Opera v7.11 priekš Linux un Opera v7.11b priekš Windows

Opera Beidzot iznāca arī fināla versija Opera v7.11 priekš Linux. Domāju, ka linux lietotāji to novērtēs, jo preses relīzes virsraksts skan “7th Heaven for Linux Users”. Nez vai tas tā ir, bet nu, lai paliek.

Es gan uzskatu, ka ugunsputns ir daudz labāks pārlūks, lai gan to, jau katrs pats priekš sevis nolems.

Visā šajā pasākumā man iepatikās atslēgas ģenerators priekš Operas linux versijas, ko atradu kādā no ķīniešu lapām, kas šobrīd ir atliekusies. Neatceros, ka es būtu kaut kad agrāk redzējis šo dīvaino simbolu ģeneratoru, kas darbotos linux vidē. Parasti ir vai nu gatavi seriāļi vai arī tos var uzģenerēt windows vidē. Jāatzīst arī, ka par linux programmām īpaši neinteresējos. Vakarā, kad tikšu pie attiecīgā faila, pamēģināšu sporta pēc uztaisīt ekrānuzņēmumu ar šo brīnumu. Vismaz man tas šķiet tiezgan ekzotiski 🙂

Papildināts – windows versijas + linux ekzotika.

Lejupielādēt opera-7.11-20030515.1-static-qt.i386.tar.gz 5 188KiB

Nupat paspēja iznākt arī jauna apakšversija priekš Windows. Par to kādas izmaiņas šajā apakšversijā Opera cēli klusē. Domāju, ka vienkārši kāda neliela kļūmīte izlabota, ja reiz izlaiduši jaunu apakšversiju. Bez tam ir pamainīts tik maz, ka pat failu izmērs ir identisks iepriekšējam. Katram gadījumam uztaisīju md5 *čeksummu* un tā atšķīrās no 7.11 versijas. Tātad kaut kādas izmaiņas, tomēr ir.

Opera v7.11b bez Java 3 268KiB
Opera v7.11b ar Java 12 888KiB

Un te iepriekš solītā ekzotiskā bildīte. Katru reizi palaižot šo programmiņu tā uzģenerē jaunu kodu. Šī bilde te atrodas tikai tāpēc, lai nodemonstrētu šo ekzotisko programmu. Paši sapratāt – izglītošanās nolūkiem.

Linux keygen

21 thoughts on “Opera v7.11 priekš Linux un Opera v7.11b priekš Windows

 1. coolynx

  Budzis: pagaidaam Operas priekshrociibas no mana redzes viedoklja ir:
  1. nedaudz vieglaaka
  2. ir iespeejams izmantot savu stilu uz lapaam
  3. na ljetu var izsleegt un iesleegt bildes, bet kaut kas liidziigs ir arii ugunsputnaa. vieniigi pagaigaam tas nav tik dinamiski.
  savukaart galvenie truukumi:
  1. drausmiigi kropliigi atteelo lapas (vienkarshi nepanesu) es cereeju, ka 7taa versija ar paarrakstiito dzineeju kaut ko mainiis, bet diemzheel…
  shis arii ir buutiskaakais truukums kapeec es operu necieshu. paareejie ir tikai *atmazkas*
  2. daudzas lietas nestraadaa. atkariibaa no versijas taas var atshkjirties. te neiet runa par IE only fiichaam.
  3. maksas produkts

  Atbildēt
 2. Heremit

  peedeejaa laikaa ietesteeju Avant Browser. Kaa lielais pluss ir tas, ka izmanto peec iespeejas IE – njem tos pashus favoriitus, iestaadiijumus, utt. Tach papildus blokjee visus sakainos popup logus (status baaraa ir info, ka taadi lapaa ir), operas/mozillas iespeeja ar daudziem logiem, utt. Ta jau redzees, kaa citaadi tas izpaudiisies….

  Atbildēt
 3. coolynx

  Heremit: Avant Browser projekts ir sleegts. paliks tikai kaa toolis chekoshanai.
  http://www.mozillazine.org/weblogs/asa/archives/003278.h tml

  Atbildēt
 4. coolynx

  U: sorre, sajaucu. cilveeks par aadinju runaaja, es par development tooli 🙂
  es shitos par aadinjaam saucu vai uzmavaam, jo tie jau nav nekaadi paarluuki.

  Atbildēt
 5. tamster

  1. drausmiigi kropliigi atteelo lapas (vienkarshi nepanesu) es cereeju, ka 7taa versija ar paarrakstiito dzineeju kaut ko mainiis, bet diemzheel… – nez, reti gadaas ka nesagremo
  Firebird savukaart uz leenaakiem PC iet taapat kaa 3. Winamps – sajuuta it kaa Xp logi grieztos uz 468 kastes 😉

  Atbildēt
 6. Neons

  Piekriitu anoniimajam, visas normaalaas lapas atteelo ok (nu dazhaam vieniigs jaaliek Identify as MSIE, bet taa ir lapas autoru, nevis Operas vaina). Protams, ka Opera nav paredzeeta lai browseetos pa msn.com.

  Atbildēt
 7. K|NG

  Ja ir rakstīts padding tad tas arī jāsaprot kā padding, ja ir rakstīti % tad tie nav jāsaprot kā % pret Operas naudasmaisu villu stūrakmeni. Ja vienreiz Opera kaut ko lapā parāda tad otreiz tā pat diez vai sanāks. Tā kā tagad vieglāk lai pasaka… Opera sucks jau no defaulta sākuma !
  Ja skazal!

  Atbildēt
 8. Tigers

  Domāju, ka 7.11b ir izlabots gļūks, kad Opera reizēm vienkārši pakarās, ja tiek skatīts kāds flashs.
  Vismaz man tā gadās, ceru, ka tagad vairs nebūs.

  Atbildēt
 9. coolynx

  shal3r: tu nekljuudies. tieshi taapat kaa citas progresiivas lietas. ugunsputns ir atveertaa koda produkts kuraa ikviens var pieklabinaat klaat sev veelamo fiichu, ja ne caur kodolu, tad caur moduli.

  Atbildēt
 10. janiz

  vieniigais, kas man nepatiik, taa ir mozilla.org neertaa maajas lapa. baigi sarezhgjiiti kaut ko atrast, ja nezini, kur kas atrodas. bet firebird ir lieliska alternatiiva IE, ja vien mozillas maajas lapas veidotaaji labaak speetu noprezenteet firebird iespeejas.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *