Desmit tūkstoši aplaimoto par nieka 5 Ls

Domāju, ka lielākā daļa interneta lietotāju, kas ikdienā izmanto e-pastu kā vienu no komunikāciju līdzekļiem, piekritīs, ka surogātpasts jeb tautā saukts “spams” ir tas, ko mēs visi neciešam visvairāk. Un sliktākais ir tas, ka šo “vieglās naudas” tīkotāju un mūsu pastkastīšu piedirsēju tuvākajā laikā netrūks, jo tie vairojas ģeometriskajā progresijā.

Shulcs iesūtīja saiti uz vienu vietējo spameru mitekli.

Informacija tiem, kas ekonome!
Jauna iespeja – Jusu reklama vienlaicigi 10 000 klientiem tikai par 5 Ls.
Piedavajums ir speka tikai 50 pirmiem klientiem!

Sīkāk par šo *izdevīgo* piedāvājumu var palasīt organika lapā.

Pievienojos Shulca teiktajam:
Nez mees arii esam starp tiem 10K laimiigajiem?

Jāsaka, ka ir arī citi *dirsēji*, kas piedāvā par saprātīgu samaksu tikt atbrīvotam no amata brāļu spamiem. Par to ar zināmu ironijas piedevu spriedelēja Laacz savā žurnālā.

Relāi tiek taisīta nauda no nekā – vieni tev uzmācas un piedirš tavu pastkastī, bet citi ir labāki un piedirš tevi, ka viņi iztīrīs citu dirsēju piedirstās pastkastītes. Tātad ieguvēji un visa šī cirka sponsori esam mēs – pastkastīšu īpašnieki.

Atvainojiet – nenoturējos.

13 thoughts on “Desmit tūkstoši aplaimoto par nieka 5 Ls

 1. BigUgga

  a shis pasaakums nav pretlikumiigs? latvija maza, kaads neapierinaats saada zvana sanjeemeejs aatri vien atrastu un “aprunaatos”, ka saita veidotaajiem savaa muuzhaa i nepraataa nennaaktu saada veida “jocinji”

  Atbildēt
 2. Kaklz

  heh .. pa $0.10 pie krieviem nopirku Latvijas useru spam listi .. bija kaut kaadi ~1600 maili ..
  nopirku ne jau lai spamotu, bet lai dabuutu zinaat, vai gadiijumaa es ar tur neesu iekshaa .. 😉 .. par laimi nebiju gan .. :))

  Atbildēt
 3. Delerium

  No spameriem visreālāk tikt vaļā tos iebaidot. Vajag tikai pateikt, ka izdzēsīsi visus datus no viņa kompjiem, un mazie spameri aizdomājas 🙂

  Atbildēt
 4. SiK

  btw vai kaads lieto kaadu spam checker softu, kaadi ieteikumi… pats esmu iemeeginaajis Mcafee gara darbu un SpamEater… kaut kaa manas prasiibas tie neapierinaaja 🙂
  Tagad lietoju vienkaarshi Mozillas filtrus…

  Atbildēt
 5. ss

  Ienāca prātā doma, jācīnās visiem kopīgi – ja katrs poda lasītājs ieliks šādu šeit publiskotu spamera adresi vismaz 2-3 citu spameru listēs, spamers sevišķi priecīgs nebūtu.

  Atbildēt
 6. Elgars

  Pret juridiski identificeejamu vietējo spameri līdzekļi ir.
  Bij te viens uzbaaziigs kantoris. Aizsūtīju vinjiem vēstulīti – skat citaatu – in saņēmu gan atvainošanos gan solījumus “vairāk nekad nekad”, gan arī spams pārstāja nākt.

  Ļ cien. …,
  Pateicoties jūsu uzbāzībai daru zināmu, ka nekādā veidā neesmu ieinteresēts izmantot jūsu jeb jūsu pārstāvētās firmas pakalpojumus.
  Tā kā es neesmu devis piekrišanu izmantot manu e-mail adresi jūsu pārstāvētā kantora reklāmu saņemšanai, lūdzu tās turpmāk nesūtīt.
  Tāpat saskaņā ar LR “Fizisko personu datu aizsardzības likuma” 3 daļas 15 punktu lūdzu sniegt sekojošu informāciju attiecībā uz maniem personas datiem jūsu sistēmā:
  1) sistēmas pārziņa nosaukums vai vārds un uzvārds, kā arī adrese;
  2) personas datu apstrādes mērķis, apjoms un veids;
  3) datums, kad datu subjekta personas datos pēdējo reizi izdarīti labojumi;
  4) personas datu ieguves avots, ja vien likums neaizliedz šīs ziņas izpaust;
  5) automatizētās apstrādes sistēmās izmantotās apstrādes metodes,
  par kuru piemērošanu tiek pieņemti individuāli automatizēti lēmumi.
  Pēc jūsu atbildes saņemšanas es apsvēršu jautājumu par to vai ļaut jums izmanatot manus datus. Ja tuvākajā laikā nesaņemšu pieprasītos skaidrojumus atstāju sev tiesības vērsties ar sūdzību Valsts datu inspekcijā.

  Atbildēt
 7. ss

  Elgaram. Tas ir pārlieku solīds variants, kurš uz var iedarboties uz solīdiem spamotājiem, kādus reti var sastapt. Pret bezkauņām solīdas vēstules nestrādā, viņi zin, ka ar viņiem tiesāties ir bezjēdzīgi.

  Atbildēt
 8. Pow

  Man patiik OpenBSD pieeja ciinjaa ar spamu – spamd.
  buus naakamajaa reliizee. Iisumaa – sanjemot konekciju no open realy caur kuru suuta spamu atbildam ar service temporary unavailable un messaga paliek queuee uz taa open relay. ar laiku vinjam aptruukstaas diska vietas 🙂

  Atbildēt
 9. Kaitnieks

  Spameri… atgaadina nesen lasiitu rakstinju – spameri dzhekam atsuutiija cheku (uz gliemezhpastu), nu taadu, kaa mums ar gadiijies sanjemt – “juus vareetu sanjemt shaadu cheku, ja piedaliitos muusu…” un pievienots cheka paraugs ar vaardu “nederiigs” stuurii. Bet peec jamo likumiem iznaca, ka tam vaardam nav nekaadas noziimes un aizsuutiitais cheks ir deriigs. Karoche, vinjsh ar spameru cheku iznjeema $95k
  Reku raksts (diazgan garsh, man kaadu stundu bija jaalasa), ja kaadam pietiek pacietiiba lasiit http://www.goodthink.com/$$tablecontents.html

  Atbildēt
 10. Kaklz

  nuu .. ar spam filtriem – lietoju SpamPal + The Bat .. man patiik. Ir reizes, kad nostraadaa ne taa, taapeec mailu kopijas tomeer saglabaaju .. un reizi pa reizei tomeer izskrienu cauri .. bet taa – darbojas ideaali + regulaari updeiti izstraadaataaja lapaa .. un kas pats labaakais – FOR FREE .. 🙂

  Atbildēt
 11. Didulis

  Nespeeju atcereeties, cik reizes ir mani meegjinaajushi piedaliities spamoshanaa. Visas reizes beidzaas ar pamatiigu d***anos. Knapi valdijos, lai nepaceltu rokas. I hate spam. 😉

  Atbildēt
 12. Kirils

  hehe.. atnaaca man vienreiz no kaadas latvijas firmas spams. atradu tel numuru un pieliku pie sienas. soliijaas nesoliit.. pagaidaam nenaak.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *