eMule Tarod Mod mājas lapa

Tie, kas lieto eMule noteikti, ka būs kaut reizi pamēģinājuši kādu no Tarod Modiem, kas skaitījās vieni no labākiem.

Starp Tarod un eMule izstrādātājiem radās nesaskaņas, jo pēdējie nebija ielikuši kredītus (atsauci uz autoru) pievienojot kādas izmaiņas no Tarod Mod nu un Tarod par to apvainojās kā rezultātā pameta eMule forumu un vairs nepiedāvāja savus eMule Modus. Man šķiet, ka pēdējais Tarod Mod temats bija garākais visā eMule foruma vēsturē.

Tarod eMule Mods

Lai vai kā, bet Tarod nav pametis scēnu un turpina kodēt savus Modus priekš eMule. Uz doto brīdi ir pieejams eMule v.023b [Tarod.14e] 15/1/2003. Taču palēnām tiek testēts Tarod Mod uz pēdējo eMule 0.25a versiju. Lejupielādēt nepiedāvāju, jo it kā šīs versijas nav pārāk stabilas un grauž procesoru, bet varbūt es kļūdos. Ja kāds gribēs, tad pats atradīs un lejupielādēs.

Tiem, kas tāpat kā es vēlas sekot līdzi jaunām Tarod versijām varēs biežāk ieskriet eMule [Tarod] Mod lapelē.

6 thoughts on “eMule Tarod Mod mājas lapa

 1. /dev/null

  Man Tarod versijas spraaga nost. Visbiezhaak tas gadiijaas, pakustinot scrollbaru. Shitaas peedeejaas gan neesmu meegjinaajis.

  Atbildēt
 2. JJ_Dilan

  Cik sapratu, tad pirms pāris h tika palaista jaunā versija. Tajā ir viss vecais(labais) iekšā, un tā ir piemērota jaunajam eMūlim.

  Atbildēt
 3. /dev/null

  Tarod razho versijas vienu peec otras 🙂 Paspeejis jau uzkodeet veel divas – 15c un 16. “Fixed another crash bug -I think that is last one, finally. :)” – tas par peedeejo. Nu, cereesim…

  Atbildēt
 4. coolynx

  /dev/null: tu labaak pasaki vai tev crasho vai nee. es to pirmo 15 versiju izmeegjinaaju un man 98% noslodze bija un naacaas nokillot. pagaidaam atturos testeet, lai citi patestee 🙂

  Atbildēt
 5. /dev/null

  coolynx: ar 15b noslodzes nebija, bet crashoja ljoti biezhi, paargaaju uz parasto 0.25b. Tarod.16 veel neesmu meegjinaajis.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *