Interneta hemoroīdi diskontā

Sēžu un ēdu saldējumu. Nu un, visi normāli cilvēki vienos naktī ēd saldējumu. Ēdot, baigi labi paralēli var lasīt, tajā skaitā arī ložņāt pa tīklu. Atvēru kaudzi ar lapām un sāku tās pārskatīt ar acīm un pa vienai vērt ciet, tad uzklīdu uz šīs lapas diskonta lasāmgabali. Uzmanību piesaistīja šis te lasāmgabals Lībiešu krasta kaislības. Bija nojauta, ka teksti būs *savdabīgi*, attiecīgi šis varēja būt vis *savdabīgākais* 🙂

Sāku lasīt. Sākumā šķita nedaudz stiepts tas teksts, bet aizvērt to neļāva tas cik detalizēti autors apraksta dažas nianses. Patiesībā tas bija mājiens, ka tur gaidāms kaut kas interesants.

Izskaidrošu domu. Var uzrakstīt šādi: “sēž cilvēks un pīpē”, var nedaudz izvērsties jeb kā es saku “izvirst” un uzrakstīt šādi: “vēlā vakara stundā uz sliekšņa, atstutējies pret stenderi, sēž cilvēks zaļā cepurē un pīpē zāli”, bet perversi būtu šādi … nē tas būtu perversi un tapēc es nerakstīšu, jo kaut kas uz to pusi ir atrodams augstāk minētajā lapā.

Man patika domu gājiens – savērpt visu vienā rakstā. Te viens citāts no raksta kuru neizlasīju līdz galam, jo acis līp ciet un saldējums beidzās, 🙁 bet šis citāts mani pamudināja izlasīt pirmās 3/4 no teksta ēdot saldējumu… nākošreiz jāņem vairāk, lai sanāktu visam rakstam.

Mēs ar Ievu tikko bijām apsēdušies pēc pusstundu garas peldes un tagad es sēdēju, apskāvis viņas plecus un, nedaudz pārliecies pār viņas labo plecu, lūkojos, kā saules stari rotaļājas ūdens pilienos uz Ievas krūtīm, ko saules stari vēl nebija paguvuši nožāvēt. Izvirtību cienītājiem varu paziņot, ka Ievas krūtis nebija kailas – tās sedza godīgs bikini, tomēr bikini ir domāts, lai aizsegtu tikai pašus ekstrēmākos sievietes daiļumu punktus, tāpēc saules un ūdens pilienu krāsu rotaļa uz peldkostīma nepiesegtajām ķermeņa daļām bija labi saskatāma.

Nu kā? Jūtam rozīnīti. Tas bija tāds pumpuriņš jeb paveidiens, tālāk būs vēl jautrāk.

13 thoughts on “Interneta hemoroīdi diskontā

  1. Imis21

    Lasot brīžiem pārņem doma, ka skaties kādas stulbās amerikāņu komēdijas fragmentus. Joki ir labi, un pasmieties arī var labi. Patiesībā varētu pat uzņet tādu filmiņu pēc šāda scenārija. Sanāktu jau reāls “šizo”, bet scenārijs paliek scenārijs. Un daiļrade ar ir vērtība lai kāda tā nebūtu. Respekts pret autoru, sarakstīt tādu tekstu.

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *