Vēl viens mēģinājums uzlikt Lindows

Lindows Biju es noskaņojies atvlikt Lindows Sneak Preview 2 un atvilku. Mēneša laikā gan nedaudz atdzisu, bet ne tik ļoti, lai atteiktos no sava mērķa.
Aplauza mani pati Lindows instalācija, jo uzlikt neizdevās. Palaidu no Windows, notika kaut kādas mistiskas darbības ar domu, ka tas zvērs kaut kur startupā iebāza savas programmiņas, lai pie datora pārstartēšanas sāktos Lindows instalācijas process… bet tas nenotika. Sākumā padomāju, ka BootMagic bootloaders neļāva palaisties instalācijai, bet pēc tā atslēgšanas tāpat nekas neizdevās. Pirms tam jau es biju aplauzies, jo iebūtojoties ar CD tas maita gribēja nonest visas partīcijas 🙁 to gan es neļāvu.
Tiešām nesaprotu kā Lindows izstrādātāji domā piesaistīt savam produktam pircējus, jo tā ir maksas programmatūra, ja pat lietpratējiem šis brīnums sagādā problēmas.

Iedevu cilvēkiem paspēlēties ar šo OS, lai dabūtu kaut kādas atsauces par to, jo pats es neplānoju eksperimentēt tuvākajā laikā. Tā nu no visiem testeriem viens ir uzrakstījis arī savu pieredzi. Par to var palasīt šeit. Nelielu aprakstu par iespaidiem no iepriekšējās versijas varēja palasīt cietnī.

13 thoughts on “Vēl viens mēģinājums uzlikt Lindows

 1. Budzis

  Es arii nonjeemos ar to Linuxu 🙁 Saakaas ar to, ka uzinstaleeties vinsh saakumaa no matricas nelaavaas – nacaas mainiit 3 cd-romus, kamer atradas 1 (HP8100), no kura ljaavaas pabeigt instalaaciju (citiem nospruuda pie cd-roma monteeshanas, kau saakumaa kautko arii saaka dariities…). Uz C300a/64m/2g bija arii nezeeliigi leens, tapec nemaz ilgaak necentos ar to speeleeties. Secinaajums palika tikai viens, Lindows ir 2x suudiigaaks par Lycoris desktop/lx (ex Redmond Linux), kas pretendee tieshi uz to pashu OS kategoriju. Ja gribaas vareetu ieteikt pameeginaat vel www.lycoris.com. Tas izskataas jaukaak (XP un KDE krustojums) un arii integreeta pastiprinaata win aplikaaciju atpaziishana. Vieniigi varbuut vajag kompi ar lielaaku atminju nekaa mani 64?

  Atbildēt
 2. kuulaiz testeriz

  Tikko uzgaaju jauno Win testa versiju Windows RG(Really Good Edition). Nju uzinstaleejaas diezgan aatri – kaukur 1 minuutee, kas man nelikaas paaraak normaali. Toolji ar iekshaa baigi maz – un visi gljuko (laikam man kompis par iisu). Visaa kopumaa man shii versija likaas galiigi caura un jaagaida jaunaakais ielaaps. Overall: var pameegjinaat!

  Atbildēt
 3. Budzis

  gludeklim: Lycorisam arii pie Wine ir taa vairaak piestraadaat. Instalaacija vienkaarsha, dzelzus ari atrada, uzreiz ljaavaas pat Keizaru II no CD palaist. Bet man tur kaut kaads gluks ar Samsunnga draivu, vai atminjas par maz… Karoce Not Respondings turpinaajumaa bija. Tad arii Lindows ienaacaas un naacaas nonest nos vairaak nepeetot 🙁 Bet tagad laikam atkal uzlikshu 🙂

  Atbildēt
 4. Budzis

  MZM: Pec idejas ir taa, ka uz vienas kastes tu turi N partiicijas ar N os-iem. Un tad, straadaajot vienaa notiem, tu palaid kaadu citu. Taa nav emulaacija, bet gan 2 OSu paraleela darbinaashana uz viena kompja. Bet tur vajadzeeja visai jaudiigus dzelzus un pamatiigu atminju.

  Atbildēt
 5. noisex

  jamais bija uzlicis gan Lycoris gan arii lindows, jasaka, ka tik tieshaam Lycoris ir smukaaks un un arii WINe labaak ruleeja…bet nu pate pilniiba jau nava ne no vienas no shiim OS…tapeec laikam pagaidaam nelikshu atkartoti kameer neiznaaks kads stabils reliiz un nebuus labu atsauksmju….jamais labaa pieturaas uz divaam particijaam >>>> vina winowz, otra linux.

  Atbildēt
 6. buzzy

  ai, nu ja iznāktu vēl kāda jauna OS priekš lameriem, tad mūsu cienījamais autors to jau nākamajā dienā būtu uzlicis…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *