Lieliem saitiem arī ir hostinga problēmas

Šodien daudzi, jo daudzi Neowin.net apmeklētāji uzgavilēja, jo ir atrisinātas problēmas ar hostingu un zinju portāls atkal ir atgriezies.
Jau vairākas reizes šī lapa ir aizvērusies dēļ tā, ka serveru uzturēšanas izmaksas ir bijušas pārāk lielas un kļuvušas par nepanesamu nastu to saimniekiem, kā rezultātā tika pieņemts lēmums aizvērt projektu. Pēdējā reizē bija problēmas ar izlecošiem logiem kuri tika izmantoti reklāmām. Cik nopratu, tad šī problēma nu ir atrisināta un lapa nu būs atkal pieejama.

Kā rādās, tad lieliem saitiem ir tādas pašas problēmas kā maziem. Nepopulārus lēmumus (ja nemaldos, tad Šķēles kungs mīleja teikt …) pieņemt ir ļoti grūti, bet dzīve ir vēl grūtāka un bez šādiem lēmumiem tā nav iespējama.

Tā kā man viss pasākums ar jauno satura vadības sistēmu pajuka un nav zināms, kad kaut kas būs un vai vispār būs, tad gribas saglābt vēl to, kas ir glābjams. Varbūt ir kāds, kas varētu nodrošināt hostingu vienai nelielai lapiņai, kas principā bija domāts kā apakšprojektiņš Podam, bet tagad ir jāattīsta kā atsevišķš pasākums, jo pods tā kā tā nosprāgs.

Tātad tiek meklēts aptuveni šāds pasākums:
Unix vai Linux/Apache/PHP/MySQL/SSH/crontab/.htaccess un kanāls bez trafika ierobežojumiem.

5 thoughts on “Lieliem saitiem arī ir hostinga problēmas

  1. rembrants

    Prasības tiešām tā neko… Vēl tikai vajadzētu 50 Gb diska vietu savu filmu regulārai bakupošanai un pieeju skandināvijas 0-Day serveriem 😉

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *