DELFI DC Hub maina nosaukumu

Zirgs informēja par to, ka DELFI DC Hub maina nosaukumu uz Live DC Hub Latvia Only.
Bez tam vēl tiek mainīti arī noteikumi. Viens no būtiskākajiem noteikumiem ir tas, ka tagad šajā hubā varēs iekļūt tikai ar LV ip adresēm.

* Minimum Sharing Ammount – 30 GB, (Scripted)
* Minimum Upload Slot`s – 3, (Scripted)
* Maximum Upload Slot`s – 30, (Scripted)
* Maximum Hubs – 10, (Scripted)
* Maximum Users – 1000, (Scripted)

Brīvdienās un svētku dienās šāres lielums 0GB.

Huba adreses:
shoq.net:2412
water.live.lv:2412

Kā viens no iemesliem šādām pārmaiņām ir iepriekš aprakstītais gadījums ar vēstuli no autortiesību turētāju pārstāvjiem par attiecīgiem pārkāpumiem. Un otrs ir tas, ka daudzi iesācēji ir uzrāvušies uz ārzemju trafiku kā rezultātā mēneša beigās saņēmuši interesantus rēķinus.

13 thoughts on “DELFI DC Hub maina nosaukumu

 1. Lynx

  Nu un labi. Man ir stulbs “rajonnij” provaiders kuram ir stulbi tarifa plani.
  Ja es nopumpeshu vairak neka 100mb arzemju traffika, man viss bandwith buus 32kbit…
  Es negribu pumpeet filmus un peec nokachata pusfilma redzet idiotisko interneta atrumu.

  Atbildēt
 2. daysleeper

  cerams, ka tagad delfi hubaa vares brivdienas ari tikt iekshaa – pirmdienas kadreiz tikai vareja. a to normals hubs. negribetos gan lai kadam no hubu saimniekiem nepatiksanas sanaaktu 🙂

  Atbildēt
 3. ManInBlack

  Neprasha – kas nez notiktu, ja hubaa butu 3000 cilveki un vairak? ka tu domaa, cik ilgi notiktu searchoshana? Scripted noziimee to, ka nevis admins pats skatas, vai tu visu pareizi dari, bet skripts, tb bots.
  A no arzemem labi, ka piegrieza. Lai nelien arvalstu agenti :DD Ja gribi kaut ko no arzemem nokacat, pats ielien arzemju hubaa..

  Atbildēt
 4. Darkz

  Nu nu aarzemju hubu/trafiku miilji – ieksh dcplusplus origjinaalaas hublistes domaajams juus atradiisiet wisu ko wien gribaas, priekshkam mums latvijaa waig taadus. p.s. atwainojos tiem kuriem waig, jo manis izmantotais balticoma aarzemju proxy ir tik leens un riebiigs, ka man TIESHAAM naw rezons meegjinaat kautko nowilkt no aarzemeem.

  Atbildēt
 5. Ragulops

  Interesanta ir jaunaa HUBa maajas lapa: melns uzraksts “Your browser doesn’t support frames” uz melna fona. Ja veel taa buutu taisniiba. Tikai tas ir Zirgs, kuram nekas, atskaitot softu, ko vinjs pac lieto, neeksistee.

  Atbildēt
 6. Ragulops

  Ak jaa, aizmirsu piemineet. Taas “kuulaas” maajas lapas adminu “sadaljas” (taas, kuraa sola, ka reiz tur buusjot kaada tusa bildes) parole ir “delfi”. Ljoti interesants javaskripts, nu vienkaarsji meistardarbs. Un taadi veel grib HUBus administreet…

  Atbildēt
 7. @@Zirgs@@

  soore visas pretenzijas pie admina Jancex, tas ir vinja host un arii vinja rokudarbs – lapele
  mani luudzu neaiztikt =)))

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *