Mobilo telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju salīdzinājums

Mobilais telefons jau vairs nekāda greznuma lieta vai biezuma pakāpes rādītājs, bet gan ikdienas komunikāciju līdzeklis. Attiecīgi iegādājoties sev mobilo telefonu bieži vien mums ir grūti izdarīt izvēli par labu kādam no mobilo telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem. Kuru pieslēgumu izvēlēties?
It kā jau izvēle nav īpaši liela, tikai divi vien ir – LMT un Tele2.
Ir viens saits gsm.void.lv kurā ir apkopota informācija par abu monstru piedāvāto pakalpojumu tarifu salīdzinājumu. Principā šis salīdzinājums varētu būt pat ļoti objektīvs. Jo pagājušajā gadā apskatoties šo saitu, kas toreiz vēl atradās citā vietā (internetā viss ātri mainās) bija lasāmi citi secinājumi par labu vienam no mobilo telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem. Šobrīd tur atrodas jauni grafiki ar salīdzinājumiem un jau citiem secinājumiem.

13 thoughts on “Mobilo telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju salīdzinājums

 1. JarX

  Pilniibaa piekriitu saita veidotaajam… veel jaanjem veeraa tas ka LMT tomeer ir stabilaaki sakari… taakaa LMT vieteejais rulit’ ! :))

  Atbildēt
 2. GHI

  Shas saksies atkal kars starp 2am Teleem un LaaMiiTeem… tb atbalstitajiem jeb juuzeriem 😉 What ever, me lieto ZZ 37.50 un priecjas ka savienojums ir tikai ar 2 piegajienu :((

  Atbildēt
 3. Belash

  Zinat es gan neesmu tik sliktas domas par Tele2. Vairak ka gadu esmu lietojis LMT un apmeram tik pat jau Tele2. Pieslegumi ir bijushi visdazadakie, bet esmu nonacis pie secinajuma ka visizdevigakais un labakais (MAN) ir Tele2 aktiivais tarifs – leeti un labi ;).

  Atbildēt
 4. Imis21

  Nu tagad ir pienaakushi laiki kad pasham klientam jaaizveelas savs mobiilo sakaru sniedzeejs, jo vairs nepastaav taada lieta, kaa izdeviigaakais piesleegums (starpiiba paaraak nieciiga).

  Atbildēt
 5. Lasītājs ar LMT

  Visu laiku man bija pārliecība, ka Tele2 ir lēts un slikts. Ja tā paskatās, tad sanāka ka pat dārgāks, un 2 mīnusi… tur nu būtu ko padomāt. (Runa iet par patstāvīgo pieslēgumu jo Jamajam šķiet, ka izmantot priekšapmaksas sarrunu karti ir tas pats kas izmantot taksafonu.)

  Atbildēt
 6. Lasītājs ar LMT

  Visu laiku man bija pārliecība, ka Tele2 ir lēts un slikts. Ja tā paskatās, tad sanāka ka pat dārgāks, un 2 mīnusi… tur nu būtu ko padomāt. (Runa iet par patstāvīgo pieslēgumu jo Jamajam šķiet, ka izmantot priekšapmaksas sarrunu karti ir tas pats kas izmantot taksafonu.)

  Atbildēt
 7. @

  me i Tele 2, neko sliktu nevaru teikt, takaa dziivoju riigaa, zona gandriiz vienmeer ir, izmaksas arii minimaalas ja maak runaat …takko LMT sux 🙂

  Atbildēt
 8. U.F.

  manu izveeli par labu LMT noteiza tikai un vieniigi tas, ka ljoti lielai daljai draugu un visai rodnjai bija LMT… ja buutu jaaziveelas tagad, es ljoti ruupiigi izsveertu, cik min meenesii ar ko (tele vai lmt) es norunaaju

  Atbildēt
 9. JarX

  Es neesmu taads pilniigi 100% ne1 kompaanijas piekriteejs, bet peec tiem gljukiem kas ziemaa bija Tele2- 2 dienas vispaar bija pilniigs link-dead (shie tur staastiija par kaukaadu kabeli kas esot nospraadzis) un tad kad man tieshi no Siguldas vajadzeeja piezvaniit reaali sro4no un svariigi tad visaa Siguldas Krimuldas pusee Tele2 bija off-line… nu sorree… kaa redzam ja paarsvaraa pazinjaam ir LMT vai gandriiz vienaadi – jaanjem parastais LMT piesleegums (vieteejais).
  Starp citu, LMT jau eksistee arii smukas atlaides… man piemeeram bija 3Ls pa Maiju atlaide…

  Atbildēt
 10. Kaklz

  nu ko .. visi lielie breeceeji, ka Tele2 ir leetaaka .. nu ko lai vinji tagad mums pasaka? Neko! /me lieto Okarti un ir 100% apmierinaats!

  Atbildēt
 11. Age

  Cik cilveku tik viedoklju man ir Tele2 pieslegums nu jau 2 gadi pie starta un viss okei, es neko nesaku par LMT jo neemu pie taa slegusies, nava forshi apkakaat to ko nezini

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *