Microsoft Windows Media Codec 9

download.pods.lv / DivX / direktorijā pievienoju Microsoft Windows Media Codec 9 822KiB. Tajā pašā direktorijā joprojām var atrast jaunākos kodekus ar kuriem vajadzētu varēt noskatīties DivX filmas.

Arhīvā nav pilnīgi visi iespējamie kodeki, bet gan populārākie un pēdējā laikā noderīgākie – AC3, DivX, Xvid, ffdshow, ogg.

7 thoughts on “Microsoft Windows Media Codec 9

 1. Didzis

  Slikts jau nav. Bet reāli lai divx filmas redzētu tomēr jāliek divx-sa oriģinālie draiveri. Nemēģināju xvid un pārējos kodekus. Bet nu divx toč nav svaigs tur iekšā.
  ;o(

  Atbildēt
 2. coolynx

  Didzis: neko nesapratu no tava komentaara, bet cik man zinaams, tad DivX 5.02 ir peedeejais pieejamais. Bez tam uz komercdivixa neviens vairs neripo nevienu filmu, ja neskaita dazhas grupas, paarsvaraa visi njemaas ar veciem kodekiem vai xvid.

  Atbildēt
 3. Didzis

  Pārbaudīju pavisam vienkārši. Novācu divx 502 no kompja, pamēģināju vai filmas (2 tikai) iet. Protams negāja. Uzliku Microsoft Windows Media Codec 9, nekādu izmaiņu – codec download error un klausamies tikai skaņu. Uzliku atpakaļ divx502, viss rullē.
  Pa rokai bija tikai divas filmas ko patestēt. Sorry, neesmu nekāds lielais filmu ripošanas, kodēšanas speciālists. Vienkārši mēģinu atrast foršāko un vienkāršāko veidu kā nejāties ar kodekiem. Vienam tāds, citam tāds. Uzinstalē citu, iet, bet visas pārējās filmas bremzējas.

  Atbildēt
 4. coolynx

  Didzis: lielaakaa saape ir m$ kodeki, jo kaa zinaams m$ netaisa prieksh cilveekiem. parasti uzliekot jaunu kodeku no m$ tiek paarrakstiiti kaartiiga piraata eksistencei noziimiigi faili, kas liedz skatiities lauzto m$ kodeku – divx. taapeec uzliekot kaut ko jauno no m$ dazhos gadiijumos vajadzees paarlikt arii kaadu no divx kodekiem. lai gan man pagaidaam ar shiem kodekiem nav bijushas probleemas, parasti taadas rodas ar kaadu ekzotisku kodeku 🙂

  Atbildēt
 5. Leeds

  Tiem, kas lieto veco WMP 6.4 versiju, var nesaspringt, jo ir vajadzīga vismaz 7 WMP versija, lai šos kodekus varētu uzlikt.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *