E ink demonstrē “elektronisko papīru”

Gandrīz pirms gada tika rakstīts par E Ink izstrādājumu – E INK prezentē pasaulē plānāko elektroniskās tintes ekrānu. Zinātnieki turpina ņirgāties un tagad piedāvā apskatei papīrveidīgu elektroniskās tintes ekrānu, kas ir apmēram 3 cilvēka matu biezumā un var tikt saritināts rullītī nezaudējot attēla kvalitāti.

Darbības princips ir salīdzinoši vienkāršs: sintētiskā materiālā atrodas mikroskopiskas tintes kapsulas, kas ir divās krāsās – melnā un baltā. Katram pikselim atbilst viena kapsula kurā atkarībā no nepieciešamā rezultāta virspusē parādās vai nu vienas, vai otras. Precīzāku un detalizētāku informāciju kā vienmēr jāmeklē izstrādātāju mājas lapā.

Bet sīkāk par pašu elektronisko papīru var palasīt gandrīz jebkurā ziņu lapā, bet es iedošu tikai divas norādes:
seattletimes.nwsource.com no viņiem es aizņēmos bildes
Google ziņas, kur varēs atrast visas pārējās norādes.

 

9 thoughts on “E ink demonstrē “elektronisko papīru”

 1. Lateralus

  Zinaatnieki nirgaajas taadeelj, ka nevis vinji ir sho papiiru izgudroju6i, bet gan E Ink. Vinji domaa ka tas ir nieks, lai gan pa6iem iisteniibaa skauzh. 🙂 Bet vispar jau kruta ka izdomaja 6adu papiru. Maziem soljiem tomer mees progreseejam. 🙂

  Atbildēt
 2. Budzis

  Man jau patika, kaa vini ar shito papiiru bija nolipinaajushi autobusu – pieturas raada, bet uz saaniem visu laiku mainaas reklaamas. bo taa i naakotne!

  Atbildēt
 3. Grrr

  Dienā ar šis bij pieminēts.
  Kas amizanti, tad tajā fotogrāfijā ir teksts, kur minēts datums 2001. gads.
  Tb. izskatās, ka šis foto ceļo apkārt jau 2 gadus…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *