Akcija – es par alu

Pēdējā laikā ir kļuvuši populāri ne tikai blogi, bet arī dažāda veida akcijas. Es kā vienmēr tādās situācijās saku – katrs izvirst kā māk.

Vienu brīdi jau gandrīz nenoturējos un ieliku saiti uz šo te akciju – www.esparmieru.lv.
Interesanti cik atsaldētam būtu jābūt, lai būtu pret mieru? Un tiem pašiem “amerikānīšiem” ir dziļi pie tās vietas, kur hamburgeri nāk ārā, ko domā kaut kādas mazas valstiņas parastie mirstīgie. Tieši tāpat ar mūsu valdību – kā teiks galvenais onka tā arī būs. Man patika bilde, ko man no rīta Vaards atsūtīja. Pilnīgi visu izskaidro.

Nedaudz aizrāvos, jo patiesībā es gribēju ielikt saiti uz pavisam citu akciju – Es par alu. Aizejot uz šo akciju jūs sapratīsiet kapēc es pieminēju iepriekšējo.

Es Par Alu

Atbalstam bada cietējus Zimbabvē, cīnamies par mieru Irākā un uztraucamies par nedienām Eiropas Savienībā…
…jo mūs neuztrauc tas, kas notiek Latvijā. Mēs taču esam topošie Eiropas Savienības nevis Latvijas pilsoņi un mēs domājam globāli.

36 thoughts on “Akcija – es par alu

 1. :)

  Ejot uz Saeimas vēlēšanām un balsojot par kādu no kandidātiem, kas vēlāk kļūst par kārtējo nodevēju, pensionārs balso ne tikai PAR šo kandidātu, bet arī PAR demokrātiju. Jaunietis, kas saka, ka visi ir meļi un nodevēji un neiet uz vēlēšanām, balso PRET demokrātiju, lai arī praktiski nebalso vispār. Tas tā par to kā var uztvert balsošanu PAR un PRET kaut ko.
  Un tagad par Irākas karu. Pretojoties karam Irākā jūs balsojat pret karu šodien Irākā. Jūs nebalsojat PAR mieru. Balsojums par mieru būtu tad, ja tagad būtu karš un jūs teiktu: pārtrauciet karu. Pašlaik jūs balsojat vienkārši PRET karu.
  Tie vēl būtu tādi sīkumi. Bet tagad atcerēsimies kā briti un franči, baidīdamies no kara, jo bija pieredzējuši pirmā lielā kara šausmas, pirms nepilniem sešdesmit gadiem atļāva vienam onkulim divas valstis pakļaut – galvenā doma bija: vienalga ko, tikai lai ir miers mājās – bet, kad saprata, ka vairs onkulim īsti rīkoties nedrīkst ļaut, tad iesaistījās tajā, kas kļuva par postošāko karu cilvēces vēsturē.
  Kamēr Irākā pie varas ir cilvēki, kuru rīcība ir vērsta pret mieru pasaulē, nevarētu īsti teikt, ka mēģinājums šos cilvēkus apstādināt būtu agresivitātes izpausme.
  ASV esot ekonomiskas intereses Irākā. Bet vai esat kādreiz painteresējušies par Vecās Eiropas interesēm? Jo redziet, ja pašlaik cerības uz Irākas naftu ir Krievijai un Rietumeiropai, tad kara gadījumā, ASV iejauktos šajā lauciņā un diezin vai vecajiem gribētos dalīties. Tā nu tas ir, ka, ja jau Eiropa pamato ASV interesi pasaules miera organizēšanā ar interesi par naftu, tad vai nevar teikt, ka Eiropai tiešām rūp Irākas nafta? Kāda runa tur ir par mieru?
  Kur ir ieroči, kas senāk tika deklarēti? Varbūt Indijas okeānā uz trim kuģīšiem? Bet varbūt tā ir tikai virsūdens daļa. Manuprāt to ne mums ir vērtēt, bet gan labākajiem izlūkiem.
  Jo ilgāk tiks atlikts Irākas karš, jo spēcīgāk uz kājām nostāsies Sadams Huseins un Co. Un tad jau, dāmas un kungi, karš nebūs tikai uz Irākas zemes.
  Tad jau pietiekami nostājusies būs arī Ziemeļkoreja, ak jā. Divu frontes līniju nebūs. Par to nav jāuztraucas. Vienkārši bumbas lidos no divām pusēm. Labsir, nu nevajag no pakļaušanās amerikāņu popkultūrai nonākt otrā galējībā, kad Amerika ir sātana iemiesojums pēc default.
  Mācieties vēsturi un lasiet vairāk avotu nekā pāris ierastos.

  Atbildēt
 2. hu ha

  taaks tagad izdomaajam kuru no rakstiem komenteesim 🙂
  lai cik skarbi arii nebuutu taisniiba ir abaam puseem:
  amerikai – nedriikst ljaut brunjoties;
  eiropai – nedriikst pieljaut karu.
  un par to parakstiishanos tajaa lapaa – tur diezgan liela jautriiba ir palasiit tos “par alu” piekriteejus 😛

  Atbildēt
 3. Vistu Zaglis

  🙂 -> bet izstāsti man, lūdzu, ko Huseins ir nodarījis tādu, kas apdraud mieru pasaulē?? Kas ir tas, kas liek viņu uzskatīt par mūsu visu ienaidnieku??
  Totalitārs un militārs režīms? OK, bet vai šī ir vienīgā valsts kurā tāds pastāv? Kaut kā ļoti aizomīgi šķiet fakts, ka Vistotalitārākā ir valsts, kurā 1) ir do h*ja naftas un 2) kura nesadarbojas ar U.S…. Jo apgalvojumam par Irāku kā Ļaunuma Ass Centru es nesaskatu nekādu pamatojumu – nedz agresiju pret citām valstīm, nedz uzbrukuma draudus.
  Zinu – ir gana daudz faktu par to, ka arī valsts iekšienē lietas nebūt nenotiek pēc Eiropas demokrātijas standartiem, gana daudz minoritātes tiek apspiestas, utt… bet vai tas ir iemesls, kādēļ pasaules militārajai lielvarai uzbrukt kādai neatkarīgai valstij? Varbūt… Varbūt ir vajadzīgs Onkuls, kurš izstāstīs saviem Mazbērniem, kā ir pareizi dzīvot, neatkarīgi no tā, ko domā ANO un neatkarīgi no tā, ko domā “demokrātijas iemiesojuma” pilsoņi…
  Sorre, ka tā pataščījos pilnīgi nevietā un nelaikā, bet kas mani uztrauc visvairāk ir tas, ka vienīgie argumenti uzbrukumam Irākai ir amīšu PR paziņojumi par šīs valsts režīma draudiem visiem pārējiem… OK, sauciet mani par politisku idiotu, bet es nesaskatīju nekādus draudus Latvijai līdz tam brīdim, kamēr mūsu Dižgari nepauda atbalstu US uzbrukumam suverēnai valstij. Vēl jo vairāk – es nesaskatīju nekādus draudus globālajai Eiropas kultūrai, kamēr kāds nemēģināja sākt iejaukties svešās problēmās.
  Kaut kā man tas viss šķiet ļoti ļoti šaubīgi.
  P.S. Zinu, ka šī lapa absolūti nav īstā vieta iepriekšizklāstītajam commentam. Apoloģijas coolynxam.
  P.P.S. Subj. lapa tā arī neatvērās 🙁 Laikam jau bik’ Overloads.

  Atbildēt
 4. Ninks

  jaa jaa. nevajag karu. lai dziivo tie cilvinji! nehuja! . Shodien nenoliksim sadamu uz pecpuses, riit sadams muus visus dupsees. rugtaa patiesiiba.

  Atbildēt
 5. Tigers

  Nu par to karu vispār var diskutēt ilgi un dikti!
  Pricipā karš kā tāds pilnīgi idotisks, bez kāda loģiska pamatojuma. Pie kam cīnās ne jau tie, kas to izraisa, bet “nigeri” – vienkāršā tauta. Uzskatu sevi par pacifistu un uzskatu, ka karš ir cilvēku slimākā perversija kāda vien var būt.
  Bet kas attiecas uz konkrēto Irākas situāciju, tad skaidrs ari tas, ka Huseins ir jādabū prom jo ātrāk, jo labāk. Tas cilvēks ir sliktāks par Hitleru un Staļinu kopā. Tajā valstī valda dzelžaināks režīms kā Staļina laikā. Un visvairāk apdraudētā ir tieši Irākas tauta. Domāju, ka nav normāli, ka valsts tērē ~20 miljardus $ priekš bruņošanās, ja valsts civilais budžets sastāda nepilnu miljardu $!
  Protams, ka amerika tur lien ne jau tāpēc, lai glābtu pasauli, bet nostiprinātu savas pozīcijas tuvajos austrumos un sagrābtu naftu. Bet tas, ka kautkas ir jādara, tas ir skaidrs. Protams, ka karš nav atbilde…

  Atbildēt
 6. Delerium

  Savas domas par to, vai vajag karu pret Irāku, nedaudz pamainīju pēc Discovery Chanel raidījuma Real Sadam noskatīšanās, jo iepriekš nebiju tik labi informēts par Huseina un viņa “ģimenes” vēsturi. Sapratu, ka Huseins ir viens traks vecis un būtu labāk, ja viņa nebūtu. Cita lieta, kādā veidā Huseins tiek nocelts – sabumbojot apkārtni 1000km rādiusā ap viņu, vai tomēr izdomājot kaut ko saudzīgāku.
  Piebilde 1: Ja karš ir neizbēgams, tad labāk, lai tajā piedalās NATO, nevis tikai ASV. Lai neaizrītos ar naftu.
  Piebilde 2: Skaidrs ir arī, kādēļ Vācija un Francija negrib karot ar Sadamu. Francija viņam nopārdevusi kaudzi ar ieročiem, bet vēl nav saņēmusi piķi. Vācijai vienkārši trūkst naudas – nav viegli uzturēt ES 🙂
  “esparalu” ir forša ideja, man patīk. Tie bļāvēji, kas ar putām uz lūpām aizstāv esparmieru.lv vienkārši nesaprot, cik maza nozīme šādos gadījumos ir dažu tūkstošu cilvēku nostājai. Labāk būtu projektā ieguldīto enerģiju veltīt varmācības novēršanai savas ģimenēs un tad arī būtu cerība, ka pēc 50 gadiem neviens nevēlēsies karot (un nevajadzēs).

  Atbildēt
 7. sacrosanct Listniex

  Slepkavas EsParMieru.Lv
  28.02.2003 09:49
  Vakar LTV Panorāmā tika ievietota neliela intervija ar EsParMieru.Lv vienu no atsaldētās domubiedru grupas, kuras sastāvā ir Linda Leen un citi pāķi. Redzēju to, no kā baidījos – kaut kā pēdējā laikā ir pierādījies, ka “mākslinieku” aprindas, vairākumā gadījumu, ir aprobežoti, un nespēj domāt globāli.
  Visiem tiem atsaldētajiem, kas nevēlas, lai starptautiskā sabiedrība atbrīvotu miljoniem cilvēku no viena cilvēka gūsta, es vēlos pateikt, ka viņu debīlā nostāja mainītos, ja Latvijā būtu diktatūra, un pret Latgali katru nedēļu tiktu izmantots kāds bioloģiskais ierocis, jo bļa viņi saziņā lieto nepareizu dialektu. Bet tā kā par Irākas cilvēkiem lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju, acīmredzot, ir nosapļauties, tad jau var sākt taisīt dažādas daunības, iet protestēt pie U.S. vēstniecības, vākt nederīgus parakstus. EsParMieru.Lv parakstu vākšana ir bezjēdzīga, jo katram cilvēkam nav valsts apstiprināts elektroniskais paraksts. Tas nozīmē, ka tā ir Latvijas ne īpaši populāro atsaldēto pašreklāma. Jāpiebilst, ka EsParMieru.Lv, vācot parakstus par terora turpināšanu Irākā, netieši slepkavo kurdus un tos, kas vēlēšanās nebalso par Huseinu.
  Tagad jūs atceraties, ka esat dzirdējis, ka U.S. grib savākt Irākas naftu! Bļa, jums tas skauž? Jums nav pie dirsas, kam pieder tā nafta: Huseinam vai Bušam? Jūs varbūt pašlaik iedomājāties, ka, ja Buša ietekmē būs milzīgas naftas rezerves, tad varētu celties naftas cenas, lai Bušs spētu segt kara izmaksas. Šai pašā brīdī es saku – TU ESI DAUNIS!!! Ja tu esi atsaldēts, tad, protams, neapjēdz, ka naftas pasaules cenu regulē OPEC. Bļa, ja nezini, kas ir OPEC, tad piekāsies, un kur gan strīdies ar mani, bet ne par ekonomiku! Ja tev, pāķi, ir vēl kādi argumenti, tad liec komentāros, un es tos atspēkošu. Un “tā nav labi”, “karš ir slikts” nav argumenti šajā situācijā.

  Atbildēt
 8. :)

  Sveiks Tiger.
  S. Huseins netiek gāzts lai atbrīvotu Irākas tautu. Irākas tauta desmit gados pēc Līča kara dzīvo arvien nabadzīgāk un nabadzīgāk, jo Huseins lielu daļu naudas tērē bruņojumā. Bet ne jau tāpēc ir karš. Patiesībā vairums Irākas tautas ir apmierināti ar Sadamu Huseinu un taisnība ir tiem, ka demokrātija nav uzspiežama visā pasaulē, jo daudzviet cilvēki tādai kārtībai vienkārši nav gatavi. Karš tiek rīkots tādēļ, lai neļautu S. Huseinam iehavot lietas ar kuru palīdzību varētu manipulēt ar visu pasauli. Ehh, jaunekļi, ak palasiet taču vairāk informācijas pirms kaut ko bilstat kara sakarā. Redziet, kad jūs sakāt vienalga ko tikai ne karu, jūs domājat par sevi. Par pasauli jūs nekādā ziņā nedomājat, jo nemaz nezināt kas īsti šodien ir zināms politikas veidotājiem. Un tāpēc pārmetums domāšanai globāli (skatīt poda raksta beigas) ir nevietā. Ja kāds patiešām domā globāli, tad tie nu ir ārpolitikas speciālisti un vēsturnieki, bet šie balsotāji “par saprātu” (esparmieru.lv), nevis par konflikta risinājumu pēc būtības, ir vienkārši savas sirdsapziņas apmierinātāji, kuriem galvenais ir skaļi pateikt, ka viņiem nepatīk vardarbība, bet nav iztēles par šī stāvokļa īslaicīgumu. Galu galā karš ir viscivilizētākais līdzeklis agresoru sodīšanai un ne specaģentu iesūtīšana, ne terora aktu rīkošana, kā pieņemts no tuvāk ekvatoram esošo valstu puses.

  Atbildēt
 9. zhj

  Listeniex – tu pats esi gana atsaldēts lai citus par tādiem sauktu.
  1) Kurdus Sadams neslepkavo jau labu laiku, šiem jau desmit gadus ir “de facto” neatkarīga valdība Irākas ziemeļos. Tikai tie paši kurdi uztur un organizē teroristu grupas, kuras pēc tam iet uz Turciju un tur rīko terora aktus.
  2) Karā, ja tāds būs, vismazāk cietīs Sadams un valsts virsvadoņi, bet visvairāk dabūs tieši Irākas tauta, par kuras likteni zem Sadama jūga jūs visi tā satraukušies.

  Atbildēt
 10. Anonīmais

  Listniex:
  Karš nav lai atbrīvotu Irākas tautu. Jā, Bušs to izmanto kā argumentu, bet Irākas iedzīvotāji vairumā ir samierinājušies ar režīmu un nevēlas krasas izmaiņas un atbalsta Huseinu.
  Tā sacīt, “Stokholmas sindroms” :))
  zhj:
  No Sabiedroto iebrukuma Irākā ciestu Irākas tauta. Taisnība. No šī grupējuma cieš visa pasaule.
  S. Huseins pats ir organizējis terora aktus nesenā pagātnē savas valsts teritorijā.
  S. Huseins ir cieši saistīts ar teroristu grupējumu Al Qaeda, kas savukārt rūpējas par nemierīgu prātu un policijas modrību visā pasaulē.
  Karā visiem ir zināms fakts, ka notiek karadarbība – šaušana, spridzināšana … Terorismā to zina tikai VIŅI un DIEVS.

  Atbildēt
 11. zhj

  Sadams saistīts ar Al Qaeda??? Laikam neesi izgulējis dzērumu vai CNN pa daudz saskatījies!
  Gan Sadams, gan Al Qaeda, gan rietumu izlūkdienesti ir paziņojuši, ka šādas saistības nav.

  Atbildēt
 12. jan09

  “Es par alu” rullee! taa turpinaat :)) “Es par mieru” galiigi garaam… mazveertiibas kompleksa paarnjemti ljautinji reklameejas… komenteetaajiem – vai kaadam vispaar ir pilna skaidriiba par notikumiem Iraakaa un ASV? IR? Vai jums pieder personiigais izluukdienests? … Mess visi varam izteikt tikai savu subjektiivo viedokli, jo faktu mums nav :(( Un nestaastiet, ka viss, ko raksta prese, raida radio un TV, ir 100% taisniiba… Patiesiiba ir tur iekshaa :))

  Atbildēt
 13. Girts

  To :).
  Jā, tieši tā – šī akcija ir par savu sirdsapziņu. Jo nav jābūt super-puper ārpolitikas speciālistam, lai saprastu, ka tā neko nepanāks globālā līmenī. Nemainīsies ne Buša, ne CNN, Discovery propoganda, ne arī LV oficiālā nostāja. Politika ir interešu spēle, kurā vienas ļaužu grupas intereses ir svarīgākas par nav-svarīgi-cik-cilvēku dzīvībām. Un to ar vienu akciju izmainīt nevar un diez vai var ar 1000 akcijām.
  Jo cilvēki, kļūstot aiz vien profesionālāki, kļūst arī aiz vien sarežģītāki. Arī ārpolitikas un politikas spēļu profesionāļi.
  Protams var jau domāt – jā, tie tur super-puper ārpolitikas speciālisti jau zin ko dara. Jā, vienā grāmatā viens teica, ka karš nav nemaz tik slikta lieta. Jā nu ir nafig to sūda diktatoru. Un tad ieslīgt vielgā eiforijā par sevi, kā superīgo gudro, kurš visu tik ļoti labi saprot, bet lūk tie pārējie, plebeji, jo#$$@@, neko nesaprot un nespēj domāt globāli.
  Nu i labi. Nespēju es domāt globāli. Es tiešām nesaprotu, kā tie džeki domā tajā reģionā ar karu nosiprināties. Nu labi, piecus gadus panāks kaut kādu sev-izdevīgu-demokrātisku situāciju. Un pēc tam? Irāna ir slikts piemērs? Afganistāna galu galā arī?
  Bet ok. Neesmu super-globālais-mega-monstrs. Man vienkārši nepatīk karš – jo karā jau nav intereses, bet gan reālu cilvēku nāves un kroplība.
  “Karš sūkā jebkurā gadījumā. PILNĪGI. Jo to ir izdomājuši idioti, kuri nespēja izdomāt citu risinājumu.” Tā, uzzinājis sakrālā vārda “sūkāt” jauno papildus nozīmi, paziņoja manas mammas brālis – II pasaules kara veretāns.

  Atbildēt
 14. Girts

  To: sacrosanct Listniex
  Un Jums cienijamais es tiešām varu novēlēt nedauz vairāk izglītoties un painteresēties par to, kas notiek pasaulē. Un tad mēģināt izdomāt kā tas īsti notiek. Par kurdiem un irākas attiecībām jums šķiet maz zināms. Un arī par kurdiem un turkiem. Un kurdiem un amerikāņiem. Un amerikāņiem un turkiem. Un angļiem un kurdiem. Un kādēļ kurdi nonāca tur, kur viņi nonāca. kas to atbalstīja un “nobīdīja”. kādēļ un kādu kārtējo globālo “ilgtermiņa” interešu vārdā tas tika darīts. Un kur tās “ilgtermiņa” globālās pasaules intereses ir palikušas tagad un kur tās ir palikušas. Un kur ir palikušas tās intereses, kuru vārdā tika apmācīts BinLadens, kuru vārdā viņu ilgu laiku finansēja uttuttutut
  utututututtt.
  Vecīt, komon, nekakā par lietām par kurām nefiga nezini. Tad jau labāk vienkārši runā un rīkojies atbilstoši savai sirdsapziņai.

  Atbildēt
 15. hmm

  Neaizmirsiisim, ka ir dazzas valstis kuraas tiek liegta pieeja dazzadu veida interneta interneta resursiem. Varbuut ar to arii vajadzeetu uzsaakt kashkki vai varbūt paskatiities, kas daraas aafrikaa tur nu noteikti mirst daudz cilveeku badaa shis pikkis ko ieguldiis karinnaa noteikti speetu risinaat vienu otru probleemu… Iisteniibaa masu sazinnas liidzekklliem ir liels speeks labs piemeers mums ir kaiminnos…

  Atbildēt
 16. ss

  Ja kāds karu saista tikai ar bumbošanu, tā ir atpalicība. Šodien modernie ieroči ļauj karu nospēlēt pavisam savādāk, piemēram neitralizējot jebkuru elektroniku un līdz ar to tos spēkus, kas ir Sadama rīcībā. Un stulbi ir pieņemt, ka visa tauta ir aiz Sadama – viņš vienkārši ir diktators un laikam , liela daļa no tautas priecātos, ja tiktu no viņa vaļā. Protams, viņš slēpsies aiz tautas. Par naftu,- tās ir nezinīšu muļķības. Pirms kādu (Sadamu) aizstāv , vajadzētu izlīst no tanka. Sarakstu taisītāji grib kļūt populāri kārtējo reizi bļaustoties par pašu izdomātām problēmām un izmantojot cilvēku naivumu un vājo informētību. Protams, runa ir tikai par minētajiem pretkara sarakstiem, citi ir OK.

  Atbildēt
 17. Delerium

  Listniex tak nav galvā ņemams. Pietiek palasīt viņa lapu, lai saprastu, kas viņš ir par cilvēku. Jebkurš raksts viņa saitā apliecina viņa piederību pašai atpalikušākajai un trulākajai cilvēces daļai.

  Atbildēt
 18. Delerium

  Irākas iedzīvotāji ir pieradināti mīlēt Huseinu. Jau pirmajā nedēļā pēc sevis pasludināšanas par valsts galvu viņš nocirta galvas redzamākajiem opozīcijas pārstāvjiem. Bet parastie ļaudis izravē no saviem zālājiem visas dzeltenās puķītes, kas Huseinam tik ļoti nepatīk.
  Tas par mīlestību.

  Atbildēt
 19. hmm

  to ss.
  Pareizi muusdienaas ir plashas iespeejas ar mazu aatombumbiiti raut gaisaa pazemes kkiimiskaas un bktereloggiskaas laboratorijas 🙂 Neesu tajaa visaa paaraak speeciigs, bet vai nav lieliski radiaacija ar visaadiem kkiimiskiem zannkkiem gaisaa. Un kas tur veel bija oficaali apreekkinaajis ja uzsaaks karu 0,5 miljoni ies bojaa. Kaa teikts sadamam ir tikai 250 000 kareevju un ja pat tos visus nobeidz, kas ir shie mistiskie 0,25 miljoni?

  Atbildēt
 20. ss

  To hmm. Ja kāds domā, ka mēs esam visgudri, bet amīši ir idioti, to ārstēt ir bezjēdzīgi. Neatceros, kurā pamatskolas klasē māca par lāzeriem un tamlīdzīgām lietām. Varbūt palasi pats, citādi tev ienāks prātā, ka maza ūdeņraža bumbiņu varētu būt vēl labāks ierocis?! Varbūt tu arī ieraudzīsi atšķirību – starp “uzsākt karu” un “ar spēku atbruņot”.

  Atbildēt
 21. Tigers

  Nu jā, var jau tā runāt: Eh, mūsdienās labas bumbas. Var uzsraut gaisā, un aizies bojā tikai daži tūkstoši, nevis miljoni. Bet tā jau runā tikai tik ilgi, kamēr tie cilvēki ir cipari. Ja starp tiem tūsktošiem būtu kaut viens tavs radinieks – bērns, vecāks, brālis vai māsa – nez vai tu joprojām domātu, ka karš – tas ir OK….
  Un tas, ka stratēģiskajā (arī taktiskajā) bumobošanā iet bojā pārsvarā civiliedzīvotāji – tas ir fakts, jo tas ir arī bumbošnas mērķis. Jebkurā karā iet bojā pārsvarā tie, kam ar šo karu ir vismazāk darīšanas.
  Ja kāds grib karu, tad lai iet, un pats karo ar kādu sev līdzīgo, vai vēl labāk – pats ar sevi!

  Atbildēt
 22. daysleeper

  visu cienju akcijas autoriem – vismaz kaut kaa mes tuvojamies Eiropai – noteik kaut kadas aktivitates vismaz. tas ari ir labi. bilde gan man ljoti patika 🙂

  Atbildēt
 23. ZBH

  🙂 , nesleep sveci zem puura, staasti, ko ta taad biistam Sadams var iehavot? Busha meitu savaa hareemaa? es saprot, sieviet-alkoholikj valstii, kuraa ticiib neatlauj alkohol – taa iraid bumb ar laik degl 🙂

  Atbildēt
 24. jannis

  hmz shinii gadiijumaa esmu par karu, nelielu karu, kas neaiziet par taalu.
  jo neaizmirstiet – karsh tass ir progresss.
  jo arii pirmajaa, otraa pasaules karaa tika veikti daudzi izgudrojumi.
  savaa iznjaa karam bija ieveerojama noziime datora attiistiibaa.

  Atbildēt
 25. buu

  Vaards: nepieciesamiiba peec datora kaa reizi radaas 2. pasaules kara laikaa, kad britiem bija gruuti atsifreet vaacu kodeetos zinojumus un tad arii pirmaas idejas par datoriem radaas …. citaadi – veel daudz uudens buutu aizteceejis …

  Atbildēt
 26. :)

  Karš ir zinātnes bīdītājs, par to šaubīties tā kā nevajadzētu.
  Tikai vai jums nešķiet mazliet pastulbi pamatot karu ar to, ka cilvēcei nepieciešams lēciens zinātnē? Tādā gadījumā lielāks labums sabiedrībai no jums laikam būs tad, ja jūs tiešām aiziesiet uz Doma baznīcu un parakstīsieties.

  Atbildēt
 27. :)

  Vakar Turcija atteica ASV savu gaisa telpu. Tas bija stulbi. Bet labaakais seko shodien: Turcijas lirai kurss dirsā pakaļā. Taisnība tomēr kaut kamā pastāv.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *