Hackers engine izejas kods ir publiskots

Jau pirms nedēļas rakstīju par BigUggas uzsākto darbu pie projekta engine.hackers.lv.

engine.hackers.lv

Nu lūk, šorīt no rīta plkst. 7:49 (manjaks, jo tik agri piecēlies un vēl svētdienas rītā 🙂 tika publiskots izejas kods šim, pagaidām vēl diezgan zaļam, bet daudzsološam projektam. Visi interesenti var ievērtēt hack.engine.hackers.lv izejas kodu.

Atšķirībā no agrāk minētā atvērtā koda projekta Lapa, hackers kods izskatās daudz nopietnāks 🙂 Lai gan Lapa nu jau ir n-to reizi pārrakstīta un tagad ir gaidāma 0.60 versija.

12 thoughts on “Hackers engine izejas kods ir publiskots

 1. BigUgga

  hehe, nupat pieceelos, a guleet aizgaaju ap 12 😉
  ko var dariit – pa darbdienaam jau nesanaak neko dizhu padariities, jaasarauj pa briivdienaam.

  Atbildēt
 2. alx

  saakums jaasaka tieshaam neslikts:) templeishu klasee gan nepamaniiju rekursijas kontroli, bet tas nu taa. vairaak man palika neskaidra taa mainiigo padariishana – pienjemsim, ja source ir nokodeeta ar Zend encoder un ir pieejama vairs tikai binaaraa veidaa, tad nekaada sources parseeshana vairs nesanaak:(
  Jebkuraa gadiijumaa apsveicu ar uzdriiksteeshanos saakt:)

  Atbildēt
 3. Delf

  hm. diezgan incants engine. bet modifikaaceejot engini, buus lielas problemas… jo viss tur ir uz klaseem… aiziet pa pieskari viena klase- nobruuk arii viss parejais 🙂

  Atbildēt
 4. public

  no jauna riteni censhamies izgudrot?!
  gudri
  kodeejam savas templae clases, kaut ari ir HTML_Template_IT, error handler klases, kaut ari it PEAR_Error. un ko tik veel nekodeejam? neguljam naktii?

  Atbildēt
 5. BigUgga

  public: windows mums ira. nahui bija jaataisa linux? dos mums arii bija. nahui kauko citu? html_template_it un veel smarty un veel visaadas kaudzes ar templateem ira. nahui vaig citas? nahui sourceforge.net katraa nodaljaa ir simtiem softu, kas, principaa, veic vienaadus uzdevumus?
  Valts: ir cms. tikai pagaidaam for my own use

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *