Mozilla 1.3 Release

Tamster informē par jauno Mozilla 1.3 Release iznākšanu. Daudzi jau noteikti bija izmēģinājuši kādu no Release kandidātiem, kas pāris dienas atpakaļ jau bija pieejami tīklā.

Junk Mail

Šī ir spēcīga versija, jo tajā ir nākušas klāt jaunas iespējas. Kā vienu no tām gribētu pieminēt Mozilla Spam Filtering, tālāk automātiska bilžu izmēra samazināšanās, lai pielīdzinātos ekrāna izmēram, šāda iespēja tika ieviesta Internet Explorer 6.x versijā.
Edit -> Preferences -> Appearance -> Enable Automatic Image Resizing

Vēl ir parādījusies iespēja dinamiski mainīt lietotāju profilus (Tools -> Switch Profiles) kā arī ir pievienots Midas redaktors, kas ir Rich Text Editing tool un te var apskatīties pašu rīku dabā Midas Demo.

(papildināts) Par jauno WYSIWYG redaktoru var palasīt sīkāk rakstā HTMLArea 3.0 – WYSIWYG redaktors priekš Mozilla 1.3+.
Kā jau iepriekš rakstīju, tad Mozillai tagad ir jauns Splash screens.

Pietiks laikam mocīt.

Lejupielāde:
Mozilla 1.3 Win32 12 400KiB
Mozilla 1.3 Linux 14 140KiB
Mozilla 1.3 MacOS X 15 660KiB

What’s New in Mozilla 1.3

* Mozilla Mail has junk-mail classification. With some initial “training” the client can identify and segregate spam messages from good messages. To see more about Mozilla’s junk-mail classification, visit the Mozilla Spam Filtering page.
* Newsgroup filters have been implemented.
* An initial implementation of Mozilla Midas, rich text editing controls, has landed in Mozilla for 1.3. See the Midas page for more information.
* Image auto sizing allows a user to toggle between full-sized images and images sized to fit the browser window. To give it a try, load a large image into the browser window or size the window to be much smaller. Now clicking on the image will alternate between auto-sized and full-sized. The feature can be disabled (or enabled) from the Appearance panel in Preferences.
* Users can now “dynamically” switch profiles. To give it a try, from the tools menu select “Switch Profile…”
* Find as you type, formerly known as type ahead find, has a new preferences panel (Advanced: Keyboard Navigation).
* When installed, Chatzilla now has a normal Mozilla preferences panel.
* Mozilla 1.3 also includes fixes for performance, standards compliance and site compatibility.
* Mozilla has a new splash screen. We already know. Please don’t report this to Bugzilla. Thanks.

11 thoughts on “Mozilla 1.3 Release

 1. :)

  Forši, ka tā IMAGE RESIZE fīča ieviesta, jo līdz šim lielos kvalitatīvos erotiskos foto normāli varēja skatīties tikai ar Internet Explorer.

  Atbildēt
 2. Kaklz

  Shitaa versija man liekas, ka ir liels solis uz priekshu, njemot veeraa Rich-text editoru iespeejas 🙂 Yay!
  Visu laiku taadas fiichas bija tikai IE, tagad jau vairs ne 🙂 Tas priecee!

  Atbildēt
 3. Pecis

  Spēcīgi ierulē tas, ka Mozilla ir kļuvis jūtami (20%) ātrāks uz manas kārbas ar 64 MB/Pentium 200Mhz. Plus vēl jaunās ‘fīčas’…
  jannis: labāks ir tas, ka man nav jāpērk oficiāla versija, lai novāktu reklāmas bannerus. Un ka šamo varu lietot kā gribu un kādā veidā gribu…
  Un īstenībā šiet jau toč neiet runa par to, kurš labāks par kaut ko – katram sava programma mīļākā. Galvenais lai visi izmanto w3c speceni.
  Bet ja tu vēlies, lieto Operu – arī tiešām labs pārlūks. Nopērc, atbalsti šamos 😀

  Atbildēt
 4. coolynx

  efix: var Eudora, Netscape 4.x, Outlook, Outlook Express, bet es neieteiktu Mozilla meilu, jo tas nav tas pats labaakais – saliidzinoshi smags un leens. protams, ja ir jaaizveelas starp Outlook Express un Mozilla, tad es izveeleejos peedeejo, bet, ja neuztrauc licenzeeshanas probleemas, tad The Bat! ir viennoziimiigi liideris…

  Atbildēt
 5. es

  Mozilla, tipa: ‘We have added extra functionality, unfortunately it made our browser EVEN MORE SLOWER, MORE UNRELIABLE AND MORE BUGGY, please use bugzilla to report any bugs found. Our Pentium IV systems with gigabyte of ram now are able to start Mozilla software in LESS than 5 (five) minutes, open a page in LESS than 15 (fifteen) minutes and close the browser in LESS than an hour! Using our browser you may experience minor system slowdown but, hey, Browsing is Believing! Thanks for choosing Mozilla!” (c) es

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *