PHP-Nuke Analyzer

Godīgi sakot arī man ir pieriebušies šie iesācēji, kas štancē web lapas uz vella paraušanu. Vienkārši paņem kaut kur tīklā atrastu PHP-Nuke vai līdzīgu dzinēju un aiziet. Pēc tam raud, ka visa pasaule ir vainīga pie tā, ka redz viņi bija par slinku, lai painteresētos un palasītu sīkāk par sevis izvēlēto programmatūru un tās drošību vai iespējamiem caurumiem. Un tagad nezināšanas pēc ir cietis viņu portāls.

Interneta iedzīvotāji ar katru dienu kļūst nežēlīgāki un katru nolaidību pamanīs un izmantos. Kā jau agrāk esmu rakstījis, tad 100% drošs nevar būt neviens dators/serveris, kas ir pieslēgts tīklam, bet var mazināt risku, lai šis serveris netiktu uzlauzts un aizlāpīt atrastos caurumus.

Internetā ir pieejamas vairākas lapas, kas ir īpaši veltītas šiem jautājumiem, kas saistīti ar PHP-Nuke caurumiem. Ja reiz ir jālieto šis brīnums, tad vismaz var mēģināt sekot līdzi visiem jaunatrastiem caurumiem un censties izlabot tos pirms, kāds sabojās portāliņu.

Viena no tādām PHP-Nuke caurumiem veltīta lapa ir Nuke Cops. Šajā lapā ir pieminēts īpašs modulis Analyzer 1.89 priekš PHP-Nukes spēcinātām lapām, lai to īpašnieki varētu pārbaudī sava servera konfigurāciju uz iespējamiem caurumiem.

Atskaiti par konkrēto PHP-Nuke lapu var redzēt šeit.

4 thoughts on “PHP-Nuke Analyzer

  1. jozhix

    lapa zinaama, tikai liisdz shim neticeeju ka naaksies piedziivot ‘hakeru’ uzbrukumu pilniigi neaizsargaatam saitam :).
    Reka tomeer kaadam nagi niezeeja, pareizi coolynx raxta.

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *