Apache 2.0.44 Windows versijas kļūdu labojumu relīze

Ir iznākusi jauna Apache 2.0.44 – apache_2.0.44-win32-x86-no_ssl.msi 4 881KiB, kas principā ir tikai kļūdu labojumu versija priekš Windows OS. Par to sīkāk var palasīt Apache paziņojumā.

Esmu pārliecināts, ka nopietnos projektos uz Linux/Unix bāzētām sistēmām lielāka daļa lieto un turpinās lietot 1.3.x pēdējo versiju, jo tā ir ne tikai ātrāka, bet arī stabilāka. 2.x versijas skaitījās labākas un optimizētākas tikai priekš Windows sistēmas.

Interesants Apache 1.3.x un 2.x versiju salīdzinājums ir atrodams šajā lapā, kur ļoti labi var redzēt 1.3.x versijas priekšrocības attiecībā pret 2.x versiju.

Arī mājās uz Windows 2000 es izmantoju 1.3.27 versiju, kas mani tīri labi apmierina.

31 thoughts on “Apache 2.0.44 Windows versijas kļūdu labojumu relīze

 1. Krish

  Nu es ar izmantoju kautkādu 1.3.x versiju uz savas win2k kastes. Nezinu vai vajag upgreidoties uz ko jaunāku. Tā pati versija mani apmierina. Un 4akarēties ar negribās…

  Atbildēt
 2. Anonīmais

  Apache 2.0.44 is the best available version
  This release fixes security problems affecting the Windows platform described in CAN-2003-0016 and CAN-2003-0017.

  Atbildēt
 3. Delerium

  Ja lieto 1.3.x, tad tomēr iesaku pasekot līdzi, lai versija būtu 1.3.27. Nedaudz agrākās versijās ir ļoti nepatīkamas security problēmas. Bet uz 2.x versiju ne vienmēr ir vienkārši pāriet, ja vien tas Apache nav tikai priekš zīmēšanās (tipa visiem hakeriem ir, man ar vajag), jo var rasties problēmas ar aplikāciju/servisu pārnesi, moduļi arī var nedarboties kā ierasts …

  Atbildēt
 4. BigUgga

  baac nu!
  esu ieveerojis, ka apacis mazaaks par 1.3.27 uz windiem meedz kaarties, ja kaadu laiku neaktiivs staav. veel kaads i noveerojis to ?

  Atbildēt
 5. efix

  nu nez, ar apaci 1.3.* nekad nau bijushas probleemas. reaali neaceros kad uz w2k jams buutu pakaaries. arii staavot diikstaavee. pasham gan taga 1.3.27 versija.

  Atbildēt
 6. Imis21

  man gan uz windozes stāv krietni vien alternatīvāks serveris – Xitami. Par šito nevaru teikt neko sliktu. Ir visas fīčas kas man vajadzīgas un kasti arī lieki nenoslogo. Un pozitīvi arī tas, vismaz nēsu dzirdējis, ka kāds xitami serveris būtu paņemts priekšā.

  Atbildēt
 7. Delf

  nu man ar ir uz w2k 1.3.27, pats kompileeju, pie shutdawna gan izmet debug erroru.. 🙁 kaut gan staav release konfiguraacijas (no_debug_simbols) a taa straadaa … vieniigais pie katra lapas refresha, apacis apeed ap 100Kb atminjas….
  kadam nav subj. probza, jeb me liiki nokompileeja 🙂 ???

  Atbildēt
 8. Krish

  Bišķiņ pasenāk bija pāris cilvēciņi, kas teica, ka Apache uz Windows ir pornogrāfija, Apche uz windows nemūžām. A tagad, paskat, kaudzi lieto un priecājas. 😉

  Atbildēt
 9. misame

  Krish – teica. Un tas arii lieliem burtiem bija redzams setupa laikaa – apacis ir mainly domaats prieksh unixa, uz windiem var atklaaties daudzas NETESTEETAS lietas. Aciimredzot, tagad lietas ir uzlabojushaas.

  Atbildēt
 10. Krish

  coolynx: izstraadei protams uz win ir normaali. Es jau gribeeju teikt tikai to, ka tagad daudzi to izmanto ne tikai izstraadei, bet arii reaali darbam.

  Atbildēt
 11. wes

  man bik probl. ar veco versiju charset rulleeja. lapaas kur ..charset=windows-1257
  tagad raadaas crap garumziimju vietaa. kaadam kautkas liidziigs? mok httpd.conf failaa kaukas jaaliek klaat?

  Atbildēt
 12. wes

  tip httpd.conf failaa rindinju AddDefaultCharset [iso hvz] nomaini ar rindinju:
  AddDefaultCharset windows-1257
  paarstartee serveri
  enjoy!

  Atbildēt
 13. dzex

  man vienkaarshi peekshnji negaaja nevien apache versija.. es nez cik jau esmu izmeegjinaajis bet lieta taada ka ieraxtot adress logaa http://localhost/ peec apache instalaacijas.. man netiek atrasts taa adrese… es emsu instaleejis jau kaadas 150 reizes pirms tam visaadas versijas un ir gaajis bet te peekshnji viss un nekaaa… neiet.. vari kaut ieskreties.. testeejot raxta ka synatx ok.. bet reaali nekas neiet :(((

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *