Fabrikā atkal jautrības

Ik pa brīdim Fabrikā parādās dažādas dīvainības. Tad nomaina dalībniekiem vārdus jeb iesaukas, tad pašas bildes. Tagad atkal kārtējo reizi ir nomainītas iesaukas.

Fabrika

Interesanti vai to dara paši Fabrikas veidotāji vai kāds palīdz?
Ja gadījumā nepaspēji ievērtēt elītos nikus, tad to var izdarīt šeit.

[papildināts vairākas reizes]

Pēc šiem tekstiem var noprast, ka Fabrikas saits, tomēr tiek aktīvi hakots, jo ir nomainītas visu tekstu anotācijas ne tikai dalībnieku vārdi.

Fabrika

Šādi izskatās oriģināls. Un te var redzēt bildi ar pilnu rakstu. Šī bilde ar tekstu kopā ļoti labi izskatās 🙂

Fabrika

Pēs nostāstiem B. Ripa esot Fabrikas producente. Te viena saite uz informāciju par dalībnieku ar niku Carlos un trests.lv. Laikam hakerim nepatīk, ka pasākumā piedalās producentes radi un draugi un viņš savas dusmas izgāž hakojot saitu. 🙂

Jūtu līdzi Graftonam, kas tagad lāpa savu Avaloniņu.

Pēc kāda brīža Fabrikas saits jau izskatījās šādi.

Fabrika

19 thoughts on “Fabrikā atkal jautrības

 1. nelabs

  hehe, vienreiz jau saits arii bija uzhakots, bet toreiz tikai pieveinotas kaadas 1000 balsis tieshi izbalsoshanas dienaa isu laiku pirms beigaam.

  Atbildēt
 2. .squash.

  Brr, es labpraat paskatiitos kaa top taa service pack.. jeb bug fix;) Runajot par to saitu, tad man liekas, ka tu ir ieksheejais hakeris kaut kaads, kas to visu hako, vai arii AVALON cms ir palicis atveerts logins (user: DEMO pass: DEMO). Un taa saucamais hackeris ir atradis url, kur pac CMS galbaajas, so.. I think nothing more;)
  Bet nu taa pat ir skaisti, hex! Carlos 😛 Man jau likaas, ka parak jociigi. Kaut kads bazars gaaja, ka visnh ir aktieris..;P Diezgan labs aktieris kaa izraadas. LOL.. Dziive paliek kraasainaaka;P

  Atbildēt
 3. Laucenieks

  nu, vechi, es juus visus apbriinoju! Neviens sheit neskataas fabriku, bet visi ir redzeejushi ka tiek uzlausta fabrikas lapa … kautkas te nav tiirs. Fabrikas webs pats pa sevi nelec aaraa kaa popup!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *