Windows Media Player 9 Final un Windows Media Encoder 9

Šodien iznāca fināla versija Microsoft Windows Media Player 9 Final. Kā arī Windows Media Encoder 9, kas ir domāts tiem, kas paši strādā ar video apstrādi un vēlas izmantot Microsoft izstrādāto ekoderi.

Tāpat kā iepriekšējās versijas, kas nāca pēc WMP 6.4 arī šo laikam nelikšu, jo Microsoft ir raksturīgi palielināt programmu un to mēģina kompensēt ar pievienotajām iespējām, kas man principā nav vajadzīgas un tā arī nekad tās nelietošu. Žēl, protams, ka veco labo WMP 6.4 nav uzlabojuši, jo pagaidām nav labāka pleijera no Microsoft.

Es vismaz nogaidīšu līdz kāds to notestēs un būs jēdzīgas atsauksmes. DivX var skatīties arī ar veco 🙂

Lejupielāde:
Windows Media Player 9 Series (for Windows XP) 9 899 KiB
Windows Media Player 9 Series (for Windows 98 SE, Me, and 2000) 13 625 KiB
Windows Media Encoder 9 9 687 KiB

14 thoughts on “Windows Media Player 9 Final un Windows Media Encoder 9

 1. fosco

  Shitaadus sviestus un visaadus tipa Real Playerus ar hidra pidra fiichaam kuras nehren 100 gadus nav vajadziigas, savu muuzhu vairs uz kompja nelikshu!!! NU nafig tas vajadziigs, pasakiet man luudzu, tas ir taa pat kaa ar 3-sho WinAmpu. Liels, gljukains sisteemresursu noeedaajs!

  Atbildēt
 2. Dreef

  Nu tipa vakar ap 22.00 jau bija pieejams lejupielādēšanai ;-). Tipa man jau kopsh vakardienas staav uzinstaleets un meegjinaaju kaut ko saprast kas labs un kas sligts, bet liidz atsauksmeem biki jaapagaida ;-).

  Atbildēt
 3. Hans

  HAI! Es arii izmantoju to 6.4 Neredzu apsoluuti nekaadas vainas! Vismaz viss iet un negluko. Winamp3 uzliku un tuliit noliku, jo jeegas no taa nekaadas! Ja nu dariit nav ko, nu tad pacakareeties jau var 🙂

  Atbildēt
 4. oasis

  Nee 9 tuliit vilkshu tad jau redzees kas tur iekshaa, bet liidz shim 8 labaakais tam vismaz fullscreenaa ir scrollbars nav jaannem nost fulscreen lai padziitu!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *