Vai tu zini, kur notiks Rallijs Kurzeme 2002?

Girts raksta:
Seezhot Liepaajas domes kafejniicaa, manaas rokaas nonaaca rallija KURZEME 2002 bukletinsh. Izlasot textu es saaku skalji smieties pieveershot apmekleeteeju uzmaniibu. Bija jau iemesls ar. Skatiit bildi. :))))

Brīdinājums!
Pirms skatīt bildi lūdzams pavērot vai tuvākajā apkārtnē nav cilvēku, kas uz jums varētu nesaprotoši skatīties. Tāpat ir ieteicams novākt visus asos priekšmetus, karstos dzērienus, uzvilkt ķiveri galvā, aizšņorēt kedas, izmazgāt grīdas, nolikt spilvenu uz grīdas un vispār, ko tu vēl lasi? Spied uz norādes, spied!
P.S.
Tas ir atvasināts no vārda lempis. Es zinu 😉

10 thoughts on “Vai tu zini, kur notiks Rallijs Kurzeme 2002?

 1. Krotow

  Gan latviešu gan krievu tekstos gļuki identiski – tātad “lokālas izcelsmes” valodas nezināšana tā nav. Būtu gan interesanti uzzināt, kāds tad ir patiesais iemesls 🙂

  Atbildēt
 2. coolynx

  mēģināšu kliedēt baumas un tādā stilā. mani jau ir vairākas reizes mēģinājuši piesiet gan pie liepājniekiem gan ventspilniekiem utt. q:)
  Patiesībā esmu dzimis Alojā. Es biju pēdējais bērns, kas piedzima tajā dzemdību nodaļā. Pēc tam it kā to pasākumu arī aizvēra… Nodzīvoju tur 2 gadus un vecāki aiznesās uz Rīgu laimes meklējumos… tā nu es visu savu neapzinīgo mūžu stāstu visiem, ka esmu vienkāršs puisis no laukiem 😉 lai gan patiesībā esmu Rīdzinieks, bet Aloja rullē viennozīmīgi!

  Atbildēt
 3. Andron MacBeton

  A kas tas pa Gjirtu no Liepaajas? Kapeec vinjsh seed domes kafejniicaa? Tas ka Liepaajas domee ir tiaki un vieniigi idinji un analfabeeti ir skaidrs, bet ko tur dara cilveeks kas zin kas ir pods?
  Andron MacAizdoma

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *