Adobe Photoshop 5.5 Codepage Switcher

Savaidzējās uzrakstīt tekstiņu krievu valodā iekš Photoshop 5.5, jo Adobe Photoshop 7.0CE nebija pie rokas un burtiņi bez tā nerakstās, ko nu.
Lai vienmēr būtu pie rokas un tālu nebūtu jāmeklē, tad speciāli priekš šīs versijas Adobe Photoshop 5.5 Codepage Switcher.

Adobe Photoshop 5.5 Codepage Switcher

Šī programma nav nekas jauns, vienkārši nekur nevarēju atrast. Pareizāk sakot, pāris minūšu laikā nevarēju izdomāt, kur tāds zvērs varētu dzīvot un vienmēr būtu atrodams, izdomāju iemest podā, lai būtu. Varbūt vēl kādam noder.

Tiem, kas lieto 7.0 CE (Central European Edition kurā jau ir iebūvēts Baltic un Cyrillic fontu atbalsts) versiju tie arī turpina lietot šo versiju un nesatraucas par valodu. Pārējiem 5.5 versijas lietotājiem šis rīks nodrošinās pārslēgšanos starp kodu tabulām. Vajag Cyrillic burtiņus, iebakstam attiecīgajā caurumā un darbojamies, ja vajag atpakaļ ar latviešu burtiņiem parakstīt, tad atveram šo rīku un iebakstam attiecīgi Baltic kodējumu un rakstam.

Ak jā, arhīvā ir iekļautas divas versijas – priekš 98 logiem un NT tipa, kas strādā kā windows 2000 tā arī uz XP.

11 thoughts on “Adobe Photoshop 5.5 Codepage Switcher

 1. Anonīmais

  hmz, jamais tikai keyboardu paarswitcho. aber to dara normaali arii tilde (ja mazliet mazliet pakakareejas ar registry keju vienu). savukaart, ja gribaas ieksh fotoshopa rakstiit latviski, naakas izveeleeties CE versiju, kas nerulz, jo pats njemos ar 5.5 (visas manas vajadziibas 100% apmierina).

  Atbildēt
 2. Grrr

  Fiška zvērā būtu, ja arī strādātu… Nu labi, es mēģināju darbā ar Photoshopu 6.0, būs jāizmēģina mājās ar 5.5… varbūt strādās.

  Atbildēt
 3. Lauznis

  Ja vajag tekstu latvieshu val., parasti uzrakstu to notepadaa, vai, dazhreiz, pat Start->Run un no turienes Ctrl+C un Ctrl+V

  Atbildēt
 4. ManInBlack

  MJa…. Vis jau butu labi, ja tas tuulis stradatu ari… Kads vispar ir pameginajis?? Ka tas daras??? Es jau nopriecajos, ka nebus jamekle photoshops 7.0 CE, jo man te viena majas lapinja fixi japartaisa krieviski. Latviski jau nav problemu – garumzimes var piezimet klat, a vot krievu burtus ta nefiga nevar uzzimet.. :)))
  ManInBlack

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *