ScanSoft PDF Converter priekš Microsoft Office

Vēl nesen rakstīju par Adobes jauno PDF formātu ar XML arhitektūru. Turpinot šo tēmu nevar nepieminēt jauno spraudni no ScanSoft priekš Microsoft Office, kas ir parādījies internetā.

ScanSoft PDF Converter Beta Build B07 12 333KiB ir spraudnis priekš visām pēdējām Microsoft Office versijām, lai gan tēmēts tiek tieši uz vēl neiznākušo Microsoft Office 2003.
(Microsoft Word 97, Microsoft Word 2000, Microsoft Word XP or Microsoft Word 2003)

Šī ir beta versija, kas funkcionēs līdz 7. jūnijam, lai to izmēģinātu ir jāievada sekojošais seriālais numurs: B309A-K00-001001
Pagaidām programma ir bezmaksas, bet, kas zin cik tā maksās, kad beigsies beta testēšana.

Unlock the information trapped in PDF files! The ScanSoft PDF Converter is a new plug-in for Microsoft Office 2003 that allows you to open and convert PDF files from within Microsoft Word. It automatically converts PDF files into documents that you can edit, maintaining column flow while separating text from graphics and tables. Instantly re-purpose entire documents, or cut/paste charts and graphs into Microsoft Word – quickly and easily.

Spraudņa galvenais uzdevums ir piedāvāt Office lietotājiem iespēju ar Worda palīdzību atvērt PDF dokumentu, palabot un pēc tam saglabāt to.

Pamēģināju uzlikt uz MS Office 2000 un atvērt kādu PDF dokumentu, kas gadījās par rokai. Iespējams, ka dēļ iztrūkstošiem fontiem visi tekstija tika attēloti dažādu mistisku simbolu izskatā, bet principā spraudnis funkcionē, lai gan ļoti zaļa versija.

Šis produkts varētu būt interesants tieši biznesa cilvēkiem, kas ļoti daudz strādā ar dažāda veida dokumentiem PDF formātā. Ja produkts būs labs un darīs visu kā tas ir rakstīts reklāmas tekstos kā arī cena nebūs pārāk augsta, tad tas varētu arī konkurēt ar Adobes Akrobātu, kas standarta versijā vien ir visas Microsoft Office pakas cenā. Pieļauju, ka šis spraudnis nespēs pilnvērtīgi aizvietot Adobes produktu, bet primitīvas funkcijas gan varēs veikt. Lielākai daļai lietotāju jau ar to arī pilnīgi pietiek.

17 thoughts on “ScanSoft PDF Converter priekš Microsoft Office

 1. Mateo

  Nezinu vai par teemu, bet…
  Uz pdf formaatu ljoti superiigi jau officaa vareeja paarkonverteet, ja bija Adobe Acrobat Reader 5.05 vai jaunaaks.

  Atbildēt
 2. Takuzinis

  Notestēju, konvertē labi bet lēni. Mēģināju arī ar pdf, kas ir skanētie, plugins automātiski jautā pēc OmniPage 12. Sen bija laiks MS šito palaist, žēl tikai ka 3rd party, par kuru šķiet būs jāmaksā. Iet arī uz Office XP. Vairākās vietās, piem neowin, komentāros izskan doma, ka tagad var izmest acrobat, laikam jau nevar gan, jo tieši faila atvēršanas ātrums ir liels mīnuss.

  Atbildēt
 3. vimba

  A es ar Abbyy fine reader veru valjaa, ja vajag kaadu pdf uz doc paartaisiit. Smagi tas iet, bet alternatiivais variants taa teikt 🙂

  Atbildēt
 4. Mateo

  2 Aleksejs
  Man liekas, ka pietika ar Acrobat Reader 5.05
  Uzinstaleeju to un manaa MF paraadiijaas divas acrobat ikoninjas, nospiezhot kuras viss notiek.

  Atbildēt
 5. Didulis

  –>>Mateo: Padomaa logjiski. Ja 2 ikonas, tad tas noziimee, ka 2 programmas, vai ne? Liidz ar to sanaak, ka nepietiek ar Reader vien.

  Atbildēt
 6. Devil_Inside

  Adobe Acrobat 5 piedāvā konvertēt PDF uz RTF. Sanāk tīri labi un ātri, tikai teksta formatējums nesaglabājas. Kā ar šito “spraudni” (super vārds, atgādina kaut ko no dārzniecības!)? Tabulas un teksta izvietojumu/izmēru saglabā?

  Atbildēt
 7. Dreef

  Bljee suuds, jeb JEELA beta ;-). Atveeraas gan labi, bet nekaa vairaak tur nav. Kaa saglabaaju, taa ar vienkaarshu Acrobat Reader vairs atveert nevar ;-). Varbuut man 6-to versiju vajadzeetu, bet taadas veel nav. Vispaar vinjsh tikai sakropljo failu. Nevienu valodu normaali never valjaa (eng nav normaala valoda ;-)). Bet ja shitaada fiicha Wordaa buutu, tas gan reaali ierulleetu, diemzheel sho versiju nekam izmantot nevar.

  Atbildēt
 8. Janis Vicups = [DJ]^JankA

  Heh, nu ko lai veel piebilst, Programma ir tieshaam izdomaata ljoti lapa, itsevishkji tam, ka piem. ir Maajas lapas ar referaatiem kuri ir taisiiti uz PDF formaata standartu, un reizeem vajag tos izlabot, piem. man, takshto bez Komentaariem

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *