Lewis vs. Tyson boksa mačs

90-to gadu beigās ļoti aizrautīgi sekoju līdzi Mike Tyson boksa mačiem. Latvijas TV jau, protams, ka to nerādīja, bet bija tāda daļēji laba lieta kā Satelītu televīzijas maksas kanāli. Toreiz bija tāds D2mac standarts, kas nu jau beidza pastāvēt, jo tā vietā nāca digitālais satelīts. D2mac bija daļēji labs, jo attēla kvalitāte pēc atkodēšanas nebija tik laba kā parastam nekriptētam analogam satelīta kanālam, jo attēls bija nedaudz miglains, lai gan nedaudz labāks kā mūsu TV. Kartiņas pie mums varēja iepirkt pa piečuku vai sliktākā gadījumā pa čiriku un skaties vesels. Attiecīgi visus skandināvu TV3 un TV1000, FilmNet u.c. varēja skatīties uz nebēdu.

Tyson vs. Lewis

Tad arī rakstīju šos Tyson’a boksa mačus un kasetes gāja no rokas rokā 😉
Mači gan toreiz bija daudz interesantāki nekā šis pēdējais, ko man izdevās ierakstīt digitālā formātā. Šoreiz gan esmu nedaudz progresējis un no parastā video magnetofona pārgājis uz datoru.
Tyson galīgi švaks palicis, formu zaudējis, tāds maigs un miermīlīgs. Principā galīgi cits cilvēks. No iepriekšējā zvēra nekas vairs nav palicis.
Labi vien bija, ka aizgāju gulēt un atstāju rakstīties. Tā būtu skāde par velti nomocītu un negulētu nakti.
Ja kādam ir vēlme apskatīties labākos kadrus no mača, kad Lewis sadeva bietē Tysonam var lejupielādēt nelielu izrāvumu no TVripa, ko sameistaroju 09.06.2002.Tyson.vs.Lewis.TVrip.preview.CooLynX.avi 11 926Kb. Tas ir mans pirmais TVrips tā kā stipri nevajg spārdīt. Kvalitāte ir tādā kāda tā ir, jo es īpaši neiespringu. Kā nekā tas nav Pamelas Andersones klips, kur gribētos saskatīt visus labumus =) Ceru, ka būs iespēja vēl paeksperimentēt un pilnveidoties.
Visu maču iespējams, ka arī varēs lejupielādēt tikai jau no citiem serveriem varbūt, ka no kāda DC lietotāja. Fails saucās 09.06.2002.Tyson.vs.Lewis.TVrip.CooLynX.avi un aizņem 528 230 Kb.

12 thoughts on “Lewis vs. Tyson boksa mačs

 1. MaxDam

  kaads veel box, ja hokjis bij jaaskataas. 5 1/2 h aizraujosha, aatra hokeja, kas var buut labaaks naktii/riitaa no sestdienas uz sveetdienu. zheel ka tikai zaagjis.

  Atbildēt
 2. Dreef

  Kaadeelj tad Latvijas tv neraadiija? Man kaut kaa vakar izdevaas pa parasto TV noskatiities un ar latvieshu komenteetaajiem. Tikai neatceros pa kaadu TV es to skatiijos ;-).

  Atbildēt
 3. Marius

  coolynx,
  Ar kaadu videokarti graboji? Es arii domaaju par videokartes iegaadi ar kuru vareetu grabot arii no TV. Varbuut vari ko ieteikt.

  Atbildēt
 4. coolynx

  Pow: varu. Patiesībā bija tāda doma uztaisīt mazāku priekš tiem, kas grib principā kaut ko redzēt. OK, šovakar saspiedīšu.
  Marius: Hercules 3D Prophet ATi All-in-Wonder 7500 64Mb DDR. Esmu ATi fans jau krietnu laiku un uzskatu, ka video kvalitātes ziņā par pieņemamu cenu nav nekā labāka. Pat Matrox un Pinnacle nestāv līdzās, ja nu vienīgi tev ir lieki pāris simti, tad varbūt ir jēga paņemt, ko citu. Softs no ATi gan nerullē, bet tas tā.

  Atbildēt
 5. Raimonds

  JAUNS Latvijas DC HUBS raimixdream.no-ip.com RaimixDream hubs, iekšā tiek tikai Latvijas ip, šāre 1GB, min. 3 sloti, admins Raimix raimix@tvnet.lv. Pieslēdzoties izlasiet instrukciju un lūdzu nepārkāpiet to, jo atpakaļ tikt ir grūtāk.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *