Symantec Norton Systemworks Pro 2003 NFR par brīvu?

Symantec Tīklā parādījusies ziņa, ka Symantec piedāvā izmantot iespēju un iegūt savā īpašumā Symantec Norton Systemworks Pro 2003 NFR par velti. Vienīgais, kas ir jāizdara – jānosūta viņiem savs vārds, uzvārds, kompānijas nosaukums, sava adrese, e-pasta adrese un pēc kāda laika tiks nosūtīta bezmaksas kopija ar šo programmu. Vismaz tā ir rakstīts viņu lapā Symantec Norton Systemworks.
Es godīgi sakot tāpat kā daudzi citi neticu šim trikam, jo pat gadījumā, ja arī tā ir taisnība, tad iestāsies otrs variants, ka viņi nespēs pilnīgi visiem gribētājiem nosūtīt šo bezmaksas kopiju. Attiecīgi, ja kāds arī saņems, tad tie būs vai nu pirmie sūtītāji vai arī tikai Amerikas pilsoņi.

Avots: xp-erience.org, kur var palasīt arī komentārus par to kā daži jau ir saņēmuši atbildi un apstiprinājumu, ka bezmaksas kopija *drīzumā tiks* izsūtīta.

4 thoughts on “Symantec Norton Systemworks Pro 2003 NFR par brīvu?

 1. MR.LSD

  Dear MR.LSD,
  Thank you for your interest in Norton SystemWorks Professional 2003.You will receive your free NFR copy within a few weeks.
  For more information on Symantec products and the Symantec Partner Program, visit www.symantec.com/partners . If you are already a Symantec Partner, re-visit PartnerNet and logon to our new PartnerPromos site (separate password required) to take advantage of PartnerMarketing, a new direct marketing tool that allows you to customize and send Symantec direct and e-mail campaigns to your customers with a simple click of your mouse!
  Sincerely, Symantec Partner Program Management e-mail: PartnerUS@symantec.com
  Piereģistrēties jau var, bet kāda tolka?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *