vin to dabuuj dariit?

  Atbildēt
 63. coolynx

  someone: a varbuut dirst nevajag, ja? nekaadu banu neesmu licis nedz ogrelandei nedz oic. tuuliit proxy.dati.lv uzlikshu gan par apmeloshanu.

  Atbildēt
 64. tamster

  oic tiikls bija nobanots peec laushanaas meegjinaajumiem, bet cik noprotu tas bija uz vieteejo (Ogres) tiiklu, t.i. ogreland.lv serveri & uuseriem, bet dark.ogreland.lv (uz kura hosteejaas Pods.lv) serverim pieeja no oic tiikla nebija liegta, vismaz no vieteejaa NetCafe kur staav oic links es podaa tiku, bet savaa hp nee 😉

  Atbildēt
 65. Eikju

  to sorehead: “Protams, var dariit kaa Riiga tas notiek, atnaak klients un staasta milzu lietas – Jums buus internets ar 100-300 KB/s par 14 Ls. Pasties uz tiem aatrumiem un padomaa, vai tas maz ir iespeejams. Nepaiet ne nedeelja, kaa klients zvana un saka, ka vinjam nav vairaak par 30 KB/s.”
  > Sorehead, taa nemaz nav! Es dziivoju Riigaa, maksaajot par savu netu 18ls(ieskaitot aareejos saitus), mans aatrums ir gandriiz pats(apm. 500kb/s pa .lv), kaadu man provaideri soliija!
  > Taa kaa vari nedeestiit to, par ko Tev nav nemazaakaas nojausmas 😉

  Atbildēt
 66. AntiOIC

  Rebjata! Vavsjom ogrskom rajonje vinovat etot padunak – suka Bercis! On kradjot internet ot Daugavas linija n scjot skoli i neljegano evo prodajot. I emu otcenj nenravistsja Internet konkurenti v Ogre. Obetom ja sam neodnakratno uznaval v ogrskoj dome v zasedanijah – kogda bercis eto virozhal… Etovo komersanta, pidara gnoinovo nado zadovitj, potamushto evo tupoi monopol prevrashajetsja v ishjo odin BercTelekom….

  Atbildēt
 67. BMS

  Ko Juus te daudzi muldat, tenku vaaceles
  Es pats shajaa kantorii straadaaju un zinu kas notiek. Piemeeram shis raksts ir pilniigi garaam, jo pirmkaart OIC nav licis pat pirkstu klaat kabelju grieshanai un pat nav veeleejies to dariit, pats zinu Ilmaaru jeb Core un Juutu vinjam liidzi. Protams papiiri bija jaasakaarto !!!!
  Otrkaart – nekaadas antenas mees neliekam, gluzhi otraadaak, njemam nost, jo taa jau 2,4 Ghz eeters ir pilns Ogree.
  Par cenaam – jaa, taas ir augstas, jo daarga ir truba no Riigas un pa velti jau nevara dot, bet zato mees dodam aatrumu un par to garanteejam. Par kvalitaati – kaa jau visiem, dazhreiz switch nopliist, dazhreiz veel kas sabojaajas, meegjinam aatri salabot, bet savaadaak prob naf.
  BMS

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *