Mozillas pielietojums un daži padomi webmeistariem

Cilvēkiem, kas nodarbojas ar weblapu izstrādi daudz maz profesionālā līmenī, varētu noderēt detalizētāks WYSIWYG editora Midas apraksts – Rich-Text Editing in Mozilla 1.3.

Tur pat devedge.netscape.com lapā var atrast desmit padomus web lapu optimizēšanā, kas vairāk varētu noderēt iesācējiem. Nekas jauns tur nav, bet diemžēl Latvijā reti kurš ievēro šos webmeistara baušļus.

Tiem, kas līdz šim nav sapratuši to, ko es jau vairāku rakstu garumā centīgi mēģināju iestāstīt, sakarā ar pārlūku Phoenix vai Mozilla izmantošanu mājas lapu izstrādē, var izlasīt šo rakstu Using Mozilla in testing and debugging web sites, kur detalizētāk ir aprakstītas Mozilla iespējas kā arī salīdzinātas ar konkurējošo pārlūku Microsoft Internet Explorer iespējām.

7 thoughts on “Mozillas pielietojums un daži padomi webmeistariem

 1. Rainz@tvnet.lv

  Taads jautaajums par XHMTL standartu 1.0 – vai ir iespeejams korekti ievietot lapaa Flashu, taa lai lapa atbilstu standartam?
  Lieta taada, ka XHTML 1.0 nemiil savukaart bez shii tagad flashu neraada Netscape un vel citi paveci browseri..

  Atbildēt
 2. Vaards

  Nav kovispaar likt flashu. Besii aaraa tie garie ievadi u.c. shtrunti. Nemaz jau nerunaajot par IE opciju “prompt”, kur tad man vislaiku jaaspiezh visiem tiem Javaskriptiem un ActiveX “no”.

  Atbildēt
 3. Viesis

  To: Vaards
  Tev tak neprasiija ir veerts vai nav.. un kas ir veerts un kas nav…
  Ja nepamaniiji, atgaadinu – jautaajums bija par XHMTL un Flash…
  Savas emocijas vareeji droshi patureet pie sevis…

  Atbildēt
 4. sarc

  coolynx: jaa, bet normaali uzrakstiits xhtml iekljaujas arii vecaakajas html specifikaacijaas, ar kuraam veciem browseriem nebuutu probleema
  Rainz@tvnet.lv: ir iespeejams, pameklee googlee, atceros savulaik uzgaaju lapinju, kur bija tieshi shiis probleemas risinaajums

  Atbildēt
 5. joks

  nevaru saprast, kam juums tie vecie browseri!!! kas juus veikalaa arii peerkat vecus tomaatus. nav jau visiits, jo vecaaks ,jo labaaks. mosh palietosim IE3 vai NN3:0000

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *