Trase.lv – ceļojumu apraksti

Latvijā ir atvēries jauns privātais projekts, kas būs veltīts tūrismam un ceļojumu apskatiem – trase.lv. Šajā saitā varēs piedalīties diskusijās un dalīties ar iespaidiem par saviem ceļojumiem, ievietojot savus rakstus un bildes.
Saitā šobrīd jau ir apskatāmas bilžu galerijas ar aprakstiem no vairākiem ceļojumiem.

Trase.lv

Lai gan saita nagla ir divu jaunu avantūristu ceļojums uz Ķīnu, kur viņi dosies pa sauzemi ar autostopiem un sabiedrisko transportu.

Viņi pārvietosies pa sauszemi ar autostopiem un sabiedrisko transportu. Plānotais ceļojuma ilgums ir 75 dienas, tomēr maršruts un laiki ir provizoriski, tie var mainīties neparedzamu apstākļu, iegribu vai šķēršļu rezultātā.

Labākais ir tas, ka mums visiem būs iespēja sekot līdzi ceļojuma gaitai un šī informācija būs atrodama trase.lv saitā Ķīna 2002.

2 thoughts on “Trase.lv – ceļojumu apraksti

  1. ss

    Tie lettiņi, kas ceļo, reti raksta. Tie, kas varētu rakstīt, sēž pie PC un reti ceļo. Jautājums – kāds liktenis sagaida šos pāris optimistus, kas veidos ceļojumu lapu? Laikam saskatījušies PR firmu saskrūvētās slavas dziesmas par ākstīšanos TV, t.sk arī Mildas “atskaites”, laidīs realitātes šovu arī savā lapā?! Nesaprotu, uz ko viņi cer, bet, lai dievs stāv viņiem klāt!

    Atbildēt
  2. Meat_Beat

    Man riebjas celjot. Braukt celjojumaa piekristu tikai tad, ja tas buutu brauciens (lidojums) ar lidmashiinu uz Alpiem sleepot. Taa, luuk!

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *