RIAA.org saits noflūdots

news.com ziņo, ka www.riaa.org saits no piektdienas līdz pirmdienai tika noflūdots pēc tam, kad Recording Industry Association of America (RIAA) atbalstījusi likumprojektu, kas atļautu autortiesību īpašniekiem bloķēt, bojāt vai kā savādāk kaitēt peer-to-peer tīkliem tādejādi mēģinot *cīnīties* ar pirātismu.

Likumprojekta galvenā ideja ir tāda, ka šiem te autortiesību īpašniekiem dot tiesības bojāt ne tikai peer-to-peer tīklus, bet arī lietotāju datorus. Pie tam paši līdzekļi un veidi kā šie tīkli un lietotāju datori tiks bojāti nav minēti. Ir minēts, ka gadījumā, ja kādam lietotājam šī ielaušanās, kas būs likumīga, ir radījusi bojājumus, tad tikai tos kaitējumus, kas pārsniedz $250 zaļās naudiņas varēs iesniegt izskatīšanai tiesā.

Anyone whose computer was damaged in the process must receive the permission of the U.S. attorney general before filing a lawsuit, and a suit could be filed only if the actual monetary loss was more than $250.

Ir arī cits viedoklis, kas pilnībā nepiekrīt šādai legālai hakošanai news.com un news.com.

Will Rodger, the director of public policy at the Computer and Communications Industry Association (CCIA), said his group would do its utmost to oppose the bill. CCIA’s members include AOL Time Warner, Sun Microsystems and Oracle.

Protams, ka šādu stulbu likumprojektu atbalstītāji arī atrāvās un viņu serveris tika noflūdots jeb DoSots.

Slikti ir tas, ka valdībā ir ieinteresētas personas, kas varētu veicināt šī likumprojekta pieņemšanu.

Pat, ja šo likumprojektu nepieņems, var gaidīt dažādus uzbrukumus peer-to-peer tīkliem.

The film and music industries already are developing tools to use against rogue file swapping, though they’ve remained mum on the details. The RIAA says its members have the right to use any “lawful and appropriate self-help measure.”

Izskatās diezgan skarbi…

9 thoughts on “RIAA.org saits noflūdots

 1. markizs

  tas attiecas tikai uz US vai tie lohi vares bojat ari visu citu valstu kompjus, kuriem pectam ble jaiesniedz kaukada sapistaa amerikas tiesaa kaukadas prasibas?

  Atbildēt
 2. padibene

  interesanti kaa vinji tos lietotaaju PC bojaas… mazie ruukjiishi pa vadiem atliidiis, izkaaps aaraa un seju izdauziis vai? pret visiem vinji krutajiem floodoshanas un kaiteeshanas tooljiem 2 dienu laikaa patchus uztaisiis/uzliks.

  Atbildēt
 3. PoRToSS

  Nu tas likums ir galiigi sviestains. Korupcija plaukst un zelj arii ieksh ASV. Piemeeram ja es nokachaaju vienu mp3, un man uzreiz ljaunie onkas atformatee cietni. Kaa es varu pieraadiit savus zaudeejumus… piemeeram man uz taa cietaa bija super-mega-giper pashtaisiitaas progas source kuru es vareetu paardot par 1 miljonu vienmeer zaljo. Bet to es pieraadiit nekaadiigi nevareeshu. RIAA.org must die;)

  Atbildēt
 4. markizs

  2 pow: es nesaku ka amerikas tiesa ir slika, man tikai paliek baisi ka amerikanji var vesu purnu izdot likumu kursh lauj kaukadai organizacijai bojat citu valstu kompjus.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *