Netscape 7.02 Windows / Linux

Netscape Ir iznākusi jauna apakšversija pārlūkam Netscape v7.02.
Pēc izstrādātāju rakstītā var noprast, ka ir uzlabota drošība, stabilitāte kā arī pievienots jauns Flash spraudnis un Java.

What’s New In Netscape 7.02

* Enhanced security
* Improved stability
* New Macromedia® Flash 6 r65 plugin for Windows
* New Java 1.4.0_03 plugin for Windows

Šo versiju vajadzētu uzlikt visiem, kas lieto Netscape 6.x, 7.x, bet nevēlas riskēt un likt Mozilla vai Phoenix, jo pēdējie parasti nav tik stabili tā kā šie pārlūki nav domāti plašākam tirgum, bet gan tikai testeriem un avantūristiem, kas vēlas arvien jaunas un jaunas iespējas un stabilitāte, bet ne drošība paliek otrā plānā.

Lejupielādēt:
Netscape 7.02 14 144KiB – Windows versija
Netscape 7.02 16 200KiB – Linux versija

Šī te ir bāzes instalācija ar pašu pārlūku un email klientu kā arī spraudņi, protams, par Java nepateikšu, jo nezinu. Viss pārējais, ja tur vēl kaut kas vēl mēdz būt, šajā pakā nav iekļauts. Iespējams, ka visu pārējo varētu lejupielādēt ar viņu piedāvāto tīkla instalācijas failu, kas pēc izvēlētajām pakotnēm lejupielādētu no Netscape vajadzīgos failus. Ja nu kādam kaut kas nepatīk, tad var iet uz Netscape lapu un lejupielādēt tīkla instalācijas failu. Es vienkārši pilnāku instalāciju neatradu.

7 thoughts on “Netscape 7.02 Windows / Linux

 1. Tamster

  Es gan nedoomaaju ka visi paareejie browseri ir tizli.
  Kopsh 5 versijas esmu Operas fans, un Opera ir pieejama uz daudzaam OS.
  Jaunaas Mozilla versijas arii nav sliktas, bet M$ IE atpaliek extru zinjaa (iebuuveets mail klients, kontakti utt.)

  Atbildēt
 2. Vistu Zaglis

  M$ IE atpaliek extru zinjaa (iebuuveets mail klients, kontakti utt.
  Nu ko lai saka – tiešām neesi pamanījis, ka IE ir daļa no MS famīlijas un kā mail klients utt… kalpo Outlook???
  Bet tas tā – piekasīšanās, pats ikdienā lietāju Opera un cenšos rekomendēt arī pārējiem… bet tikai kā browseri; outgļuks tomēr nodrošina kvalitatīvu servisu kā mail/contact/notes/diary softs. Caurumi? Sorre, bet paša rokās..

  Atbildēt
 3. Krotow

  Zaglim: Nezinu gan nevienu citu pasta klientu, kam sākotnēji būtu tuk daudz nopietnu caurumu, kā Outlook un Outlook Express. Pie kam pirmajam nav iespējams apskatīt reālo maila saturu, kas sux.

  Atbildēt
 4. Tamster

  2 Vistu Zaglis – Tur jau ir taa probleema ka IE ir dalja no famiilijas. Un visa taa famiilija ir diezgan atbaidosha (vismaz man), iznjemot IE jo to veel var lietot, tachu outgljux mani atbaida, tad jau labaak lasiit meilu caur kaut kaadu web-mailu vai konsoli

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *