Google Toolbar exploits

Iekš hackers.lv izlasīju par Google Toolbar exploitu. Nedaudz satraucos, jo kā nekā pats izmantoju šo neatņemamo pārlūka sastāvdaļu.
Izlasīju rakstu greymagic.com, kur bija minēts, ka caurumainā versija ir 1.1.58.
Palūkojos uz Google About logu un ieraudzīju šo te bildi.

Google

Tagad saprotu kapēc Google ir spēks. Lasam šo te un liekamies uz otriem sāniem 😉

We notified Google about these problems on 31-Jul-2002 and worked with them to fix the issues. Google has been very responsive and quick to produce a fixed version (1.1.59/1.1.60).
The new version began distributing on Wednesday (07-Aug-2002) noon using the auto-update feature in the Google toolbar. Therefore, most of the toolbar’s users should be protected from these vulnerabilities by now.

Googles Toolbars autoatjaunojās… We are saved!

15 thoughts on “Google Toolbar exploits

 1. s-

  tak bljin… tikko bija man 1.1.58 vers (nebij apdeitota) domaaju pac uzlikshu jamo. aizeju uz googli, saspiezhu visas vajadziigaas pogas, tuuliit buus… nea, man jau esot… labi, uninstall complete, ejam veelreiz (ieprieksh outpostaa un paarluukaa eneiblojot visus scriptus un ActiveXus), it kaa viss ok, downloading… spiezham “yes” uz dialoga, bet… installation failure… un taa vislaiku. kur probza?

  Atbildēt
 2. coolynx

  s-: grūti pateikt, varbūt konfliktē ar Hotbar 3.0. Tiešām nezinu. Man ir autoupdeits… Redzēs rīt, kas darbā notiek.

  Atbildēt
 3. s-

  nu hotbaru jau itkaa senas dienas atpakalj jau kaa esu izmetis… security levelji visi uz super-ultra-mega-LOW… nu nez, moshka pashai guuglej kaads gljukz

  Atbildēt
 4. bez nika

  Kad Bils grib Windows automātiski atjaunot, tad tas sako ar šaušalīgu jaudu, kad Google savu trojāni paši apdeito, tad viss kulē.

  Atbildēt
 5. coolynx

  bez nika: Esmu tevi jau diezgan sen piefiksējis un man šķiet, ka tu pa daudz kul sviestu.
  Google Toolbaru tev neviens neliek izmantot, par to nav jāmaksā un tā caurumi tiek izlaboti pāris dienu laikā. Diemžēl Microsoft nevar palepoties ar šādiem argumentiem it īpaši pēc pēdējā Win32 API cauruma, kuru cik es nopratu viņi nemaz netaisās lāpīt.

  Atbildēt
 6. bez nika

  Katrs kuļ to, kas šim labāk sanāk 🙂
  Arī Windows tev neviens nespiež izmantot. Arī alternatīvas ir. Bail no caurumiem? Neslēdzies pie interneta, sēdi atompatversmē un ar bailēm gaidi rītdienu. Tikai neaizmirsti pārbaudīt konserviem derīguma termiņu :)!

  Atbildēt
 7. coolynx

  bez nika: priekš PC es nezinu nevienu alternatīvu M$ windowzam. Nu nav. Nekorekts salīdzinājums. Lai gan google ar citiem meklētājiem arī nav īpaši korekti salīdzināt, tomēr tie ir konkurenti un alternatīvas.

  Atbildēt
 8. karamba

  OpenSSH 3.4 released June 26, 2002.
  Contains support for SSH1 and SSH2 protocols.

  A trojan was discovered in the OpenSSH ftp distribution on August 1st. Anyone who upgraded between July 30 and then is encouraged to read the following advisory to learn how their system may have been compromised.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *