elite_pr00d vs. secure.hub.lv

Spēcīga sarakste starp elite_pr00d un endrju no secure.hub.lv. E-pasta vēstules oriģināls un atbilde uz to.

Ej dirst stulbais lameris.Domaa darbojoties ar fingerprint, IH8tooz un tamliidziigi liec maniit ka tev staav kautkaada IIS jobana versija uz LINUX, esi baigais droshiibas speciaalists?

Principā pērles.

27 thoughts on “elite_pr00d vs. secure.hub.lv

 1. Didulis

  Vakar jau izlasiiju. Vispaar cilveeks noleemis no sevis pameetaat kruto, tachu izveeleejaas pastulbus terminus un atklaaja kaads Laame vinjsh ir. Iesaku izlasiit Endrjuu komentus tam meilam. Man patika. ;-))

  Atbildēt
 2. x

  ieliidu www.siets.lv un reko tas lops man izspljaava.
  Vai Jūs domājāt: pr500f
  Netika atrasta neviena Web lapa vai dokuments ar elite pr00d.
  Ieteikumi:
  Pārliecinieties, vai visi vārdi uzrakstīti pareizi.
  Mēģiniet izmantot citus vārdus.
  Mēģiniet izmantot vispārīgākus vārdus.

  Atbildēt
 3. The Mad Dog

  Hmmm, labi vien tam elite_…. (kaa tur vinju sauc) tika. Taa i vajag, nav ko piesieties visiem. Ja shim skauzh, ka kaads cits ir gudraaks, tad lai pats sev velta visus tos jautros izteicienus.

  Atbildēt
 4. mamikelis

  IIS uz LINUX… te pat es iereecu, lai gan no shitaadaam lietaam neko daudz nejeedzu. sheit ir variants kad tiek atveerta mazaa datorterminu vaardniica un visi atrastie vaardi tiek sagrupeeti cik necik jeedziigaa seciibaa(shitas laikam ir copyright by Didulis)

  Atbildēt
 5. Didulis

  –>>zz: peec laames izskataas elite_pr00d. Es ar shaados taados vinja terminos nespeeju iebraukt. Un ja jau pats endrjuu nesaprata to, tad tie termini ir samaaksloti. Cilveeks laikam gribeeja, lai kaads nopublicee vinja fantaazijas zhanra dzejoli.
  –>>mamikelis: kaut kad ko taadu saciiju.;-))

  Atbildēt
 6. jurciks

  Heh, kruta palasīt, kā jaunuļi villojas!
  Bet pērļu pērle ir IIS uz Linux! Tas gan ir “kruta”! Vai tas tiek palaists ar Wine palīdzību, vai kā savādāk? Man pat aptrūkās vārdu, lai šo nokomentētu …
  Manas domas par to? Nu, braucot augumā viens otram, draugus neiegūsi! Ja tas pirmais likās esam daudz gudrāks par otro, varēja aizsūtīt savus ieteikumus daudz pieklājīgakā formā!

  Atbildēt
 7. Scorpion

  Nu elite kaa tur purkshkjis jau nu ir tiiraakais blumbis 🙂 shitaa zviedzis sen nebiju.
  Endrju atbilde odnako ietureeta un norm stilaa. Elite_pird man biki atgaadinaaja manu maasiicas siiko kad tas izvilka savas digimonu kaartis un mani baidiija. Siikie – baidiet kakji ar puusli nevis maaciet vechus laivaa miizt !

  Atbildēt
 8. wnnts

  Labais.
  Arii dazzi no ssie komentaariem manii izraisiija smieklus (piem. kraaninnu meeriissana, peec laames neizskataas ne viens ne otrs).
  :)))

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *