Netscape v7.01

Tiem, kas uzticās lielām kompānijām un daudz maz stabilai programmatūrai var lejupielādēt jauno Netscape 7.01 31 619 KiB versiju. Jaunajā versijā tiek uzsvērts pop-up logu bloķēšanas iespējas un tāda lieta kā “Home Page Group”, kad ir iespējams palaist uzreiz vairākos tabos speciāli saglabātu grāmatzīmju grupu. Mozillas un Phoenix lietotāji jau izmanto šīs iespējas, bet Netscape lietotāji tikai tagad varēs baudīt šo prieku.

Godīgi sakot neredzu nevienu iemeslu nomainīt savu Phoenix, kas svēra nedaudz virs 6 mebibaitiem pret jauno Netscape, kas sver virs 30 mebibaitiem.

Par jaunumiem un citām lietām šajā versijā var palasīt sīkāk Netscape lapā.

8 thoughts on “Netscape v7.01

 1. coolynx

  bush: atshkjiriiba galvenokaart ir tajaa momentaa, ka netscape ir iekljautas papildus pribambasi visaadi playeri, plugini utt., bet opera, mozilla, phoenix ir bez.

  Atbildēt
 2. nix

  35mb? nu bet tur tak laikam ir mailers un citi pribambasi iekšā. bet phoenix reāli rullē: par visādiem pop-up sen esmu aizmirsis (tas bija iemesls, kāpēc no dažām lapām uz bezmaksas serveriem pēc iespējas ātrāk tinos prom).

  Atbildēt
 3. AAA

  Meeginaaju noinstaleet, pet laikam kaut kas nav kaartiibaa ar kompi. Intalaacijas laikaa tiek izmests pazinojums “Error occurred during installation – Netscape XPCOM:-204no_install_script”. Kurs gudrais zina kas tas ir, un kaa atrisinaat so probleemu? Paldies.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *