Overnet v0.44 un eDonkey v0.44

Varbūt kāds jau ir notestējis jaunās Overnet v0.44 1 036KiB un eDonkey v0.44 996KiB versijas. Man pagaidām roka neceļas eksperimentēt ar šīm programmām. Lasīju, ka jaunajās versijās esot izlaboti daudzi gļuki un vismaz eDonkey versija ir spējīga pieslēgties gan pie eDonkey, gan pie Overnet tīkla.
Nepatīk man tas, ka šīs ir tā saucamās ad-ware programmas ar reklāmas baneriem.
Sīkāk www.edonkey2000.com.

eMule forumā izskanēja doma, ka ir pienācis laiks izveidot eksperimentālu eMule Mod, kas spētu pieslēgties abiem tīkliem un ja lietotājam nepatīk, tad varētu atslēgties no Overnet, bet prioritāte paliek eDonkey tīklam.

7 thoughts on “Overnet v0.44 un eDonkey v0.44

 1. Budzis

  Cik nu biju palaidis, pie servera taa arii nesanaaca piesleegties, bet gaaja tiokai kaa overnets… Lai nu kaa, bet Muulis man pagaidaam liekas sakariigaaks 🙂

  Atbildēt
 2. me

  nez, izproveeju muuli, eezeli, overnetu, kaukaa man nekas nekur negaaja.
  laikam jau provaidera proxis nepatiik tiem eezeljiem
  joprojaam paliku pie winMX.

  Atbildēt
 3. coolynx

  Kaklz: iespeeju zinjaa noteikti, bet iespeejams, ka shis buus veel peedeejais puutiens. es pagaidiishu, kad buus eMule Mods ar piesleegumu pie Overneta. Vai arii ljoti labas atsauksmes par eDonkey vai Overnet, lai gan iespeeju zinjaa shie abi klienti jau ir veesture.

  Atbildēt
 4. Aidus

  nu es shobriid lietoju jamo sftu un vieniigais ko var pateikt rulllzzz ar lielo B:). Kachaa leeni bet nokachaat var taadaz lietas kuras citur neatrast, tas priecee

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *