Konkurss par Ugunssienas produkta nosaukumu

Imis21 informēja, ka firma Ugunssiena rīko konkursu par viņu izstrādātās ugunssienas nosaukumu.

Lai piedalītos konkursā ir jāaizpilda un jānosūta forma, kas ir atrodama šeit.

Labākā nosaukuma autoram ir iespēja kā dāvanu saņemt vienu no šīm lietām:

RAM256MB PC133 MS Wireless IntelliMouse
DVD-ROM IDE AMD CPU Duron 1200MHz
Logitech Internet Navigator Keyboard
Creative Labs SoundBlaster Live 5.1
Logitech MouseMan Dual Optical USB
Creative Labs Speakers Inspire 2400

Konkursa termiņi un noteikumi nav zināmi. Tā kā iespējams, ka tas beigsies tajā brīdī, kad būs atsūtīts labākais nosaukums.

Vēlu veiksmi!

10 thoughts on “Konkurss par Ugunssienas produkta nosaukumu

 1. Imis21

  Ja kaadam ir interese uz kā tas produkts bāzēts tad var jau lapu palasīt, un ir bāzēts uz FreeBSD. Nosaukums vēlams lai būtu izrunājams gan latviski gan angliski. Kādēļ vērts popularizēt, tādēļ, ka pat pasaulē nav daudz korporatīvo farwolu, kas izceltos ar tik labām īpašībām. Ugunssiena gatavojas iziet pasaulē, nedomāju ka tas būs viegli un kur nu vēl ja nav produktam sakarīgs nosaukums.

  Atbildēt
 2. android_

  Tas firewalls nav vienkaarshi FreeBSD ar kautkaadu ‘human frendly GUI’ uztaisiitu un viss, par kuru tik kaasts naaviigs pikjis. Liekas ka ja tas nebuus open source tad taalaak par riigu tas projekts nekur netiks. Nepretendeeju uz 100% taisniibu, bet man liekas ka to visu gandriiz var izdariit par free uz linuxa, protams ja ir pietiekoshi taisnas rokas. Bet vienalga lai veicas tam projektam !!

  Atbildēt
 3. Imis21

  2 android_: Jā ar ļoti taisnām rokām ir iespējams iegūt gandrīz visas Ugunssienas fairwola funkcijas arī uz linux. Vienīgi sāls jau ir iekš integrētas sistēmas, kur atsevišķie programmu moduļi ir spējīgi sadarboties, un pats galvenais ir administrātoram draudzīgs interfeis. Jo ko dot dev kaudze ar programmām ja tās darbināt tev nav pa spēkam.
  Open source produkts ir laba lieta, bet tādiem produktiem dieskā nav ar suportu. Un cenas, priekš uzņēmuma kam tiešām drošība ir svarīg, nemaz nav lielas.

  Atbildēt
 4. noisex

  Imis21. kad bus pasludinats: the winner is? tb, kad beigsies konkurss un vel…. cik saprotu, tad tas firewall bazets uz FreeBSD mashinas, kas ieslegta demilitizetajaa T veida Firewall zonaa, tatad Jus liekat savejo dzelzi!!! Tatad administrejat arii JUs…karoch pats uznjemums neko nevar dariit….un veel, kas notiek, ja pienjemsim pasutitajs bus Japanaa -Jus lidosiet uz Japana un uzstadisiet dzelzi?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *