Ctrl+A Magic Maker un dubultās bildes jeb Ctrl+A joks

Pirms kāda laika tīklā parādījās savdabīgas bildes bilde #1 un bilde #2 (bērniem 18+) kuras iezīmējot ar peli vai taustiņu kombināciju Ctrl+A mēs ieraudzījām pavisam citu bildi. Tiesa šie prieki ir pieejami tikai skatoties ar pārlūku Internet Explorer.

Tiem, kas vēlas uzzināt kā panākt šādu efektu tie lasa tālāk, pārējie atpūšas.

waxy.org lapā atradu detalizētu pamācību kā šādu efektu panākt izmantojot Photoshop. Te nu tā ir.

How to create your own super-secret images with Photoshop… Create a 2×2 pixel checkerboard pattern with the pencil tool, select the four pixels and select “Define Pattern” from the Edit menu. Now select your foreground layer and select the whole image. Hit “Q” to go into Quick Mask mode, and select “Fill” from the Edit menu. Select “Pattern” from the Use dropdown, set Blending to 100% and click OK to fill the mask with our checkerboard. Hit “Q” to go back to Standard Mode and hit Delete to remove every other pixel from the foreground image. Now adjust the opacity of the background layer until it fades from sight. Save your image as a high-quality JPEG, and you’re done.

(Thanks for the trick, bakabon38!)

Ir arī pieejama programmiņa Ctrl+A Magic Maker 707KiB, kas pēc idejas to pašu var izdarīt neizmantojot Photoshop.

P.S.
Kopš vakardienas visi faili ir pieejami lietotājiem, kas nebloķē “Referer” lauciņu. Ja rodas problēmas ar failu lejupielādi, tad jāizmanto kāds lejupielādes palīgs (kaut vai ReGet Deluxe v3.2.158) kuram kā referer norāda https://pods.lv vai http://download.pods.lv un viss notiks. Diemžēl “leecheri” neliek mieru.

20 thoughts on “Ctrl+A Magic Maker un dubultās bildes jeb Ctrl+A joks

 1. Kaitnieks

  Nu taisi taa, ka ja refereris nav noraadiits vai arii noraadiits kaa pods.lv, tad ljauj piekljuut failiem, bet ja refereris ir cits saits, tad neljauj.
  Hvz kaapeec taa, bet pirmajaa reizee mani lamaaja par lecheri, bet otrajaa reizee atvilkaas abas bildes…

  Atbildēt
 2. coolynx

  SetEnvIfNoCase Referer “^http://download.pods.lv” local_ref=1
  SetEnvIfNoCase Referer “^http://(www.)?pods.lv” local_ref=1
  SetEnvIfNoCase Referer “^$” local_ref=1
  tagad vajadzeetu straadaat – siikaak

  Atbildēt
 3. Lupus

  tātad coolynx nodarbojas ar pretlikumīgas pornogrāfijas izplatīšanu? Tā nu sanāk 😀 pēc otrās bildes satura spriežot.

  Atbildēt
 4. Reiniz

  Kā Operas lietotājs atvēru IE, lai redzētu tās bildes. Nu fuj, kā Pods.lv izskatās ar IE!!! :(( Ar Operu gan dikti jauki 🙂

  Atbildēt
 5. K|NG

  Labie efektiņi !!! žēl ka tikai ar IE. Ies ka atvērt PS7 un iemēģināt 🙂
  “SetEnvIfNoCase Referer” arī tika likts aiz auss 🙂

  Atbildēt
 6. UL

  Nezinu nezinu, bet man tas bildes nerāda. Un es netaisos kaut ko vēl konfigurēt, piedod, kūlinks, bet man lauž tavu hitrožopuju referreru sistēmu kost ;-/
  Tā ka mākslu es neredzēju…

  Atbildēt
 7. Black DATA

  Shitam magicam ir viens miinuss, diezgan uzkritoshi var redzet ka tur ar to bildi kaut kas nav labi. Ir variants ka apslept bildi zem citas ta lai ar aci nemaz to nevaretu redzet. Tam algoritmam gan ir viens miinus, patiesiba divi, viens tas ka apsleptai bildei ir divas krasas (monochrome) un otra lieta tas ka IE gluzhi nederes lai to apskatitu. Bet krasu problemu es domaju var atrisinat kautkaadiigi.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *