Vētras gaidās…

Pēdējās dienas bija vienkārši neciešamas dēļ karstuma ne tikai mums, bet arī serveriem, kas ik pa laikam izstrādāja kādu brīnumu.
Nu ir pienācis laiks nelielai vētrai. Ārā jau smiltis lido pa gaisu un pirmie pilieni nokrituši. Kā brīdinājums vētrai bija tas, ka elektrība pazuda uz īsu brīdi, spriežot pēc tā, kas darījās IRCā bez elektrības palika vai visa Rīga.

Starp citu šodien download.pods.lv dzelzis tika nomainīts uz jaudīgāku, jo vecajam cooleris apstājās…

15 thoughts on “Vētras gaidās…

 1. Vaards

  Man gan nee… Tiko izliidu no migas, aaraa kaa vienmeer kaadi +90 (peec Faarenheita)… Un pa ilgiem laikiem izdomaaju pielkiist pie kompiisha, pastiities kas jauns maajaas notiekaas 😉
  Bet nekaa jauna nav 😉
  V.

  Atbildēt
 2. noisex

  digitalizeets raxts lidz bezgalibai, bet tas taa: pec butibas jamjam dikti pie sirds shads karstums…man labaak patik staigaat shortos un maikaa..neka satuntulojies n-tajos dzzemperos un hvz veel kur…

  Atbildēt
 3. laacz

  viens ir staigaat un darbaa havot kondishku, bet otrs ir tas, ka tev 24h dienaa ir jaasviist un jaamokaas ar attieciigo probleemu.

  Atbildēt
 4. noisex

  nu par kondishkaam varam padiskuteet: ir vietas kur tas mani pilnibaa apmierina>piemeram serveru telpa, otrs, kur es seezzu ir nezzeligs karstums> svistu ka nezin kas…..bet ta vai taa es palieku pie sava

  Atbildēt
 5. nelietis

  es labaak seezhu savaa miiljajaa dzhemperiitii ar augsto apkakli & juutos tiirs un svaigs, nevis blinz kaa samiita avene tiikreklaa kas taa pielipis miesai, ka novilkt nevar bez speeka pielietoshanas.

  Atbildēt
 6. Utopia

  Mums te “Baltezeraa” koks nogaazaas uz vadiem, taa kaa nav elektriibas. Paziistot “Latvenergo” chaklos meistarus, var reekinaaties ar 5 dienaam kameer visu sataisiis… A probleema tik vienkaarsha – jaanozaagee koks kas uz vadiem, pashi vadi ir veseli (nav pliisushi – tikai savienojushies).

  Atbildēt
 7. JarX

  Vakar bija laps… saaks veetra noraustas elektriiba, PC izrubaas, iesleedzas autonomais gjeneraators, a provaiderim ta autonomaa nav :)) Taa nu man vakar kaadu pusstundinju PC straadaaja, bet Ineta nebija 🙁
  Bet veetra paaraak aatri norima 🙁

  Atbildēt
 8. Neons

  A mums kaadas chetras reizes noraustiijaas un peec tam pa nakti vai no riita arii raustijaas, jo no riita, kad atnaacu uz darbu kompis bija restarteejies.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *