Bīstams caurums Windows XP čaulā

Un atkal caurums, kā jau ierasts tas ir Windows caurums, pie tam esot arī bīstams, jo tas ir pašā čaulā. Sīkāku informāciju var atrast Micro$oft mājas lapā kā arī ļoti interesants raksts par to kā izmantojot mp3 failu var iegūt jūsu sistēmu ir atrodams the inquirer lapā.

An identified security vulnerability in Windows XP could enable an attacker to compromise a user’s Windows-based computer and gain complete control over it, if the user visited the attacker’s web site or took other, less likely, actions. You can help protect your computer from this and other identified security concerns by installing this update.

Visi Windows XP lietotāji ņem un lāpās Q329390_WXP_SP2_x86_ENU.exe 283KiB.

Vēl arī var palasīt par citu ielāpu jeb uzlabojumu, kas padarīs noklusēto pārlūku, kas nav Internet Explorer, darbu daudz draudzīgāku ar Windows komponentēm ntfs.org.

11 thoughts on “Bīstams caurums Windows XP čaulā

 1. Kristao

  Kad tad taadu caurumu nav vinjiem biijushi :). Bet smiekliigaakais ir tas, kad palaizhot “TOUR” ieksh WinXP–>start–>accesories tur tev baazh batonus ausiis, ka sisteema ir visdroshaakaa, kuru aizsargaa ar uguns sienu :).

  Atbildēt
 2. Mateo

  Lietoju datoru kaa izklaidi un Windows XP ir pagaidaam vislabaakaa (bija 95 un 98 second edition). Arkaartiigi reti uzkaraas un arii tad manis pasha vainas deelj, iznjemot dazhas vizuaalaas fignjas, kas nav iisti savietojushaas. Mani XP apmierina kaa parasto lietotaaju.

  Atbildēt
 3. squash

  Zel, ka pasaule, klusee, kaads explot kods jaliek tajaa *.mp3 faila. Labprat gribetu pajuuzot, dazjadas sisteemas. Varbut kadam ir kads nepaaraak legals links, kur shaadu info varetu ieguut? Ja kas mailojiet: fahrenheit@one.lv

  Atbildēt
 4. Laucenieks

  Manupraat, winxp buus kaut cik normaalaa taavoklii (varbuut) tikai peec paaris gadiem. Shobriid taadu sisteemu nemaz negribas instaleet. Vismaz vecaas, labaas win98 os bagus es izprotu un speeju no tiem izvairiities … bet xp ….

  Atbildēt
 5. User

  Vispaar XP man labaak patiik par 98 (ja neskaita dazhas lietas, kas traucee u.t.t.
  Cereesim, ka vairaak nekaa tragjiska tur ieksh XP neatradiis!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *