Pārbaudi savu Internet Explorer

Es domāju, ka nav jēgas stāstīt cik caurumaini ir produkti no Micro$oft. Lielākā daļa cilvēku katru dienu savā darbā un ne tikai izmanto ikdienā šo caurumaino programmatūru, bet tā kā tas notiek masveidā, tad arī neviens īpaši par to arī neuztraucās. Uztraukties sāk tikai, tad, kad jau ir nočieptas paroles, uzlauzti serveri un tādā garā. Ja ir vēlme un stipri nervi, tad var aiziet uz šo saitu browsercheck.qualys.com un pārbaudīt savu Internet Explorer.

Secure

Variet būt mierīgi, jo arī man Internet Explorer ir caurumains kā duršlaks, kas pakārts virtuvē pie sienas. Vienkārši darbā ir nepieciešams šis pārlūks, jo tas ir praktiski vienīgais, kas normāli atbalsta WYSIWYG webiskos editorus. Lai gan tas jau nav noteicošais. Izstrādājot websaitus ir jābūt ieslēgtiem visādiem JavaScript un Java un vēl visādiem mēsliem. Lai arī kā es tos neciestu, bet tas ir tas ar ko es pelnu maizīti…

13 thoughts on “Pārbaudi savu Internet Explorer

 1. @

  Man IE ir tik taal sajaats un sacaurumts, ka raada shaadu textu: Error: You must be authenticated to access the browser checks.
  Please visit the Browser Vulnerability Home to continue.

  Atbildēt
 2. Tāpat vien

  A man rāda: “You are not using Internet Explorer or you are using Internet Explorer on a non-Windows operating system.
  This application supports only Browser Vulnerability checking for Internet Explorer on a Windows operarting system.”
  It kā jau normāls paziņojums, vienīgā lieta, ka es lietoju Exploreri un uz Windows (XP). Hmm, tas nozīmē ka es esmu drošs vai …

  Atbildēt
 3. bez nika

  Sviests tas tests. Pirmajā lapā pats pasaka, ka man Win2K un pēc tam augstāk minēto tekstu. IE 6.0 un nekādi pači nav likti – slinkums.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *