DU METER 3.02 Build 76

Iznācis jauninājums visspēcīgākai programmai, kas seko tavai interneta pieslēguma noslodzei. Hmm, kaut kā līki sanāca, bet nu labi.

Du Meter

Programma sēž stūrītī vai, ja labpatīkas, tad var sēdēt arī ekrāna vidū, un vēro, kas notiek ar tava pieslēguma ātrumu – ienākošais/izejošoais trafiks (nejaukt ar IP statistiku un trafika analīzi). Un to visu attēlo vai nu ar grafiku vai ar cipariņu palīdzību. Ir atskaite par ienākošo/izejošo trafiku Mb un vēl visādas labas lietas. Statistikas par ārzemju saitu apmeklējumu un trafika atskaites par konkrētām IP adresēm nav, bet ir kopējā pa dienām/nedēļām/mēnešiem.

Du Meter

Principā līdzīga programma iepriekš aprakstītai Network Activity Diagram, kas bija bezmaksas, bet DU Meter ir maksas produkts. Pie tam iesaku uzmanīties, jo programma ir diezgan viltīga.
DU Meter 3.02 Build 76 925Kb
Zāles der vecās. Var mēģināt teiksim šādu seriāli iebarot:
Name:Sempai^LasH Code:D35454904597C581503B8D05

5 thoughts on “DU METER 3.02 Build 76

 1. laacz

  Taa kaa lietoju sen, visu laiku suukstiijos, ka nevar nodaliit ip adreses. Jo nereti – mani absoluuti neinteresee ieksheejaa tiikla trafiks.
  Diemzheel shajaa versijaa tas taa arii nav ieviests (primitiivu rulju liimenii kaut vai) 🙁

  Atbildēt
 2. Vecais_Dumais_Laacis

  to laacz: ar veidu, ko izmanto taada tipa softi, fiziski nevar noteikt ipeshkas traffikam. tb shamaas izmanto vairaak vai mazaak zinaamas iebuuveetaas metodes lai noteiktu kopeejo traffika apjomu [in/out] tb shamaas neskaita pa paketeem kopaa cik daudz traffika skrien. ip filteringam vajaga firewaalja draiveri…

  Atbildēt
 3. udjix

  zinu es visadas tadas progas,grrrrrr !!!!!! velak bljauj ka redz aatrums esot pa mazu un kas tik veel ne,bet vienkarsako lietu kaa sapingot kadu www vai dns(ja pings nav nogriezts) nemaak :((((

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *