Pastum, pastum, pietupies video klipiņš

Pirms kāda laika tīklā kā sērga mežonīgā ātrumā izplatījās UFO hīts – “Pastum, pastum, pietupies”. Šo skaņdarbu mp3 formātā iegrāmatoja arī laacz savā krātuvē. Tā kā, ja nu gadījumā kāds vēl nav dzirdējis, tad vēl ir iespēja to izdarīt.

PastumPastumPietupies

Savukārt jauniešu pulciņš aiz neko darīt ir uzcepuši klipiņu, kas ir atrodams Project.lv lapā. Nav nekas īpašs, bet tāpat jautri.

14 thoughts on “Pastum, pastum, pietupies video klipiņš

  1. graabeklis

    pēdējā laikā jaunumiem nesekoju, tāpēc 1. reizi šo jauko dziesmu dzirdēju eirovīzijas preses centrā, kad skaņas vīrs palaida to aparatūras testēšanai, vai arī vakarā kad viss beidzās, neatceros. sāku ieklausīties vārdos, protams atpazinu uzreiz UFO (no viņiem *visu ko* var sagaidīt!). baigi jocīga sajūta bija – tukša zāle, projektorā testa signāls (varavīksne) skan ritmiska mūzika, un kāds padod *jocīgas* komandas…. :DD

    Atbildēt
  2. ManInBlack

    Vienu dienu bija tads mazs tusins ar tautaa ljoti populariem cilvekiem Aicizz, snadis, Zupchix un vel daziem.. Nu jaa. Kad pirmo reizi megina nodejot sho prikolu, tad parzviegties var liiks. Zel, ka nebija pirmaja reizee kamera.. :(( Bet nu Zagija banda pacentas 🙂 Priekaa vecaiz!

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *