Overnet 0.30.2

Kaut kā biju palaidis garām Overnet 0.30.2 iznākšanu. It kā biju Overnet saitā iegājis pirms divām dienām, bet jauno versiju nemanīju…
Ir iznākusi jauna versija Overnet 0.30.2 1 190Kb.
Izskata ziņā nekā jauna nav – tas pats vecais un tizlais interfeiss, bet ir izlabojuši pāris kļūdas un tagad ir pazudis on.exe, kas parādījās 0.30 versijā, bet tā vietā ir parādījies checknet.exe.

New:
Availability
contact.dat is getting better spread
Start looking after we are connected to network
Removed Q jumping
UDP traffic counted toward bandwidth limits

Fixed:
Fixed memory leak
Fixed routing bug
Fixed import command
Allow you to quit even when a file is hashing
When you change the temp directory it now rehashes
Now 1 send for TCP messages

Gribēju tikai atgādināt, ka tā joprojām ir tikai beta versija.
Bet tiem, kas negrib šķirties no vecā labā ēzelīša var pamēģināt eDonkey jaunāko brāli e-mule, kas ir daudz vieglāks un skaitās atvērtā koda produkts. Bet galvenais, ka papildinājumi iznāk bieži un ir dažādas priekšrocības attiecībā pret eDonkey.

Starp citu Dreef ceļodams ar savu lapu no viena servera uz otru ik pa brīdim uzraksta par jaunumiem no eDonkey pasaules.

15 thoughts on “Overnet 0.30.2

 1. coolynx

  bez nika: bet nav nekas jashaaro… pie tam zinot, ko atvelk cilveeks no edonkey/overnet var pateikt, kas naakamajaa dienaa buus topaa ieksh .lv DC hubiem. Tas jau ir pieraadiits fakts. 😀

  Atbildēt
 2. bez nika

  Nu ja – nav jāšāro. Visiem tikai gribas lādēt un neko nedot citiem. Ļoti “pozitīva” attieksme. Pie tam es nekur nesteidzos un nevajag man šodien to softu tikai tāpēc, ka pēc nedēļas tas iznāks oficiāli. Kad vajadzēs vai būs pieejams arī nokačāšu.

  Atbildēt
 3. coolynx

  bez nika: ar vaardiem “nekas nav jaashaaro” es biju domaajis, ka nav jaaizteeree lieki 10Gb vai vairaak veertiigaas diska vietas tikai taadeelj, lai tiktu kaut kaada hubaa, kur ienaakot visi kaa izsalkushi sunji metas uz galjas gabalu. es neesmu no tiem, kas neljauj citiem lejupielaadeet kaut ko no sevis. Pat pa dienu, kad mDSL no aarzemeem nevar neko lejupieladeet es atstaaju Overnet, lai no manis vareetu mieriigi *kachaat*, kas arii notiek uz pilnu klapi. Noshaareeti man ir aptuveni 20Gb. Overnet/eDonkey sharee arii tos failus, ko tu shobriid pats lejupielaadee attieciigi nekas nav *speciaali* jaashaaree, jo tas notiek jau no briizha, kad tu pats kaut ko velc. Tas ir tas, kas man nepatiik ieksh DC un patiik eDonkey/Overnetaa. Jaatziist, ka softu es maz no Overneta velku. Vairaak gan ar filmaam aizraujos, bet nu katram savs.

  Atbildēt
 4. bez nika

  Nu bet ar filmām tak ir tieši tas pats. Nesaprotu cilvēkus, kas velk katru krapainu skrīneri, kur pat aktieriem sejas nevar saprast. Un tikai tāpēc, lai būtu redzējis filmu vienu nedēļu ātrāk kā citi. To jau tikai nosacīti var saukt par filmu.

  Atbildēt
 5. coolynx

  bez nika: nez no kurienes tev tik aplams priekshstats par to ka kaads velk screenerus no Overneta?
  No eDonkey/Overnet veel neesmu novilcis nevienu screeneri pat DVD screeneri ne, jo tas ir lieki nosists laiks, kas mDSL gadiijumaa ir diezgan saapiigi, jo kanaals ir mazs. Jaa es vilku ar eDonkey kaa arii tagad ar Overnet turpinu vilkt visas jaunaakaas filmas kaa arii reti sastopamas filmas un kas? Es gan pat nemeegjinu sacensties ar kaadu par to kursh pirmais apskatiisies to vai citu filmu, jo es to nevaru atljauties taa kaa mDSL 30kb nav tas pats kas kaadam 600kb vai vairaak.
  Es arii nenoliedzu, ka DC ir ljoti labs, ja tev ir labs aatrums bez trafika ierobezhojumiem un visus labumus glabaa uz sava cietaa diska, tad es pats lietotu DC, jo arii tur ar labaam shaareem var dabuut daudz ko. Bet, kameer man nav normaala piesleeguma un diskaa nav liekas vietas, tikmeer lietoshu overnet vai edonkey/e-mule. 🙂

  Atbildēt
 6. LorD RameX

  hm a kaads tad isiit ir Win nepiecieshamas la ito Overnet uzincaleet 😕 man zem W98 jams ar nelabiem lamuvardiem nomirst jo nevar artast kauakdu Microsoft.NET passsport tobish Passchk nomeerde kernel32.dll ??

  Atbildēt
 7. MZM

  Man arii neizdevaas Overnet ieinctaleet. eselis aizgaaja, DC (ne DC++) arii.
  DC ir 2 truukumi:
  1. vajadziigi xxGb ko shaareet (man ir 4 Gb Hdd – ielieniet nu Alfa hubaa..)
  2. failiem nav pirkstu nospiedumu – ja kaads paarsauc xxx par yyy tu nekad neuzzinaasi, ka tas ir tas pac. eselii taa nav.

  Atbildēt
 8. Pow

  zem winXP arii neiet. uzinstaleeja .net framework, bet tikuntaa nelaizjas, izmet kautkaadu erroru, ka nevar atrast kaukaadas klases..

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *