AVG 6.0 build 426 Anti-Virus System Free Edition

Ja reiz sākām runāt par antivīrusiem, tad te būs jauna versija no grisoft.com. Tie, kas ir gatavi riskēt un eksperimentēt var lejupielādēt AVG 6.0 build 426 5 250KiB antivīrusa programmas bezmaksas versiju, jo tiek piedāvātas arī maksas versijas.

AVG

Ja nemaldos, tad pirms kāda laika, šī programma bija bezmaksas tikai priekš Amerikas Savienoto Valstu pilsoņiem.

Šobrīd viņi ir mainījuši savu politiku, jo iespējams, ka iepriekš minētā apstākļa dēļ tā nekļuva pietiekami populāra un tagad šī programma jau ir bezmaksas kā privātajiem tā arī biznesa klientiem lietošanai ofisos ne tikai amerikā, bet arī citās valstīs. Par to, ka šī programma sākotnēji bija paredzēta “US Only” liecina adrese – us_downl.htm, bet jaunās izmaiņas ir minētas paskaidrojumā:

AVG 6.0 Free Edition offer is valid for all single home and office end users Worldwide.

Pats šo programmu vēl neesmu lietojis un neko sīkāk nemāku teikt, tā kā testēšanas prieki būs jāuzņemas jums pašiem. Vēl tikai piebildīšu, ka šai programmai it kā esot arī spraudnis (?) (plug-in) priekš The Bat! e-pasta klienta. Vienīgi nezinu vai šajā bezmaksas versijā tas ir iekļauts. No maksas versijas šis bezmaksas variants atšķiras ar dažām apgrieztām iespējām un nav tehniskā atbalsta, bet vīrusus ķer tāpat.

14 thoughts on “AVG 6.0 build 426 Anti-Virus System Free Edition

 1. coolynx

  Pow: vismaz agraak kaut kas taads bija “US Residents” vai kaut kas tamliidziigs. Tagad jau vairs shii ierobezhojuma nav, jo ir Worldwide.

  Atbildēt
 2. coolynx

  Pow: neliela pastaiga pa Google un te ir apliecinājums, ko atradu vienaa lapaa:
  AVG Free Edition: free anti-virus utility with free monthly updates (U.S., Canada, U.K. only)
  Paareejiem jaamaksaa… bet nu jau taa ir veesture, laikam sapratushi savu kljuudu 🙂

  Atbildēt
 3. endrju

  shito joku es jau darbaa esmu uzlicis labu laiku, un tiiri normalai kjer virii. vismaz probleemas nav bijushas, un nokjerti ir daudzi. portams ir arii visaadi prikoli, ka viirusi skaitaas arii “Music Search”, bet tas taa. straadaa normaali, anyway. un updatojas arii normalai. rulz, ja vaig pa fraijo.

  Atbildēt
 4. Stalkers

  Pa brīvu viņa ir tikai Home vai Single Office lietošanai – respektīvi firmas dators nedrīkst būt pievienots tīklam!!! 🙂

  Atbildēt
 5. Sisis

  Man šitā programma jau faktiski ir visu laiku. Kādreiz bija McAfee, bet jaunākā versija aizņēma baigi daudz vietas un vispār diez ko negāja, nebija nekādas jēgas. Pēc tam uzsdādīju grisoft AVG. Ļoti laba programma.

  Atbildēt
 6. 1

  AVG man noķēra boot sektora vīrusu un vēl kaut kādu … McAfee (regulāri atjaunots) tiem skrēja pāri bez aizķeršanās un pat nebrīdināja par to klātbūtni.

  Atbildēt
 7. R21vo

  shameejie atsuuta to seriaalo nummuru, vienkaarshi tas mails var neatnaakt vienas dienas laikaa, labaak pameegjini uz dazhaadiem maila serveriem.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *