Trance 2002 vol.2 @ mp3galaxy

Kuģis atkal pačukstēja, ka ir iznācis jauns disks Trance 2002 volume 2 – divi diski. Klausos… (šobrīd skan Trance 2002 Vol. 2 CD1 [192 kb]6 – Foggy – Take The Future.mp3 – laba balstiņa … mmmm).

Trance 2002 vol.2

Šoreiz es nemocīšu jūs un neuzdošu rēbusus, jo mp3 nepiedāvāšu, attiecīgi nebūs no kurienes adresīti apskatīties, tapēc dodu linku uz saitu, kur var dabūt šos gardumus. Man jau pašam ļoti patika.
Jaunākie mp3, kas tur ir parādījušies:
Diablo – The New Dance X-Plosion 5 1/2
Club Sounds 22
Trance 2002 Vol. 2
Gemini Projekt 189 *reupped*

Adreses ir vairākas, bet iedošu divas mp3galaxy.da.ru un http://zor.org/mp3galaxy. Vienīgais, ko šajā gadījumā vajadzētu atcerēties ir “mp3galaxy”, jo visās pāradresācijas adresēs tiek izmantots šis nosaukums. Par to, kas tās tādas par pāradresācijas adresēm var palasīt arhīvā 09.11.2001.

9 thoughts on “Trance 2002 vol.2 @ mp3galaxy

 1. Tā gan!

  Hey, Jungs, das ist gar nicht gut! Deutsch lernen ist auch notwendig, ausserdem haben die eine sehr interesante Angelegenheit – Green Cards fuer Informations Technologiens Spezialisten… Also, geht ran an die Arbeit 🙂

  Atbildēt
 2. noisex

  neviens nav vainiigs, la puse no lasitajiem ir laamme inc un nav dzirdejushi par ezelisha iespejaam :))) Ja kas coolynx jamais arii ir savilcies jaunumus, tagad jauzcepj reviews un jaieliek webaa :o)

  Atbildēt
 3. MAD CHICKEN

  Nu smuki smuki ka shito trance laizh tautaa man pasham tas iet ljootiiii pie siiirc bet tomer shitie siiikie filjez visis mixi neparsiiitiiis nevienu failu kursh buutuu no live trance @ energy ! (protams ja juusuuu iemiiljotaja stilaa trance ir veel siikaakas novirzes kas ierobezho trance stila sastaavu…)

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *