Sajūsminātais Mājas DSL klients izveido jaunu Apollo logotipu

Jau neskaitāmas reizes esam rakstījuši, lasījuši un bļaustījušies par Apollo *uzlaboto* Mājas DSL pakalpojumu ar visiem klientiem tik nepieciešamo Pakalpojumu Izvēles Logu.
Tā nu ir sanācis, ka mūsu draudzīgajam *laimīgo* Mājas DSL PIL lietotāju pulciņam pievienojās vēl viens – GT.
Viņš par šo pakalpojumu bija tik traki sajūsmināts, ka šis laimes brīdis pamodināja viņā mākslinieka spējas un radīja iedvesmu kaut ko uzzīmēt.
Tagad mums būs arī savs logotips kuru es ceru, ka Apollo drīzumā apstiprinās un tas jau kļūs par Mājas DSL PIL oficiālo “brand name”. Par samaksu es domāju, ka Apollo vienosies ar GT.
Pieejami ir divi logotipu varianti – tumšais un gaišais. Visi (c), (r), ™ un pārējie alfabēta burtiņi uz logotipiem pieder GT.

AOL forever

AOL forever

36 thoughts on “Sajūsminātais Mājas DSL klients izveido jaunu Apollo logotipu

 1. Gramatikjis

  “Komats ir peedeejais peec kaa tas aplis izskataas” – nunu laameri :)))) tekstaa komac prieksh kam!!!!!!! Aiz vaarda DARI NEVAJAG komatu, man taa vismaz skjiet, kad skolaa gaaju, nevajadzeeja…. kaugan sen jau tas bija, mosh kaujkas mainiijies….

  Atbildēt
 2. MaxDam

  Sorre, domaaju ka tu runaa par veidojumu aiz burta a. Aiz dari tieshaam shkjiet komatu nevajag, bet varbuut tas tur speciaali ielikc.

  Atbildēt
 3. Tildes Birojs 2002

  Gramatikjis: Tavaa komentaaraa vaardi “komac”, “kaugan” un “mosh” nu nekaadaam normaam neatbilst. Atceries viedos vaardus par baljkji…

  Atbildēt
 4. Gramkatikjis

  Kaugan, ja padoma – pirms kaa neliek komatu, ja tas kauko saliidzina, slikts kaa Apollo MDSL ar PIL, piemeeram. Tad jau sanaak, ka teikumam, “Staasti man, kaa tev gaaja” tomeer ir komts pirms kaa jalie, ta jau arii sheit tomeerir jaaliek, tad jau es tomeer kljuudos, tad jau Juus tagad vrat visi mani aplikt, tad jau Jums viesiem baigi prieki tagad :)))))

  Atbildēt
 5. Rex

  Komats aiz taa juus “dari” pilniigi noteikti ir vajadziigs. Btw,paskataties labaak saveejos tekstus ,kuros vismaz 3 kljuudas jau noteikti atradiisiet.

  Atbildēt
 6. Es, tu, viņš un naktspodiņš

  Runājot par jauno Mājas DSL PIL sitēmu, nekādu atšķirību ar iepriekšējo pieslēgumu neesmu pagaidām pamanījis, izņemot to, ka vienreiz ielogojos sistēmā (jau vismaz 2-3 dienas viss strādā bez pārtraukuma). Pieslēgums ir visu laiku un vairākus datorus var pieslēgt vienlaicīgi caur rūteri (vienmēr ieslēgts). Nekādus gan ftp un www gan vēl neesmu mēģinājis. …

  Atbildēt
 7. Benvenuto

  Jaa, PIL nav tik suudiigs kaa tika gaidiits, vinjsh tieshaam par sevi atgaadina reizi nedeeljaa varbuut. Kas ir interesanti – liigumu neesmu parakstiijis bet esmu laimiigais American Online LV versijas juuzeris tik un taa. Bannanu republikas kokosriekstu liigumi, kurus nevajag parakstiit – paroles ko izsniedz pirms liiguma parakstiishanas utt. utjp.

  Atbildēt
 8. ss

  Es,tu…: Pamēģini pieslēgties piecas un vairāk reizes dienā, piemēram, lasot e-pastu. Tad tu varbūt būsi citās domās. Ja nenojūgsies. Un, vai tev nav tā , ka pēc ielogošanās izvēloties parasto “internetu” bez pilēšanas, logs ar PIL kolosālajām iespējām tomēr parādās un katru reizi jāredz tas spams?

  Atbildēt
 9. Es, tu, viņš un naktspodiņš

  Hmm, par kādu to pilēšanu tu runā. Es vienkārši pirmajā reizē ielogojos, kad atvērās tas logs un viss. Kopš tā laiku to logu neesmu redzējis (vismaz 2-3 dienas, precīzi gan neatceros) un pat tajā lapā ieiet neesmu mēģinājis – tā teikt “nerausi lauvu aiz ūsām”.
  Būtu labi, ja vēl kāds padalītos pieredzē …

  Atbildēt
 10. DeenRave

  Man, piemēram, īr linux routeris ar Coiyotu. PIL logu es rēdzējis esmu 1 reizi vispār tikai. Pašā pirmajā dienā kad pieslēdza, iebakstīju paroli, nomainīju un viss. Tagad kaukādas 3 nedēļas ne ziņas ne miņas no viņa. FTP iet, www iet.

  Atbildēt
 11. es

  njaa, jeki
  maajas dsl nav ne vainas, ne vinj pakalpojumam nekam citam
  dariit nav jums ko kaa tikai kritizeet
  ja nepatiik ka jaaievada kaukaac suuda logins un parole pirms saakat darbu, panjemiet manuaali un uzraxtiet kautvai pashu vienkaarshaako vbs skriptu, kas automatizee ielogoshanos, pie kaarbas iesleegshanas. lab ja nevarat sarakstiit taadu, tad panjemiet un uztaisiet linku uz to lapu kas palaizhas startupaa.
  ss: tu suukaa

  Atbildēt
 12. coolynx

  es: varbūt tomēr varēji kaut kā iztikt bez personas aizskarošiem komentāriem? Nez, ko teiks visi tiek, kas uz Zombja proxsha sēž un tiks nobanoti…

  Atbildēt
 13. GT

  Gramatikjis: šajā gadījumā “kā” ir apstākļa vārds, kurš ievada palīgteikumu, nevis salīdzinājuma partikula, tāpēc komats pirms šī vārda IR jāliek. Uzskatīsim, ka piebildi par trīs klasēm neesmu dzirdējis, jo nupat ķēru interpunkcijas kļūdas savā bakalaura darbā 😉
  Visi pārējie: diemžēl neesmu gatavs pievienoties vispārīgajam optimismam par to, ka nekas nav mainījies. Ir gan. Kad neesmu mājās, dators stāv izslēgts. Kad to ieslēdzu, man ir nepieciešams atkal iziet pieteikšanās procedūru. Piemēram, brālis pusdienlaikā lietoja Internetu, bet, aizejot uz darbu, datoru izslēdza. Es nupat atbraucu no Rīgas, gribēju apskatīties pastu un nekā – ņem pārlūkprogrammu un skrien uz attiecīgo lapu. Līdz ar to es uzskatu, ka lozungs “Dari, kā tev labāk” (pievērsiet uzmanību, “tev” Apollo raksta ar mazo burtu) ir nepamatots. Tāpat nevar runāt par pakalpojuma uzlabošanu. Jo vismaz manā gadījumā šis pakalpojums ir kļuvis sliktāks. Tas ir principa jautājums. Atrast dažādus paņēmienus, kā šo trūkumu novērst, man rokas ir pietiekami taisnas.

  Atbildēt
 14. misame

  gt: jūtami, ka esi nodarbojies ar bakalaura rakstīšanu… pārlūkprogramma… utt…. es ar’ vairs nespēju uzrakstīt latviešu tekstā ‘browseris’ :DDD

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *