Vēl viens Pods.lv apjūsmotājs

Creatorz iemeta adresīti uz vienu lapu kuras autors ir tik traki safanojies par Pods.lv perfekti izstrādāto dizainu, ka atļāvies izmantot to savai lapai.

fucking.day.lv – lapa jau pastāv kādu laiku, bet tā kā šī lapa netika pienācīgi apmeklēta kā arī tās sāturs un dizains maigi izsakoties bija nekāds, tad nu autors, neko jaunu nespēdams izdomāt, ķērās pie nemirstīgām vērtībām – paņēma visperfektāk izstrādāto lapu, ko viņš ikdienā apmeklē un pielāgoja to savam projektam.

fucking.day.lv

Lūk šeit var palasīt sīkāk par šo svinīgo notikumu.

Es, protams, apzinos, ka Pods.lv ir kļuvis par vienu no populārākajiem privātprojektiem Latvijā, bet nebiju domājis, ka tik populārs. Es vienkārši mulstu 🙂

33 thoughts on “Vēl viens Pods.lv apjūsmotājs

 1. Delf

  coolynx nedusmojies. vismaz LV buus ko palasiit interesantu un jautru, lai varetu izsmieties kartigi 🙂 zhel ka dizainu nozaga, a ideja OK.

  Atbildēt
 2. bush

  taa lapa man nepatiik, bet man patiik ideja, ka var shitik smuki raxtiit, ka nav jaamaldaas weblogu labirintos un dazhaadaas sviesta cibu miskastees.

  Atbildēt
 3. zhj

  He, he – rulzīga lapa. Tikai creators tāds kā vienmēr sastresojies. Laikam tajā pilsētā kur vējš būs sapūsts nabadziņš :)).

  Atbildēt
 4. ~PN~

  es gan to neuzskatu par pareizu -nozagt pods.lv dizainu- un iebast vinju kaut kaadaa miskastee… (varbut par skarbu teikc, bet tomeer…)

  Atbildēt
 5. ManInBlack

  Nu iereekt jau var ja… vislielaako reeku parava tas teksts, kas ir shii pasha raxta sakuma (protams biki pielabots, vai drizak apgriezts otradi)… 😀 Nu katra antireklama tomer ir reklama..

  Atbildēt
 6. ManInBlack

  Nu iereekt jau var ja… vislielaako reeku parava tas teksts, kas ir shii pasha raxta sakuma (protams biki pielabots, vai drizak apgriezts otradi)… 😀 Nu katra antireklama tomer ir reklama..

  Atbildēt
 7. ManInBlack

  Dikti kartejo reizi atvainojos.. es jau pasutiju darbavietai jaunu kompi. Uz sitaa luuzna gadas ari parak sirsnigi piespiest peles taistinu.

  Atbildēt
 8. Kaitnieks

  huh? Tu gribi teikt, ka kompim var pielikt otru peli? Cik es zinu, visiem kompjiem ir viena pele , taatad, lai ieguutu jaunu peli, jaapeerk jauns kompis.

  Atbildēt
 9. Kaitnieks

  Damnit, nofeikoju BigUggu ieprieksheejaa komentaa. Gribeeju pie vārds ierakstīt Kaitnieks to BigUgga, bet ko lai dara, ir paaraak agrs riits, lai es speetu sakariigi darboties.

  Atbildēt
 10. neznaika

  manas domas ka par tevi neviens nefano vienkaarsi tevi apdirss. taakaa tu to izdariiji pirms kaada laika ar vinu lapu. Isteniibaa tev masam dizaina zinaa nekas te spiidos nav. Sorry

  Atbildēt
 11. agressor

  zigmaar, zigmaar 🙂 atriebiiba ir salda, bet ne jau piedod stulba 🙂 nu labi vismaz tur tavs otrais es izpauzhaas pa visiem 100%

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *